KATALOG DYSTRYBUCJI DARKZONE PRODUCTIONS - MAJ 2015

Najnowszy katalog DarkZone Productions do pobrania tutaj
Wiele tytułów w wyprzedaży w cenach promocyjnych!!!
Zamówienia można składać pisząc na maila mrocznastrefa@go2.pl.

UWAGA! Ilość produktów jest ograniczona - zanim zamówicie, zapytajcie o dostępność danego tytułu. Przy zamówieniu powyżej 200 PLN koszt wysyłki bierzemy na siebie. Wysyłka najpóźniej w 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty na konto w ING Banku Śląskim: 65 1050 1793 1000 0090 6564 5120
Zapraszamy do zakupów!!!


WSPÓŁPRACOWNICY POSZUKIWANI!

Mroczna Strefa poszukuje osób, które chciałyby rozwijać swoje muzyczne pasje poprzez przygotowywanie materiałów do naszego serwisu. Zależy nam głównie na tych, którzy podchodzą do sprawy poważnie, rzetelnie i bezkompromisowo, mających co najmniej podstawową wiedzę na temat metalu i muzyki jej pokrewnej lub choćby części jego podgatunków. Ze swojej strony oferujemy dostęp do wszelkich możliwych materiałów w postaci muzyki (generalnie w formacie cyfrowym, otrzymywanym przez nasz serwis oficjalnie od wydawców lub samych zespołów) oraz pomoc przy aranżowaniu wywiadów lub otrzymaniu bezpłatnych wejściówek/akredytacji na wybrane koncerty, nad którymi serwis Mroczna Strefa sprawuje patronat medialny. W pierwszej kolejności potrzebujemy osób do pisania recenzji, przeprowadzania wywiadów oraz redagowania newsów, ale również tych co chcieliby pisać relacje z koncertów oraz artykuły o treści muzycznej i wokółmuzycznej. Jest oczywiście możliwość wybrania sobie pewnych podgatunków metalowych, w których najlepiej się czujecie, a ponieważ MS jest miejscem, gdzie nie ograniczamy się ramami, to tych stylistyk jest całe mnóstwo: heavy, power, thrash, death, doom, black i post metal, industrial, dark ambient, neo-folk, post-rock, noise etc.
Wszelkie zgłoszenia i zapytania kierujcie mailowo na adres mrocznastrefa@go2.pl. Próbki tekstów mile widziane.


NOWY ALBUM DEEP DESOLATION WCIĄŻ DOSTĘPNY

Wciąż dostępne jest nowe wydawnictwo DarkZone Productions, czyli drugi pełny album łódzkiego DEEP DESOLATION - "Rites of Blasphemy". Wydany w formacie limitowanego do 666 kopii, 3-panelowego digipaka wspólnymi siłami DarkZone Productions i The End Of Time Records. Pozycja zdecydowanie dla fanów BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST i MERCYFUL FATE, tradycyjnego doom metalu oraz pierwszej i drugiej fali black metalu. Płyta jest do kupienia w sklepie DarkZone pod adresem http://darkzoneproductions.8merch.com. Zamówienia można również składać na maila mrocznastrefa@go2.pl. Cena płyty to 21,99 zł + wysyłka 5 zł (list polecony priorytetowy). Jeden z nowych utworów („Searching For Yesterday”) jest do odsłuchania na stronie MySpace DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl.

NEW ALBUM OF DEEP DESOLATION IS ALREADY OUT

Brand new release of DarkZone Productions - a second full-length album of Polish band DEEP DESOLATION titled "Rites of Blasphemy" - is already out. Released in a format of limited to 666 copies, 3-panel digipack by common forces of DarkZone Productions and The End Of Time Records. The band plays that kind of music that should amaze The album is must have for all fans of BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST and MERCYFUL FATE, traditional doom metal, and first and second wave of black metal. You can order it by e-mail diovis@go2.pl. One of the songs („Searching For Yesterday”) you can hear of MySpace site of DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl. Buy your copy for 12 Euro (incl. postage and shipping) and play it loud!!!Newsy

WĘGIERSKI FESTIWAL Z POLSKIMI ZESPOŁAMI W ROLACH GŁÓWNYCH

Jedyny na Węgrzech undergroundowy, death/black/thrash metalowy open air festiwal, czyli Total War Fest (5. edycja) odbędzie się Körmend, nad rzeką Rába.
Line-Up:
GRAVELAND (PL)
THRONEUM (PL)
www.facebook.com/Throneum-229307720810560/?fref=ts
DEMONICAL (SWE)
www.facebook.com/Demonicalofficial
AGE OF AGONY (HUN)
www.facebook.com/AgeofAgony
SILVA NIGRA (CZ)
www.facebook.com/Silva-Nigra-Official-488741174554026
RAGEHAMMER (PL)
AUTHOR (FIN)
www.facebook.com/authorofficial
ARMADA (MEX)
www.facebook.com/WARARMADA
BLESSMON (A)
www.facebook.com/Blessmon-196236250451670
EVIL CONQUEROR (HUN)
www.facebook.com/evilconqueror
MORFIUM (HUN)
www.facebook.com/morfiumthrashband
AGREPP (SWE)
www.facebook.com/pg/Angrepp
CHURCH OF NECROLUST (A)
www.facebook.com/churchofnecrolust
GRIMNESS (HUN)
PAGAN INSURRECTION (HUN)
www.facebook.com/profile.php?id=100009396356566

Więcej info:
www.facebook.com/events/291777364551909


2017-04-27

NOWY ALBUM ZMORY

Wraz z przesileniem wiosennym, premierę miał trzeci, pełny album ZMORA - "Czarne otchłanie i zimne cienie", który jest niczym zimny oddech wiatru, błąkającego się pośród starych drzew. Zapomniane duchy i odwieczne cienie przemówiły. Black metal na starą, polską modłę. Wydaniem zajął się Werewolf Promotion, na chwilę obecną płyta dostępna w formacie CD.


Info i muzyka:
www.werewolf-promotion.8merch.com
www.youtube.com/watch?v=nEfb2KrYkYY&feature=youtu.be
www.youtube.com/watch?v=ZSmJ9vRoGAs


2017-04-27

DEMONICAL MA NOWEGO WOKALISTĘ

Szwedzki death metalowy szwadron DEMONICAL obwieścił światu znaczącą zmianę w składzie zespołu, bowiem rozstał się z długoletnim wokalistą i producentem Sverker’em Widgren’em. Jego miejsce zajął nie kto inny, jak Alexander Högbom, znany między innymi z OCTOBER TIDE i CENTINEX. Rozstanie ze Sverker’em nastąpiło na tle pewnych różnic, ale jak sami muzycy twierdzą, „nie ma między nami złej krwi”. Można mieć tylko nadzieję, że jego następca ruszy konkretnie i ponownie będzie można się cieszyć tym starym dobrym DEMONICAL. Ponadto, po dwóch latach grania w roli muzyków sesyjnych, gitarzysta Eki Kumpulainen oraz perkusista Kennet Englund stali się pełnoprawnymi członkami zespołu. Z innych wieści można podać, że jesienią tego roku zostanie nagrany piąty album DEMONICAL, który powinien pojawić się na rynku na początku 2018 roku. Do tego czasu Szwedzi będą ostro koncertować, a w lipcu szykuje się “Eastern Invasion Tour”, ale w rozkładzie nie ma niestety Polski. Poniżej daty tych koncertów: 


"Eastern Invasion Tour 2017"
Demonical + Author + Angrepp
20.07 2017 GER - Greifswald - Klex*
21.07 2017 CZE - Volyne - Enter the Eternal Fire Fest
22.07 2017 SK - Ostry Grun - Gothoom Open Air
23.07 2017 ROM - Cluj-Napoca - Hard Club
24.07 2017 ROM - Bucharest - Fabricia
25.07 2017 BUL - Sofia - Live & Loud
27.07 2017 ROM - Timisoara - Daos Club
28.07 2017 HUN - Körmend - Total War Fest  
* razem z Krisiun


DEMONICAL on-line:
https://facebook.com/demonicalofficial
https://demonical.net

Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-04-27

INDIGNITY: WIEŚCI Z OBOZU ZESPOŁU 

INDIGNITY to formacja grająca brutal death metal, swój debiutancki album „Realm of Dissociation” zarejestrowała w Studio Orion, a producentem jest Daniel Azar Arendarski. Okładka to dzieło Pachu Design. Zespół udostępnił również tracklistę:


01 Genotype of Murderer
02 Addicted to Brutality
03 Embodiment of Internal Corruption
04 Bloodlust
05.Consumed by Anhedonia
06 Skull Trepanation
07 Whine of Conceit
08 Violence Escalation
09 Kerathoprothesis


Info:
www.facebook.com/indignityofficial


2017-04-27

DRUGI ALBUM CALLIOPHIS JUŻ OSIĄGALNY

Od 27 marca dostępny jest wydany przez Solitude Productions drugi album niemieckiej grupy CALLIOPHIS. "Cor Serpentis" powstał po dłuższej przerwie w działalności zespołu, ponieważ debiutancki krążek o tytule "Doomsday" ukazał się w 2008 roku. Niemcy koncertowali wówczas całkiem sporo w swoim ojczystym kraju, jak również we Francji, w Belgii, Szwajcarii, Czechach i Austrii, pojawili się też na legendarnym Doom Shall Rise Festival. Najnowszy materiał potwierdza, że warto było czekać tak długo. Dużo tutaj potężnych partii gitar, głębokich growlingów, kombinacji klimatu i ciężaru, co powinno przyciągnąć każdego fana wysokiej jakości doom death metalu. Materiał jest do odsłuchania pod linkiem https://bit.ly/solitudetube

Więcej na:
http://solitude-prod.com


2017-04-27

TOTENGOTT W XTREEM MUSIC

Hiszpański, heavy dark metalowy TOTENGOTT właśnie podpisał stosowne papiery z Xtreem Music na wydanie ich debiutanckiego albumu latem tego roku. Hiszpańska firma zajmie się wydaniem wersji CD, natomiast holenderska Burning World zajmie się wersją cyfrową i winylową. Album był nagrywany, produkowany i zmiksowany przez TOTENGOTT w Anglagard Recording Studio (Grao, Hiszpania) pod koniec 2016 roku i na początku 2017 roku, natomiast masteringiem zajął się sam James Plotkin, znany z produkcji materiałów Conan, Electric Wizard, Isis, Amenra, Thou i Jesu. Za grafiki odpowiada Procesonegro Art Studio, a zdjęcia promocyjne wykonało Jaimephotolive. Konkretne informacje na temat daty wydania, tytułu i listy utworów zostaną podane niebawem.


Więcej info:
www.facebook.com/totengottmetal
https://youtu.be/4cW0qh1sSv0 (utwór z demo z 2015 roku)
www.xtreemmusic.com


2017-04-27

NOWY TELEDYSK CREMASTER

Zespół CREMASTER udostępnił nowy klip do piosenki "Chodak do chlaniości" promujący ich nowy album zatytułowany "Wcale nie jestem zadowolony z tego, co zrobiłem dotychczas i mam zamiar zacząć od początku". Link: www.youtube.com/watch?v=tYZU177vYq4


Więcej info:
www.facebook.com/Cremaster.Band


2017-04-27

NOWY ALBUM EVOKE THY LORDS JUŻ JEST

24 kwietnia Solitude Productions wydała najnowszy album syberyjskiej formacji EVOKE THY LORDS. Kluczowi reprezentanci tamtejszej sceny zatytułowali swój nowy materiał "Lifestories" i tak jak poprzednie płyty różniły się od siebie w pewny sposób, tak i ta jeszcze świeża również jest nieco odmienna. Wciąż jest to jednak unikalny, psychodeliczny doom metal z mocarnym groove’m i brzmieniami fletu. 
Album do odsłuchania pod linkiem https://solitudeproductions.bandcamp.com/album/lifestories


Więcej na:
http://solitude-prod.com


2017-04-27

BOTTOM - „PSYCHOFILIA”: PREMIERA PŁYTY JUŻ W PIĄTEK

Premiera "Psychofilia", trzeciego albumu BOTTOM już 28.04.2017. 14 numerów masywnego, ciężkiego materiału inspirowanego dokonaniami takich ekip jak Napalm Death, Bolt Thrower czy Nasum. Płyta wydana w standardowym jewel case + 16-stronnicowa książeczka. Do utworu „Ołtarze Zbrodni” powstał teledysk. Do obejrzenia pod tym linkiem: www.youtube.com/watch?v=v6rOVAKi1Mg
Na stronie wydawcy czyli Deformeathing Production płyta jest dostępna w przedsprzedaży.
Przypominamy, że również w ten piątek startuje Psychofilia Mini’Tour z udziałem BOTTOM i STRAIGHT HATE. Zespoły odwiedzą Rzeszów, Katowice i Wrocław (kolejno 28-29-30.04.2017). Na każdym z koncertów dodatkowo zaproszone zespoły (Rotengeist, Offence, Psycho Visons, Torched, Underule). Gościem specjalnym w Katowicach będzie Psychoneurosis. Będzie to pierwszy koncert po 15-letniej przerwie!!!


Szczegóły dotyczące poszczególnych koncertów pod linkami wydarzeń:
Rzeszów: www.facebook.com/events/1191196104311827
Katowice: www.facebook.com/events/619761408148461
Wrocław: www.facebook.com/events/234396313677986
Zapraszamy!!!


Więcej na:
www.facebook.com/Bottom1995
www.facebook.com/Deformeathing
www.deformeathing.com


2017-04-27

DEADFEST Z UDZIAŁEM VULVODYNIA JUŻ 2 MAJA

Zapraszamy wszystkich maniaków brutalnego grania na pierwszą edycję DEADFEST! 2 maja do krakowskiego klubu Zaścianek zawitają do nas VULVODYNIA [RPA]! Wspierać Hordę z Południowej Afryki będą Rzeźniki z Obsolete Incarnation [GER] oraz rodzime składy: Indignity, Oblivion oraz Astarot! 
Rozkład jazdy:
19:00 [Bramy]
19.30 start
- Oblivion 
- Astarot
- Indignity
- Obsolete Incarnation [GER]
- Vulvodynia [RPA] 


OBLIVION:
www.facebook.com/Oblivionpl
ASTAROT:
www.facebook.com/ASTAROT666PL
INDIGNITY:
www.facebook.com/indignityofficial
OBSOLETE INCARNATION:
www.facebook.com/obsoleteincarnation
VULVODYNIA:
www.facebook.com/vulvodyniaslam


Bilety: 25 zł - przedsprzedaż; 30 zł - w dniu koncertu.


2017-04-27


Archiwum newsów:

2010:
marzec luty styczeń

2009:
grudzień listopad pażdziernik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2008:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2007:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2006:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

Archiwum - 2005