KATALOG DYSTRYBUCJI DARKZONE PRODUCTIONS - MAJ 2015

Najnowszy katalog DarkZone Productions do pobrania tutaj
Wiele tytułów w wyprzedaży w cenach promocyjnych!!!
Zamówienia można składać pisząc na maila mrocznastrefa@go2.pl.

UWAGA! Ilość produktów jest ograniczona - zanim zamówicie, zapytajcie o dostępność danego tytułu. Przy zamówieniu powyżej 200 PLN koszt wysyłki bierzemy na siebie. Wysyłka najpóźniej w 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty na konto w ING Banku Śląskim: 65 1050 1793 1000 0090 6564 5120
Zapraszamy do zakupów!!!


WSPÓŁPRACOWNICY POSZUKIWANI!

Mroczna Strefa poszukuje osób, które chciałyby rozwijać swoje muzyczne pasje poprzez przygotowywanie materiałów do naszego serwisu. Zależy nam głównie na tych, którzy podchodzą do sprawy poważnie, rzetelnie i bezkompromisowo, mających co najmniej podstawową wiedzę na temat metalu i muzyki jej pokrewnej lub choćby części jego podgatunków. Ze swojej strony oferujemy dostęp do wszelkich możliwych materiałów w postaci muzyki (generalnie w formacie cyfrowym, otrzymywanym przez nasz serwis oficjalnie od wydawców lub samych zespołów) oraz pomoc przy aranżowaniu wywiadów lub otrzymaniu bezpłatnych wejściówek/akredytacji na wybrane koncerty, nad którymi serwis Mroczna Strefa sprawuje patronat medialny. W pierwszej kolejności potrzebujemy osób do pisania recenzji, przeprowadzania wywiadów oraz redagowania newsów, ale również tych co chcieliby pisać relacje z koncertów oraz artykuły o treści muzycznej i wokółmuzycznej. Jest oczywiście możliwość wybrania sobie pewnych podgatunków metalowych, w których najlepiej się czujecie, a ponieważ MS jest miejscem, gdzie nie ograniczamy się ramami, to tych stylistyk jest całe mnóstwo: heavy, power, thrash, death, doom, black i post metal, industrial, dark ambient, neo-folk, post-rock, noise etc.
Wszelkie zgłoszenia i zapytania kierujcie mailowo na adres mrocznastrefa@go2.pl. Próbki tekstów mile widziane.


NOWY ALBUM DEEP DESOLATION WCIĄŻ DOSTĘPNY

Wciąż dostępne jest nowe wydawnictwo DarkZone Productions, czyli drugi pełny album łódzkiego DEEP DESOLATION - "Rites of Blasphemy". Wydany w formacie limitowanego do 666 kopii, 3-panelowego digipaka wspólnymi siłami DarkZone Productions i The End Of Time Records. Pozycja zdecydowanie dla fanów BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST i MERCYFUL FATE, tradycyjnego doom metalu oraz pierwszej i drugiej fali black metalu. Płyta jest do kupienia w sklepie DarkZone pod adresem http://darkzoneproductions.8merch.com. Zamówienia można również składać na maila mrocznastrefa@go2.pl. Cena płyty to 21,99 zł + wysyłka 5 zł (list polecony priorytetowy). Jeden z nowych utworów („Searching For Yesterday”) jest do odsłuchania na stronie MySpace DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl.

NEW ALBUM OF DEEP DESOLATION IS ALREADY OUT

Brand new release of DarkZone Productions - a second full-length album of Polish band DEEP DESOLATION titled "Rites of Blasphemy" - is already out. Released in a format of limited to 666 copies, 3-panel digipack by common forces of DarkZone Productions and The End Of Time Records. The band plays that kind of music that should amaze The album is must have for all fans of BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST and MERCYFUL FATE, traditional doom metal, and first and second wave of black metal. You can order it by e-mail diovis@go2.pl. One of the songs („Searching For Yesterday”) you can hear of MySpace site of DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl. Buy your copy for 12 Euro (incl. postage and shipping) and play it loud!!!Newsy

HEAVY METAL TERROR W KATOWICACH JUŻ 3 MARCA

Przeszło trzy dekady temu, kiedy metal nie był poszatkowany na różne podgatunki, odnogi i rodzaje, rządził jeden byt - HEAVY kurwa METAL. Tym właśnie czasom hołduje impreza Heavy Metal Terror, która odbędzie się w piątek, 3 marca 2017 r. w katowickiej Korbie. Organizatorzy na pierwszy sztych zebrali skład, którego ogniwa doskonale pasują do hasła przewodniego imprezy.
Honory gospodarza wieczoru pełnić będzie krakowski ROADHOG, który uraczy zebranych swoim świetnym, debiutanckim krążkiem "Dreamstealer" wydanym w Polsce przez Thrashing Madness, a gdzie indziej za sprawą Stormspell Records. Do setu koncertowego dorzucą coś z najnowszej EPki "(Don't) Follow Them" i pozamiatane.
www.facebook.com/roadhogband
Zaraz przed nimi do heavy metalowego pieca dołożą wrocławianie z SAVAGER, którzy udowodnili swoją najnowszą EPką "Casus Belli", że "ryzyko wojny" z ich udziałem rośnie z każdym kolejnym dniem. Jeśli potajemnie wielbicie Accept, Metal Church i Running Wild, SAVAGER wejdzie wam bez popitki.
www.facebook.com/savagerofficial
Oldschoolowe rozkroki umili przerywnik w postaci występu "zespołu pieśni i tańca" TWOYASTARA OF DEATH z Chebzia lub jak kto woli traszowo-drobiowej załogi z kurnika w Rudzie Śląskiej. Jeśli przemawiają do was stare, dobre PIERSI pomieszane z dokonaniami mocarzy z CREMASTER, numery takie jak "Agresywna Kura", "Ciepła Wódka" czy "Szatan Mrok Cały Rok" na stałe i z całą mocą wejdą do waszego repertuaru pieśni przy goleniu.
www.facebook.com/twoyastaraofdeath
Koncert otworzy MIECZ z Wrocławia. Zespół objawił się światu za pośrednictwem udanego debiutu "Invisible War", na którym z dziką nostalgią oddaje cześć monstrualnym zjawiskom sonicznym pod wezwaniem Slayer, Dark Angel, Destruction i Kreator. I wszystko jasne.
www.facebook.com/miecz.band
Diabeł tkwi w szczegółach, a więc:
HEAVY METAL TERROR
Roadhog, Savager, Twoyastara of Death, Miecz
3 marca 2017, piatek
Pub KORBA, Katowice, ul. Złota 1
start: 19:00, bilety: 15 zł
Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/1747603952131165


2017-03-05

NOCNY KOCHANEK I ZENEK ZAGRAJĄ W CK WIATRAK

25.03.2017 w CK Wiatrak w Zabrzu zagoszczą NOCNY KOCHANEK i ZENEK. Koncert odbędzie się w ramach dużej trasy pod kryptonimem ZDRAJCY METALU 2017.
Start: godz. 20:00
Wejście do klubu od 19:00
Bilety:
30 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu koncertu
NOCNY KOCHANEK to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, który traktuje muzykę oraz teksty z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Słychać tutaj wyraźne inspiracje takimi zespołami jak: Iron Maiden, Judas Priest, Helloween czy Black Sabbath. Teksty natomiast napisane są z dużym przymrużeniem oka, co nadaje całości niepowtarzalnego, wręcz groteskowego klimatu. Po sukcesie albumu „Hewi Metal” czas na drugą płytę! „Zdrajcy Metalu” to 12 melodyjnych utworów nawiązujących do twórczości klasyków heavy metalu. Teksty - często dwuznaczne - napisane są z ogromną dawką dystansu do subkultury metalowej. Ilustrację okładki tak jak w przypadku debiutu wykonał Robert Adler. Premiera nowego materiału wypadła w piątunio 13.01.2017. W jednym z wywiadów wokalista Krzysztof Sokołowski opowiada o powstaniu Nocnego Kochanka w następujący sposób: „Wszystko wyszło dosyć spontanicznie. Począwszy od jednego utworu nagranego trzy lata temu, na potrzeby produkcji „Zemsty Faraona”. Ludzie sami oczekiwali od nas wydawania utworów na podobieństwo Minerału, który nagraliśmy jeszcze jako Night Mistress. Stworzyliśmy zatem osobny projekt, będący alter ego naszego matczynego zespołu.”
www.facebook.com/nocnykochanek
www.nocnykochanek.pl
www.youtube.com/c/NocnyKochanek
ZENEK to solowy projekt wokalisty zespołu Kabanos. Wiecznie głodny i bardzo płodny muzorobol nagrał i wydał w roku 2016 dwie płyty: "33" i "Płachta na Byka", w tym jedną w wymyślonym języku, jaki to jest problem? Metalowa wersja nieposkromionej, bezkompromisowej twórczości Zenka, różniąca się od Kabanosa jak różowe baloniki na urodzinach dwunastoletniego dziecka i jedno wielkie cmentarzysko po wojnie nuklearnej, reprezentować będzie klasyczne trio w składzie: Zenek - gitara, wokal, Krzysztof Fuckin' Corzeniowski - bas i Wasyl Bieńkov - perkusja.
www.facebook.com/zenekoficjalny
www.zenek33.pl


Więcej info:
www.wiatrak.art.pl
www.facebook.com/klubwiatrak


2017-03-05

RE-EDYCJA MATERIAŁÓW DEMO NEOLITH W KWIETNIU

Na 21 kwietnia 2017 r. rosyjska wytwórnia GS Productions zapowiedziała wydanie kompilacji nagrań demo polskiego NEOLITH. Płyta nosi tytuł "Primal Sins" i ukaże się w dwóch wersjach: cyfrowej oraz ściśle limitowanego do 100 sztuk podwójnego digipak CD. W skład "Primal Sins" wchodzą "Death Comes Slow" (demo 1993), "Journeys Inside the Maze of Time" (demo 1995) oraz "Promo '96". Za oprawę graficzną wydawnictwa odpowiadają dwaj krośnieńscy artyści Krzysztof Brynecki (front cover) oraz Mirosław Rymar (layout). "Primal Sins" można zamówić oraz odsłuchać w całości na profilu Bandcamp wytwórni:
https://gsproduction.bandcamp.com/album/primal-sins


NEOLITH rozpoczął swój mariaż z podziemiem w 1991 r., a w 1993 r. zadebiutował materiałem demo "Death Comes Slow". W kolejnych latach potwierdzał tylko swoją klasę kolejnymi nagraniami, z których kompilacja "Trips Through Time And Loneliness"(1996) oraz debiutancki album"Igne Natura Renovabitur Integra" (1998) po dziś dzień są perłami polskiego doom metalu. Potem przyszła pora na rozszerzenie sonicznej formuły w kierunku wyrafinowanego, okraszonego charakterystycznym dla Neolith sznytem death metalu. Zdefiniowany na płytach "Immortal" (2004) oraz "Individual Infernal Idimmu" (2010) własny styl Neolith nadal ma się znakomicie, czego najlepszym dowodem jest najnowszy, wydany w 2015 r. przez holenderską Non Serviam Records, krążek "Izi.Im.Kurnu-Ki". W 2016 r. zespołowi stuknęło 25 lat działalności, a fakt ten został uczczony specjalnym koncertem rocznicowym z udziałem Furia i Ragehammer.


Więcej informacji:
www.neolith.pl
www.gsp-music.com


2017-03-05

VI: REEDYCJA DEBIUTANCKIEJ EPKI

31 marca ukaże się reedycja debiutanckiej epki francuskich black metalowców VI. W skład zespołu wchodzą byli i obecni muzycy Aosoth oraz Antaeus. "De Praestigiis Daemonum" ukaże się na winylu oraz w formie cyfrowej. Epkę ozdobi nowa szata graficzna oraz okładka autorstwa Andriana Baxter'a. Materiał został zremasterowany przez M. (Mgła) w No Solace Studio.
Tak o reedycji wypowiada się założyciel zespołu, INVRI (Aosoth, ex-Antaeus): "Ta epka wiele dla nas znaczy. To od niej wszystko się zaczęło. Często do niej wracamy, zastanawiając się, w jaki sposób udało nam się nagrać taki materiał. Pracę nad nią postępowały bardzo szybko, począwszy od komponowania utworów, aż po pierwsze wydanie w 2007 roku. Ta reedycja to okazja powrotu do naszych korzeni. W pracę na ponownym wydaniem zaangażowali się Adrian Baxter (nowa okładka), Kontamination Design (layout) oraz No Solace Studio. Również i tym razem, wszystko potoczyło się niezwykle szybko, w zasadzie z dnia na dzień. Jest nam niezmiernie miło widząc, jak wiele pracy zostało włożonej w to wydanie, podczas gdy jeszcze kilka lat temu, mogliśmy oczekiwać wsparcia zaledwie małej grupki osób. Przy tej okazji chcielibyśmy podziękować wydawcy za udział w zapewnieniu naszej debiutanckiej epce drugiego życia. Ceux qui moururent dans la douleur ne se releveront pas dans la joie".
W skład VI wchodzą wspomniany wyżej INVRI na gitarach i wokalach, BST (Aosoth, ex-Antaeus, The Order Of Apollyon) na basie oraz Blastum (ex-Aosoth, ex-Antaeus, Merrimack) na perkusji. Ich muzyka jest utrzymana w klimatach charakterystycznych dla formacji pokroju Aosoth czy Antaeus, wyróżniających się duszną i przenikliwą atmosferą, która w VI została dodatkowo urozmaicona o rozbudowane partie gitar, chórów i subtelnych sampli. Sam VI opisuje swoją muzykę jako "ekstremalny, ortodoksyjny black metal połączony z oświeconym chaosem". Powstały w 2007 VI jest rekomendowany dla fanów Deathspell Omega, Funeral Mist, Aosoth, Ascension, Svartidau?ii oraz Antaeus.
Utwory:
I) Et maintenant je lui appartiens ainsi ma chair mon sang et mes actes lui sont dédiés.
II) Je me dresse devant le trône et j'attends mon jugement en crachant sur le livre de vie.
III) Si le sommeil de ma raison se fait trop lourd, je deviendrai le monstre qu'il aura tenté d'engendrer.
IV) Il n'y a pas de repos, ni le jour ni la nuit, pour ceux qui ont adoré la bete et son image et pour quiconque a reçu la marque de son nom.
Formaty:
- czarny vinyl,
- złoty vinyl,
- edycja cyfrowa


VI on-line:
www.facebook.com/VIthdevotion


Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-05

HUNTER W CK WIATRAK

17.03.2017 w zabrzańskim CK Wiatrak wystąpi HUNTER. To koncert w ramach trasy promującej nową płytę tego zespołu.
Początek w piątek, start o godz. 20:00
Wejście do klubu od 19:00
Bilety:
40 zł - przedsprzedaż
50 zł - w dniu koncertu


Więcej info:
www.wiatrak.art.pl
www.facebook.com/klubwiatrak


2017-03-05

INFO NA TEMAT NOWEGO ALBUMU SHIBALBA

W internecie pojawił się trailer nowego albumu SHIBALBY, "Psychostasis - Death of Khat", który ukaże się 30 kwietnia nakładem Agonia Records. W swej twórczości, zespół scala medytacyjny dark trance z muzyką szamańską oraz muzyką ambient. Twórcami klipu są Sebastian Dorner oraz Anna Apostata. Trailer można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/UpjSRNBX59Q
Zespół ogłosił również formaty w jakich dostępny będzie album:
- Czarny 12" winyl (gatefold).
- Transparentny pomarańczowy 12" winyl (gatefold) limitowany do 125 kopii (z plakatem A2).
- Sześciopanelowy digipack CD z książeczką.
- Ciemnobrązowa bluza z zamkiem.
- Czarny t-shirt (z kolorowym przodem oraz srebrnym bokiem i rękawami).
- Wersja cyfrowa.
SHIBALBA to Acherontas V.Priest (Acherontas), Karl NE/Nachzehrer (Nastrond) oraz Aldra-Al-Melekh. Nagrania ich najnowszej płyty miały miejsce w Grecji oraz w Szwecji. Całość została zarejestrowana w formie analogowej, zachowując bardzo wysokie standardy rejestracji dźwięku. Okładkę krążka przygotował Karl NE.
Muzyka SHIBALBY jest przesiąknięta wschodnim mistycyzmem. Cechuje ją przywiązanie do szczegółu, wielowymiarowość oraz elementy charakterystyczne dla szeroko pojętej, tradycyjnej muzyki rytualnej i szamańskiej. Towarzyszą jej intonacje oraz szepty. Poza syntezatorami i gitarowymi dronami, zespół korzysta z takich instrumentów, jak tybetańskie rogi, tybetańskie misy dźwiękowe, darbuki (bębny kielichowe), ceremonialne gongi i dzwony oraz trąbki wykonane z rogów i kości. 


Utwory:
1. Phychostasis-Death of Khat
2. Ihag Mthong
3. Kaoshikii Mahayana
4. Aether Ananda Aiwass
5. Naljorpa
6. Reanimation of Akh
7. Five Points of Desire
8. Orgasmic Inebriation
9. Opening the shadow box
10. Svarna Khecari Mudra


SHIBALBA on-line:
www.facebook.com/ShibalbaHalls
https://shibalbahalls.bandcamp.com


Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-05

NOWE WYDAWNICTWA FAT ASS RECORDS

Fat Ass Records z duma przedstawia dwa nowe wydawnictwa:


- ANTIGAMA/TOTAL FUCKING DESTRUCTION 7'EP

Na ten split czekaliśmy ponad 2 lata, ale nareszcie jest i warto było czekać, bo efekt finalny jest rewelacyjny! Obu zespołów nie trzeba nikomu przedstawiać. Antigama to uznany na scenie zespół. Kilka płyt na koncie, z czego dwie w Relapse Records. Zagrali mnóstwo koncertów i trzymają poziom od lat! Na split wrzucili trzy utwory: dwa specjalnie nagrane z myślą o tym wydawnictwie, a na dokładkę ''Stone Cold Bitch'' z repertuaru Righteous Pigs!
Total Fucking Destruction to zespół dowodzony przez Richa Hoaka, byłego już perkusistę Brutal Truth. Na koncie kilka dużych płyt, uznanie fanów na całym świecie, a przede wszystkim unikalny i rozpoznawalny styl w ekstremalnej muzyce grind core! Z ich strony cztery nowe, specjalnie nagrane na to wydawnictwo utwory! 
Dodatkowym atutem jest świetna oprawa graficzna przygotowana przez Łukasza, wokalistę Antigamy, a na dokładkę do wyboru dwa limitowane do 250 sztuk kolory płyt: czerwony i biały!


- ŁEB PROSIAKA/NUCLEAR HOLOCAUST CD digipak

Po ponad 10 latach przerwy, kultowy w niektórych kręgach warszawski Łeb Prosiaka wraca na scenę z nowym materiałem, który przynosi 7 nowych, jeszcze ciepłych, specjalnie przygotowanych na to wydawnictwo utworów, zarejestrowanych w lutym w Rumoria Studio. Zdecydowanie najlepszy materiał w całym dorobku grupy! Utwory są bardziej zróżnicowane i rozbudowane, przy czym nadal dzikie, okraszone szalonymi solówek i pokręconymi rytmami. Te piosenki stworzone są po to, żeby zranić Twoje uszy! Mniej czytelne wokale tym razem nie przedstawią nam zabawnych historyjek, nadając materiałowi bardziej obskurnego klimatu! Jednak nie ma co się smucić z tego powodu, bo nie zabrakło kilku humorystycznych akcentów i niespodzianek, dzięki którym każdy będzie ZASPOKOJONY!
Niecałe dwa lata minęły od czasu, kiedy to świdnicki Nuclear Holocaust nagrał "Mutant Inferno" - materiał demo, dzięki któremu zaprezentowali się szerszemu gremium i od razu wskoczyli na wysoką pozycje na lokalnej scenie. Na koncie mają zagranych ponad 50 koncertów, dużą płytę, a jest to ich trzeci split, a przecież to dopiero początek! Same pozytywne recenzje i tłumy na koncertach świadczą o potencjale zespołu, który sprawdza się w stylu Thrash Grind Punk najlepiej. Pięć nowych utworów, które jeszcze dobitniej udowadniają, że w tej stylistyce nie mają sobie równych!!
Wisienką na torcie jest limitowany do 500 sztuk digipack z oprawą graficzną autorstwa Elvisa Castrello oraz designem autorstwa Pawła Ozona. Efekt końcowy zarówno pod względem muzycznym, jak i edytorskim - ROZPIERDALAJĄCY!!


Więcej informacji:
www.fatassrecords.com
https://fatassrecords.bandcamp.com


2017-03-05

PALMER: NOWE VIDEO, NOWA PŁYTA

Szwajcarski PALMER stworzył niezwykłe, mroczne video do kawałka „Misery”, który reklamuje najnowszy album pt. „Surrounding the Void”. Materiał ukazuje się 24 lutego w formacie CD oraz cyfrowym. Wersja winylowa jest zapowiadana na 24 marca.
Wspomniane video można obejrzeć pod linkiem www.youtube.com/watch?v=hGs_yznZu7I


Więcej info:
www.palmernoise.com
www.facebook.com/Palmernoise
www.czarofcrickets.com
www.facebook.com/czarofcrickets


2017-03-05

MARCHE FUNEBRE DEBIUTUJE W SOLITUDE PRODUCTIONS

Belgowie z MARCHE FUNEBRE wydali 20.02.2017 nakładem Solitude Productions swój trzeci album o tytule "Into the Arms of Darkness". Ten materiał ma być kamieniem milowym dla zespołu, bo w końcu udało się im połączyć masywną produkcję z dojrzałymi kawałkami. Na nowej płycie, obok zdecydowanych, doom/death metalowych elementów więcej jest wpływów black i post-black metalu.


Poniżej tracklista: 
1. Deprived (Into Darkness)
2. Capital Of Rain
3. Uneven
4. Lullaby Of Insanity
5. The Garden Of All Things Wild


Stream albumu: https://marchefunebre.bandcamp.com/album/into-the-arms-of-darkness


Więcej info:
http://solitude-prod.com


2017-03-05

WCZESNO-WIOSENNE TRASY KONCERTOWE DISPERSE

Rodacy z DISPERSE ogłosili daty dwóch kolejnych tras koncertowych, które odbędą wczesną jesienią. Podczas pierwszej z nich zaprezentują się krajowej publiczności przy asyście takich grup jak RETROSPECTIVE czy AYDEN. W ramach zagranicznego tournee prog metalowcy będą natomiast wspierać australijskich instrumentalistów z PLINI. Komentarz DISPERSE: "Z Davidem i PLINI znamy się od dobrych kilku lat. Wzajemne udziały gościnne na płytach, wspólne koncertowanie w różnych zakątkach świata – wszystko to zacieśniło tylko nasze więzi. Dlatego też pojedziemy z nimi w tę niespełna miesięczną trasę z ekscytacją. Będziemy grać muzykę, którą kochamy i jammować każdej nocy - zwłaszcza te pijackie, bluesowe solówki. Dobrze wiedzieć, że coś, o czym marzyliśmy od wieków nareszcie się dzieje. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie dołączycie do zabawy również i Wy."


Rozpiski:
25 luty, Haarlem (Holandia) Patronaat (Complexity Fest 2017)
Tegoroczne, polskie koncerty w marcu z RETROSPECTIVE oraz AYDEN:
01 Poznań, Klub u Bazyla 
02 Wrocław, Klub Firlej 
03 Piekary Śląskie, Ośrodek Kultury Andaluzja
04 Warszawa, VooDoo Club 
10 Łódź, Klub Muzyczny 
11 Kraków, Klub Zaścianek 
12 Rzeszów, Klub VinylA oto daty również marcowej trasy z PLINI i DAVID MAXIM MICIC:
15 Cardiff (UK) The Globe 
16 Manchester (UK) Satans Hollow 
17 Birmingham (UK) O2 Institute 3
18 Glasgow (UK) Audio 
19 London (UK) Borderline
21 Haarlem (Holandia) Patronaat
22 Hamburg (Niemcy) Hafenklang
23 Berlin (Niemcy) Musik & Frieden
24 Praha (Czechy) Rock Cafe 
25 Bratislava (Słowacja) Randal
27 Budapeszt (Węgry) A38


Więcej informacji:
www.season-of-mist.com/bands/disperse
www.season-of-mist.com/home
https://disperseband.bandcamp.com
www.facebook.com/disperseofficial


2017-02-18


Archiwum newsów:

2010:
marzec luty styczeń

2009:
grudzień listopad pażdziernik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2008:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2007:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2006:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

Archiwum - 2005