KATALOG DYSTRYBUCJI DARKZONE PRODUCTIONS - MAJ 2015

Najnowszy katalog DarkZone Productions do pobrania tutaj
Wiele tytułów w wyprzedaży w cenach promocyjnych!!!
Zamówienia można składać pisząc na maila mrocznastrefa@go2.pl.

UWAGA! Ilość produktów jest ograniczona - zanim zamówicie, zapytajcie o dostępność danego tytułu. Przy zamówieniu powyżej 200 PLN koszt wysyłki bierzemy na siebie. Wysyłka najpóźniej w 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty na konto w ING Banku Śląskim: 65 1050 1793 1000 0090 6564 5120
Zapraszamy do zakupów!!!


WSPÓŁPRACOWNICY POSZUKIWANI!

Mroczna Strefa poszukuje osób, które chciałyby rozwijać swoje muzyczne pasje poprzez przygotowywanie materiałów do naszego serwisu. Zależy nam głównie na tych, którzy podchodzą do sprawy poważnie, rzetelnie i bezkompromisowo, mających co najmniej podstawową wiedzę na temat metalu i muzyki jej pokrewnej lub choćby części jego podgatunków. Ze swojej strony oferujemy dostęp do wszelkich możliwych materiałów w postaci muzyki (generalnie w formacie cyfrowym, otrzymywanym przez nasz serwis oficjalnie od wydawców lub samych zespołów) oraz pomoc przy aranżowaniu wywiadów lub otrzymaniu bezpłatnych wejściówek/akredytacji na wybrane koncerty, nad którymi serwis Mroczna Strefa sprawuje patronat medialny. W pierwszej kolejności potrzebujemy osób do pisania recenzji, przeprowadzania wywiadów oraz redagowania newsów, ale również tych co chcieliby pisać relacje z koncertów oraz artykuły o treści muzycznej i wokółmuzycznej. Jest oczywiście możliwość wybrania sobie pewnych podgatunków metalowych, w których najlepiej się czujecie, a ponieważ MS jest miejscem, gdzie nie ograniczamy się ramami, to tych stylistyk jest całe mnóstwo: heavy, power, thrash, death, doom, black i post metal, industrial, dark ambient, neo-folk, post-rock, noise etc.
Wszelkie zgłoszenia i zapytania kierujcie mailowo na adres mrocznastrefa@go2.pl. Próbki tekstów mile widziane.


NOWY ALBUM DEEP DESOLATION WCIĄŻ DOSTĘPNY

Wciąż dostępne jest nowe wydawnictwo DarkZone Productions, czyli drugi pełny album łódzkiego DEEP DESOLATION - "Rites of Blasphemy". Wydany w formacie limitowanego do 666 kopii, 3-panelowego digipaka wspólnymi siłami DarkZone Productions i The End Of Time Records. Pozycja zdecydowanie dla fanów BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST i MERCYFUL FATE, tradycyjnego doom metalu oraz pierwszej i drugiej fali black metalu. Płyta jest do kupienia w sklepie DarkZone pod adresem http://darkzoneproductions.8merch.com. Zamówienia można również składać na maila mrocznastrefa@go2.pl. Cena płyty to 21,99 zł + wysyłka 5 zł (list polecony priorytetowy). Jeden z nowych utworów („Searching For Yesterday”) jest do odsłuchania na stronie MySpace DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl.

NEW ALBUM OF DEEP DESOLATION IS ALREADY OUT

Brand new release of DarkZone Productions - a second full-length album of Polish band DEEP DESOLATION titled "Rites of Blasphemy" - is already out. Released in a format of limited to 666 copies, 3-panel digipack by common forces of DarkZone Productions and The End Of Time Records. The band plays that kind of music that should amaze The album is must have for all fans of BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST and MERCYFUL FATE, traditional doom metal, and first and second wave of black metal. You can order it by e-mail diovis@go2.pl. One of the songs („Searching For Yesterday”) you can hear of MySpace site of DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl. Buy your copy for 12 Euro (incl. postage and shipping) and play it loud!!!Newsy

KMFDM: NOWA EPKA I ALBUM

23 czerwca, ukaże się „YEAH!” - 5 utworowa EPka KMFDM. Już w sierpniu fani zespołu będą mogli cieszyć się też nową studyjną płytą. Na „YEAH!” znajdą się 2 nowe utwory: „HELL YEAH”, który brzmi jak klasyczny utwór KMFDM z mocnym bitem i cynicznym tekstem oraz „FREAK FLAG”. To hymn wyrzutków, freaków i w zasadzie nas wszystkich. KMFDM zrobiło także nową wersję znanego z 2002 roku „ATTAK/RELOAD” tworząc remix „ATTAK 2017”. Niemiecki zespół rockowy, Lord Of The Lost, zremiksował utwór „Hell Yeah”, zabierając go w nowe, zaskakujące rejony. Okładka EP-ki to dzieło Aidana Hughesa aka BRUTE!.
KMFDM wystąpią w tym roku na BRUTAL ASSAULT Festival w Czechach i na M’era Luna w Niemczech. Zagrają także 6 koncertów w Wielkiej Brytanii, a potem pojadą na miesięczną trasę po USA, grając we wszystkich głównych miastach, a także jako headliner festiwalu Cold Waves w Chicago.


Lista utworów na „YEAH!”:
1. HELL YEAH (Album Version)*                      
2. FREAK FLAG (Edit)*
3. HELL YEAH (Lord Of The Lost Version)              
4. ATTAK 2017 (KMFDM Remix)**                      
5. HELL YEAH (Edit)


* Pochodzi z nadchodzącego albumu „HELL YEAH”.
** wcześniej niewydawane i dostępne tylko na tym wydawnictwie.


Więcej:
www.mystic.pl
 


2017-04-27

MUSICK MAGAZINE 17 (4/2016)

Na okładce nr 17 Musick Magazine zagościło logo Bolt Thrower - 30 letni, niezawodny skład z Coventry ogłosił w ub.r. swój koniec, a my z dumą prezentujemy materiał o tym wyjątkowym zespole. Historia to coś, czego nikt, i nigdy temu zespołowi nie zabierze.
Obok głównego tematu proponujemy w numerze również rarytasy w postaci niebanalnych rozmów z Teitanblood i Ryanem Forsterem znanym z Conqueror, Revenge czy Blasphemy, a ostatnio z Death Worship. Bohaterowie tych wywiadów unikają udzielania wywiadów jak diabeł święconej wody, więc tym bardziej chcemy pochwalić się tymi unikatowymi materiałami.
O nowych, świetnych płytach rozmawiamy z Immolation, Lock Up i Helheim. Tempo podnosimy również dzięki rozmowom z Dead Congregation, Bethlehem, Bestial Raids, Overkill, Sinister, ARRM, Planet Hell, Horisont, Mord’a’Stigmata, Dread Sovereign, Power Trip, Kosmokrator, Ritualization, Deivos, Arkona, Venenum, Arstidir Lifsins, Auroch, Deserted Fear, Hetroerzen czy Jarnem z Party San Festiwal.
Nie marnujemy papieru na blichtr – stąd dodatkowo szczelnie go zapełniliśmy dodatkowo relacjami z koncertów, kolejnymi odcinkami stałych rubryk oraz, ma się rozumieć, konkretną porcją recenzji.
Do numery dołączona jest 11. część naszej kompilacji ‚Budząc umarłych”, na program której składają się utwory: Planet Hell, Lęk, Deithwen, Inverted Mind, Neuronia, The Croach, Youdash, Meta Menardi, Varmia, Elegis, Gallileous, Wostok, UDS, Maszyna.
Numer jest już dostępny w sprzedaży wysyłkowej pod tym linkiem: http://musickmagazine.8merch.com/services/store, w salonach Empik jest dostępny od czwartku, 23 marca. Polecamy się!
MROCZNA STREFA zdecydowanie poleca ten magazyn!!!


2017-04-08

DEEP PURPLE PREZENTUJĄ KLIP „ALL I GOT IS YOU”

Jeszcze przed premierą albumu „inFinite” zespół DEEP PURPLE zaprezentował nowy klip promujący płytę. Video „All I Got Is You” można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/HzavoVQhlOA. Klip zawiera sceny z  97-minutowego filmu dokumentalnego „From Here To inFinite”, który doskonale pokazuje proces tworzenia i nagrywania nowego albumu DEEP PURPLE. Muzycy po raz pierwszy pozwolili, aby w trakcie pracy w studio obecne były kamery. Przez wiele lat nikt nie towarzyszył zespołowi podczas procesu powstawania i nagrywania płyt. Film „From Here To inFinite” ukaże się na limitowanej wersji CD+DVD albumu „inFinite”. Singiel „All I Got Is You” ukazał się 10 marca jako limitowane CD oraz limitowany 12-calowy vinyl.


Lista utworów:
1. All I Got Is You (album version)
2. Simple Folk (a solo guitar improvisation by Steve Morse)
3. Above And Beyond (previously unreleased instrumental version)
4. Time For Bedlam (first take from the album recording)
5. Highway Star (previously unreleased live version)


Więcej na:
www.mystic.pl


2017-04-08

PREMIEROWY SINGIEL DIVINE WEEP Z NOWYM WOKALISTĄ

Heavymetalowy zespół DIVINE WEEP udostępnił właśnie premierowy utwór zatytułowany „Austere Obscurity”, który zobrazowany został dodatkowo teledyskiem. Singiel zarejestrowano na przełomie stycznia i lutego w białostockim Dobra 12 Studio pod okiem realizatora Piotra Polaka, który wziął na siebie także miks i mastering. Zespół współpracował już z Polakiem przy rejestracji ścieżek gitar, basu i wokalu podczas sesji nagraniowej płyty „Tears of the Ages”, która ukazała się nakładem Metal Scrap Records w lipcu minionego roku. Teledysk zrealizowany przez Wojtka Zalewskiego z FiLMitUP.PL można zobaczyć tutaj: www.youtube.com/watch?v=fPODcYQ_dUQ
„Austere Obscurity” to efekt wspólnej pracy muzyków DIVINE WEEP z nowym wokalistą - Mateuszem Drzewiczem z warszawskiego zespołu Hellhaim, który zastąpił na tym stanowisku Kamila Budzińskiego. Szeroka skala głosu Matta i jego różnorodność, pozwoliły zespołowi na wprowadzenie nowych elementów do jego stylu muzycznego. Oprócz przebojowego heavy czy power metalu, w warstwie gitarowej pojawiły się wpływy thrash, a nawet black metalu, nawiązujące do korzeni formacji. Niewykluczone, że jest to zapowiedź kierunku, w jakim Divine Weep podąży na nowej płycie. Tymczasem ekipa DIVINE WEEP w dalszym ciągu promuje album „Tears of the Ages” na koncertach w ramach drugiej części trasy „Tour of the Ages 2017”.


W najbliższym czasie będzie można ich zobaczyć i posłuchać w tych miastach:
05.05. - Rzeszów - Vinyl
06.05. - Skarżysko Kamienna - Semafor [z Blazem Bayleyem]
19.05. - Wrocław - Liverpool
20.05. - Łódź - Krańcoofka
09.06. - Gdańsk - Hi-Fi
10.06. - Olsztyn - Carpenter Inn
23.06. - Warszawa - VooDoo
24.06. - TBA


Więcej informacji na: 
www.facebook.com/divineweep


2017-04-08

DEMÓWKI NEUNTOTER NA CD

Jeden z najbardziej znaczących death/grindowych zespołów na hiszpańskiej scenie na początku lat 90-ych - NEUNTOTER doczeka się oficjalnego wydania swoich dwóch demówek z lat 1990 i 1991 oraz nigdy nie publikowanych utworów w ramach serii Xtreem Cult Series. Xtreem Music wypuści to pod tytułem "Stench To Stench".  NEUNTOTER powstał w 1988 roku jako zespół mieszający ze sobą death, grind i thrash z gore’ową i satanistyczną tematyką tekstów. Pierwsze demo, "Slaughter", ukazało się w 1990 roku, a kolejne, składające się z 15 utworów "Consummed In Gore", w 1991 roku. Nieco później grupa zmieniła nazwę na DEMENTED FOETICIDE, ale przetrwała zaledwie rok. „Stench In Stench” to pozycja dla fanów najbardziej prymitywnego, obrzydliwego i rzygliwego death/grindu z wpływami wczesnego PUNGENT STENCH, EXULCERATION, NAPALM DEATH, CARCASS i AGATHOCLES.


Oto tracklista:
"Consummed in Gore" (Demo '91)
01. Born Deformed & Leprous
02. Vein Effect
03. Scumfixion
04. M.T.F. (Pt. 1)
05. Satan's Prayer
06. Consummed in Gore
07. Rot Alive
08. Anxiety
09. Emetic Foulness
10. M.T.F. (Pt. 2)
11. Don't Pour the Gore
12. State of Putrefaction
13. Seeder of Indolence
14. Blasphemed the Beast
15. Septic
"Slaughter" (Demo '90)
13. Intro
14. Slave (Under the Pentagram)
15. The Day of the Deads
"Live ‘91 & ’92"
19. Scum (Napalm Death cover) ^
20. Exulceration (Bleed to Dead) *
21. Gastroesophaegal Foetor *
22. Noise of the Putrid Offal *
23. Vomit Diarhoea *
24. Dense Intestine Grinded *
25. Slowly We Rot (Obituary cover/molineitor on vocals) *
26. Zartako (some songs with friends) - Rehearsal
27. Outro
     (^) Zizur-Navarra 1991
     (*) Barcelona 1992


Album ukaże się 3 kwietnia w limitowanej edycji 500 kopii CD. Utwór z drugiego demo z 1991 roku można posłuchać pod jednym z poniższych linków: 
https://youtu.be/6azvadbWRmc
http://soundcloud.com/xtreemmusic


Więcej info:
www.xtreemmusic.com


2017-04-08

AVULSED UJAWNIA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE TRZYDYSKOWEGO ALBUMU KONCERTOWEGO 

Tak jak muzycy hiszpańskiego AVULSED zapowiadali przy okazji kampanii crowfundingowej podwójnego, jubileuszowego albumu "Deathgeneration", grupa nagrała w całości specjalny koncert, który miał miejsce 19 listopada 2016 roku w Madrycie, a rejestracja powstała przy użyciu sześciu kamer. Efekty tego będzie można poznać na wydawnictwie składającym się z dwóch płyt audio oraz DVD, a które opatrzono tytułem "Night of the Living Deathgenerations". Składać się będzie na to dwugodzinny koncert, na którym AVULSED zagrało wszystkie kawałki z albumu "Deathgeneration". Całość zostanie wydana w 8-panelowym digipaku z 16-stronicową książeczką, gdzie znajdzie się aż 150 profesjonalnych zdjęć zrobionych przez Unai Endemano i Raquel García. Okładkę stworzył Juanjo Castellano i chociaż wydawnictwo to oficjalnie ukaże się dopiero 17 lipca, to będzie dostępne podczas kwietniowej trasy po Europie, na której AVULSED towarzyszyć będzie między innymi francuski MERCYLESS. 


Tracklista "Night of the Living Deathgenerations":
- CD 1 -
01. Prelude & Intro
02. Amidst the Macabre (instr.)
03. Stabwound Orgasm
04. Breaking Hymens
05. Carnivoracity
06. Powdered Flesh
07. Sick Sick Sex
08. Horrified by Repulsion
09. Gorespattered Suicide
10. Addicted to Carrion
11. Devourer of the Dead
- CD 2 -
01. Elegy for the Rotting (interlude)
02. Dawn of the Apocalypse (instr.)
03. Dead Flesh Awakened
04. Sweet Lobotomy
05. Daddy Stew
06. Red Viscera Serology
07. Blessed by Gore
08. Nullo (The Pleasure of Self-mutilation)
09. Hidden Perversions
10. Burnt But Not Carbonized
11. Exorcismo Vaginal


*DVD zawiera cały koncert + wywiad + galerię zdjęć + dodatki
Premiera "Night of the Living Deathgenerations" będzie miała miejsce 17 kwietnia dzięki Xtreem Music, a wersja 2CD + DVD będzie limitowana do 1000 sztuk. Reklamowy trailer jest do obejrzenia pod linkiem https://youtu.be/d7Hd7rSsXBw


Więcej na:
www.xtreemmusic.com


2017-04-08

DRUGI ALBUM PANIKK JUŻ NA ŚWIECIE

Od 15 marca, dzięki hiszpańskiej Xtreem Music, jest dostępny drugi album słoweńskich thrasherów z PANIKK. Najnowszy materiał nosi tytuł „Discarded Existence” i składa się z następujących numerów:


1. Instigator of War
2. Sedated in Utopia
3. Under Pretence
4. Individual Right
5. Rotten Cells
6. Discarded Existence
7. Eyes Don't Lie
8. Reconstruction
9. Outro


Przypomnijmy, że Słoweńcy grają intensywny thrash metal w tradycji Bay Area, który jest pod silnym wpływem VIO-LENCE, DEMOLITION HAMMER, FORCED ENTRY, EXODUS i FORBIDDEN.
Album do przesłuchania w całości: http://xtreemmusic.bandcamp.com
Strona zespołu: www.facebook.com/panikkofficial
Pojedyncze kawałki do odsłuchu:
https://youtu.be/TafBgFYU3mE
http://soundcloud.com/xtreemmusic


Więcej:
www.xtreemmusic.com


2017-04-08

NADIMAC NAGRYWA SWÓJ PIĄTY ALBUM 

Serbscy maniacy ekstremalnego crossover thrashu NADIMAC rozpoczęli sesję nagraniową, która ma miejsce w Citadela Sound Productions Studio w Belgradzie. Grupa powstała w 2003 roku i ma już na koncie sporo różnych wydawnictw, w tym cztery pełne albumy. Ich muza na pewno spodoba się fanom TANKARD, CRYPTIC SLAUGHTER, RAZOR, ASSASSIN, THE EXPLOITED, SOD, CRUMBSUCKERS, DRI i SODOM. Teksty mają poruszać bardzo różną tematykę: od antyglobalizmu w "Kapitalizam je Kanibalizam" (Capitalism Is Cannibalism), czarny humor w "Prvi put Zbog Keve na Semu" (Getting Weed For My Mum For the First Time) i sarkazm w "Nesportski Dan" (Vice Sport Day), aż po polityczno - społeczne kwestie w "Analni Ovcar" (Anal Shepherd). Nagraniami, miksem i masteringiem zajmuje się Luka Matkovic (ex-Space Eater Space Eater, Quasarborn, Citadela Sound Productions), a na płycie znajdzie się 12 numerów.


Więcej info:
https://goo.gl/YTW8QB
www.xtreemmusic.com


2017-04-08

NOWY ALBUM CALLIOPHIS W BARWACH SOLITUDE PRODUCTIONS

27 marca miała miejsce premiera drugiego albumu niemieckiego CALLIOPHIS - "Cor Serpentis". Nowy materiał powstał po dłuższej przerwie w działalności tej grupy, ponieważ debiut zatytułowany "Doomsday" ukazał się w 2008 roku. W ślad za wydaniem tamtego materiału poszło sporo koncertów, jakie Niemcy dali w swoim ojczystym kraju, jak również we Francji, w Belgii, Szwajcarii, Czechach i Austrii. Najnowszy album kontynuuje stylistykę z pierwszego krążka, co oznacza, że możemy spodziewać się perfekcyjnie ułożonych kompozycji z potężnymi partiami gitarami, głębokimi growlami i wszystkim tym, co charakteryzuje wyśmienity doom/death metal.


Więcej na: 
www.youtube.com/watch?v=n2xA_AA5uKQ
http://solitude-prod.com


2017-04-08

SZCZEGÓŁY NOWEGO MATERIAŁU SOULSKINNER

Grecy z epickiego i mrocznego death metalowego zespołu SOULSKINNER powracają z czwartym albumem, który będzie nosić tytuł "Descent To Abaddon" i ukaże się w maju nakładem Xtreem Music. Przypomnijmy, że SOULSKINNER narodził się w 2000 roku z inicjatywy dwóch członków mitycznego już THOU ART LORD: Billa Zobolasa "EL" (gitara) i Gothmog’a (wokale). Do tej pory nagrał trzy albumy (2003, 2007 i 2014), a ostatni z nich, "Crypts of Ancient Widsom", pojawił się z logo Xtreem Music i przyniósł zmianę w muzycę, która stała się mniej brutalna, a za to postawiła na cięższą, mroczniejszą i bardziej melodyjną wersję death metalu. W 2016 roku, już w pełnym składzie, grupa zaczęła koncertować i tworzyć materiał na czwartego długograja, na którym można spodziewać się elementów zbliżonych do BOLT THROWER, wczesnego SEPTIC FLESH, wczesnego GOREFEST i równie wczesnego ASPHYX. Okładkę stworzył sam Mark Riddick.


Tracklista "Descent To Abaddon":
01. Fracticide
02. Soul of Death
03. Nemesis
04. Chorus of the Initiated
05. The Dead Have Ravished
06. True Bliss
07. The Fall
08. A Spectral Vision
09. Murder
10. Descent to Abaddon


Album ujawni się 22 maja na CD, a w tak zwanym międzyczasie można odwiedzić po więcej newsów oficjalnego Facebooka SOULSKINNER: www.facebook.com/Soulskinnerband i posłuchać jednego premierowego kawałka pod jednym z poniższych linków:
https://youtu.be/VV_LH1oxHGw
http://soundcloud.com/xtreemmusic


Jeszcze więcej info:
www.xtreemmusic.com


2017-04-08


Archiwum newsów:

2010:
marzec luty styczeń

2009:
grudzień listopad pażdziernik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2008:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2007:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2006:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

Archiwum - 2005