---------------

MROCZNA STREFA - nadal działa !!!

Przepraszamy wszystkich naszych czytelników za brak nowych materiałów. W chwili obecnej pracujemy nad nową stroną Mrocznej Strefy, więcej informacji wkrótce. Zapraszamy do odwiedzenia Mrocznej Strefy na Facebooku---------------
KATALOG DYSTRYBUCJI DARKZONE PRODUCTIONS - MAJ 2015

Najnowszy katalog DarkZone Productions do pobrania tutaj
Wiele tytułów w wyprzedaży w cenach promocyjnych!!!
Zamówienia można składać pisząc na maila mrocznastrefa@go2.pl.

UWAGA! Ilość produktów jest ograniczona - zanim zamówicie, zapytajcie o dostępność danego tytułu. Przy zamówieniu powyżej 200 PLN koszt wysyłki bierzemy na siebie. Wysyłka najpóźniej w 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty na konto w ING Banku Śląskim: 65 1050 1793 1000 0090 6564 5120
Zapraszamy do zakupów!!!


WSPÓŁPRACOWNICY POSZUKIWANI!

Mroczna Strefa poszukuje osób, które chciałyby rozwijać swoje muzyczne pasje poprzez przygotowywanie materiałów do naszego serwisu. Zależy nam głównie na tych, którzy podchodzą do sprawy poważnie, rzetelnie i bezkompromisowo, mających co najmniej podstawową wiedzę na temat metalu i muzyki jej pokrewnej lub choćby części jego podgatunków. Ze swojej strony oferujemy dostęp do wszelkich możliwych materiałów w postaci muzyki (generalnie w formacie cyfrowym, otrzymywanym przez nasz serwis oficjalnie od wydawców lub samych zespołów) oraz pomoc przy aranżowaniu wywiadów lub otrzymaniu bezpłatnych wejściówek/akredytacji na wybrane koncerty, nad którymi serwis Mroczna Strefa sprawuje patronat medialny. W pierwszej kolejności potrzebujemy osób do pisania recenzji, przeprowadzania wywiadów oraz redagowania newsów, ale również tych co chcieliby pisać relacje z koncertów oraz artykuły o treści muzycznej i wokółmuzycznej. Jest oczywiście możliwość wybrania sobie pewnych podgatunków metalowych, w których najlepiej się czujecie, a ponieważ MS jest miejscem, gdzie nie ograniczamy się ramami, to tych stylistyk jest całe mnóstwo: heavy, power, thrash, death, doom, black i post metal, industrial, dark ambient, neo-folk, post-rock, noise etc.
Wszelkie zgłoszenia i zapytania kierujcie mailowo na adres mrocznastrefa@go2.pl. Próbki tekstów mile widziane.


NOWY ALBUM DEEP DESOLATION WCIĄŻ DOSTĘPNY

Wciąż dostępne jest nowe wydawnictwo DarkZone Productions, czyli drugi pełny album łódzkiego DEEP DESOLATION - "Rites of Blasphemy". Wydany w formacie limitowanego do 666 kopii, 3-panelowego digipaka wspólnymi siłami DarkZone Productions i The End Of Time Records. Pozycja zdecydowanie dla fanów BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST i MERCYFUL FATE, tradycyjnego doom metalu oraz pierwszej i drugiej fali black metalu. Płyta jest do kupienia w sklepie DarkZone pod adresem http://darkzoneproductions.8merch.com. Zamówienia można również składać na maila mrocznastrefa@go2.pl. Cena płyty to 21,99 zł + wysyłka 5 zł (list polecony priorytetowy). Jeden z nowych utworów („Searching For Yesterday”) jest do odsłuchania na stronie MySpace DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl.

NEW ALBUM OF DEEP DESOLATION IS ALREADY OUT

Brand new release of DarkZone Productions - a second full-length album of Polish band DEEP DESOLATION titled "Rites of Blasphemy" - is already out. Released in a format of limited to 666 copies, 3-panel digipack by common forces of DarkZone Productions and The End Of Time Records. The band plays that kind of music that should amaze The album is must have for all fans of BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST and MERCYFUL FATE, traditional doom metal, and first and second wave of black metal. You can order it by e-mail diovis@go2.pl. One of the songs („Searching For Yesterday”) you can hear of MySpace site of DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl. Buy your copy for 12 Euro (incl. postage and shipping) and play it loud!!!Newsy

HORRORSCOPE PONOWNIE W DEFENSE RECORDS

Jesienią tego roku ukaże się najnowszy krążek śląskich thrashersów z HORRORSCOPE - „Altered Worlds Practice”. Płyta zarejestrowana została w okresie od kwietnia do sierpnia bieżącego roku w renomowanym ZED Studio, w dość egzotycznej, bo usytuowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Pustyni Błędowskiej lokalizacji. Pod okiem Tomasza ZEDa Zalewskiego, odpowiadającego za wszystkie etapy produkcji materiału, HORRORSCOPE zdecydował się na nagranie albumu w klasyczny, wręcz analogowy sposób, stawiając na wypracowane przez lata, autentyczne, potężne i żywe brzmienie grupy.
"AWP jest najmroczniejszym i najcięższym muzycznie z naszych dotychczasowych dokonań - twierdzą zgodnie członkowie zespołu - zaś w warstwie tekstowej i graficznej stanowi spójny koncepcyjnie przekaz artystyczny, o dość intrygującej i pesymistycznej wymowie." Tytuł siódmego już, pełnowymiarowego, studyjnego albumu zespołu nawiązuje do alternatywnych poszukiwań metod na rozwiązanie dręczących zachodnią cywilizację problemów. Za okładkę, zdjęcia oraz całość grafiki odpowiedzialna jest Natalia Jonderko (www.nstation.pl). "Tekstem i obrazem jak zawsze dotykamy tematów społecznych, religijnych i politycznych. I choć w tym przypadku graficznie trochę oddalamy się od tego świata, to tekstowo jak najbardziej pozostajemy na Ziemi."
W sesji nagraniowej między innymi gościnnie uczestniczył doskonały gitarzysta solowy Sergio Klein, znany miłośnikom thrash metalu ze swoich dokonań w niemieckim The Outside oraz chilijskim Criminal. Sergio, dodając smaku całości, zarejestrował iście szaleńcze solo do utworu "Parallel Worlds Practice".
Na krążku znajdzie się ponad 46 minut materiału, który oprócz tradycyjnej thrashowej kanonady zawiera również sporo ekstremalnej brutalności, ale przy okazji także wiele melodyjnych rozwiązań oraz jak zwykle solidny warsztat instrumentalistów. Całość koncept-albumu to 9 utworów, plus dodatkowo cover tuzów szwedzkiego metalu, zespołu Entombed, łącznie ponad 46 min muzyki.
Tracklista wygląda następująco:
1.Headhunters Are Back
2.Parallel Worlds Practice
3.Countdown Of The Mad
4.Chaos Approved
5.Delicious Hell
6.The Jinx
7.Der Jäger (Striking With Impunity)
8.Addicted To Fear
9.Direction Backwards
10.Wolverine Blues
Więcej informacji: 
www.facebook.com/horrorscopeband/
www.facebook.com/defensemerch/


2017-10-29

DRUGA EDYCJA ŚWINSKIEGO FESTU W LISTOPADZIE

Jak piszą za naszym pośrednictwem organizatorzy: "Czołem łobuziaki! Jako że I edycja Świńskiego Festu została przez Was odebrana tak średnio, a nawet może i 2/10, to postanowiliśmy kontynuować passę dobrych wypróżnień i zaprosić Was na II edycję tańców i swawoli do Protokultury dnia 18 listopada 2017 roku."
Wystąpią:
NUCLEAR VOMIT - To wojownicy odbytnicy, którzy niczym brutalny fisting zgwałcą Wasze bębenki uszne, tak by pod sceną panował totalny CHLEW, KORYTO lub OBORA (do wyboru, do koloru).
FETOR - przeprowadzi Slamming Guttural Brutality na każdym dupsku z osobna i wywoła jakże podniecający zapach fetoru. by każda świnka była zadowolona z osobna.
ZACHLAPANY SZCZYPIOR - zabierze Was na wymarzone agro wczasy, na których oprócz dojenia maciory będziecie mogli posłuchać specjalnie skomponowanej muzyki spod znaku agro drinkcore.
ANAL TETRIS - jeśli nie lubisz w dupę, to nie przychodź. (grindcore-death metal-soft rock, ta jasne…)
KLASZCZĄCE PIEROGI - niczym sraczka wrócą i zaprezentują całkowicie nowy, pierogowy materiał. A wszystko to w rytmie pierogowego grindu. 
TWOJASTARA OF DEATH - Jest to połączenie z poplątaniem między ciepłą wódką a spoconym worem wuja Stanisława. Czego można spodziewać się od chłopaków? Poważnej i dorosłej muzyki, tylko dla koneserów! 
MOSZNA - U człowieka moszna stanowi luźny, nieparzysty worek, odpowiadający kobiecym wargom sromowym większym. U nas w Gdańsku, Moszna pokaże co moszna, a czego nie moszna robić w muzyce grindcore. Spodziewajcie się jedzenia frytek w wannie oraz analnej stymulacji płata czołowego.
Bilety: 25 zł w przedsprzedaży do kupienia na stronie klubu. 30 zł w dzień imprezy. 
Rozkład jazdy:
Anal Tetris 17:00 - 17:25
Moszna 17:40 - 18:05
Klaszczące Pierogi 18:20 - 18:50
Twoya Stara of Death 19:05 - 19:40
Fetor 19:55 - 20:30
Zachlapany Szczypior 20:45 - 21:30
Nuclear Vomit 21:45 - dopóki szambo nie wybije.


2017-10-29

NOWA EPKA PURTENANCE

Jedna z najstarszych i najbardziej szanowanych formacji death metalowych z Finlandii PURTENANCE doczekała się 12 wrzesnia swojej nowej epki, którą podobnie jak kilka poprzednich materiałów wydała hiszpańska Xtreem Music. "Paradox of Existence" to ciężki, mroczny i dewastujący death metal powracający do klimatu debiutanckiego albumu PURTENANCE. Pozycja ta powinna spodobać się fanom BOLT THROWER, DEMIGOD, INCANTATION czy ABHORRENCE.
Tracklista epki:
1. In the End Only Death Will Remain
2. Vicious Seeds of Mortality
3. Paradox of Existence
4. Nekro Orgy
Odsłuch tego materiału pod linkiem http://xtreemmusic.bandcamp.com
Strona zespołu: www.facebook.com/Purtenance
Pojedyncze utwory do przesłuchania:
https://youtu.be/eghP-bBg3NE
http://soundcloud.com/xtreemmusic
Więcej info:
www.xtreemmusic.com


2017-10-29

ANTARKTIS: NOWY UTWÓR W SIECI

Szwedzi z ANTARKTIS (metal/post-rock) ujawnili drugi utwór z ich debiutanckiej płyty "Ildlaante", która ukazała się 6 października sumptem Agonia Records. Kawałka "Notes From Underground" można posłuchać tutaj: https://youtu.be/kH7Xv7qhDP0
W skład ANTARKTIS wchodzą dwaj gitarzyści IN MOURNING, Björn Pettersson oraz Tobias Netzell (ex-OCTOBER TIDE). Towarzyszą im Daniel Jansson (Ikhon) na wokalu i basie oraz perkusista Jonas Martinsson (Me The Tiger, Necrosavant), którzy dołączyli do składu w 2013 roku. Początkowo ANTARKTIS był postrzegany przez swoich założycieli jako projekt poboczny w stosunku do In Mourning. Jego trzon stanowiło wspominane duo, które po godzinach pisało nowe utwory. Żaden z nich nie został jednak opublikowany, a sam projekt porzucony. Dopiero uformowanie się pełnego składu w 2013 wskrzesiło na dobre ANTARKTIS. Od  tego czasu zespół otrzymuje coraz większy priorytet; pojawiły się również oferty zagrania na festiwalach oraz odbycia trasy koncertowej. Nadchodzący krążek "Ildlaante" będzie pierwszym w karierze formacji.  
Jak komentuje ANTARKTIS: "Jesteśmy dumni z nowego albumu i szczęśliwi że wreszcie może się ukazać. W ostatnim czasie zacieśniliśmy szyki jako zespół. Razem komponujemy utwory i każdy z nas uczestniczy w tym procesie na równych zasadach. Ildlaane jest owocem tej współpracy i jest czymś odrębnym w stosunku do naszych pozostałych zespołów i projektów. Duże podziękowania należą się Karl'woi (z Karl Daniel Lidén Production) za miks i mastering płyty, a także Emy Rojas za wspaniałą okładkę".    
Album został nagrany pomiędzy wrześniem 2016 i lutym 2017 w trzech różnych studiach w Szwecji. Perkusja z Alexandrem Backlund'em i Sebastianem Svalland'em w Nailvillage Studio. Gitary, bass, wokal oraz klawisze w Studio Libra, a dodatkowe wokale w Ikhon IQ. Za miks i mastering odpowiada Karl Daniel Lidén (Breach, Terra Tenebrosa, The Old Wind). Okładka została wykonana przez Emy Rojas z Arrache-toi Un Oeil (Converge, Sunn O))) i Clutch).
Utwory:
1. Aurora
2. Svalbard
3. Notes From Underground
4. Ildlaante
5. Cape Meteor Pt 1
6. Cape Meteor Pt 2 
Formaty albumu:
- Digipack CD.
- Podwójny czarny winyl.
- Podwójny transparentny winyl z niebieskimi i srebrnymi plamami.
- T-shirt.
- Pliki cyfrowe.
Skład:
Jonas Martinsson - perkusja
Daniel Jansson - wokal i bass
Björn Pettersson - gitary i wokal
Tobias Netzell - gitary i wokal
Pierwszy singiel "Svalbard": https://youtu.be/k3Wv__ESaEI
ANTARKTIS on-line:
www.facebook.com/antarktismusic/
www.instagram.com/antarktismusic/
www.youtube.com/antarktismusic/
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-10-29

BLAZE OF PERDITION UJAWNIA NOWY UTWÓR

Polscy black metalowcy BLAZE OF PERDITION ujawnili pierwszy utwór ze swojej nadchodzącej płyty "Conscious Darkness", która ukaże się 3 listopada nakładem Agonia Records. Na płycie znajdą się cztery utwory o łącznym czasie 45 minut. 8-minutowego fragmentu kawałka "Ashes Remain" można posłuchać tutaj: https://youtu.be/co5ut84sxiQ
Na jesień zespół zapowiedział europejską trasę koncertową w towarzystwie nowozelandzkiego Ulcerate. W planach są dwa koncerty w Polsce, a sama trasa wystartuje kilka dni po wydaniu "Conscious Darkness".
Daty koncertów:
20.10.2017 RO - Bucharest @ Rites Of The Black Mass
Trasa z Ulcerate:
07.11.2017 PL, Krakow @ ZetPeTe
08.11.2017 PL, Poznan @ U Bazyla
09.11.2017 DE, Berlin @ Cassiopeia
10.11.2017 CZ, Prague @ Modra Vopice
11.11.2017 AT, Vienna @ Escape Metalcorner
12.11.2017 HU, Budapest @ Dürer Kert
13.11.2017 CZ, Ostrava @ Barrack
14.11.2017 HR, Zagreb @ Močvara
15.11.2017 CH, Lausanne @ Le Romandie Rock Club
16.11.2017 IT, Bologna @ Freak Out Club
17.11.2017 FR, TBA
18.11.2017 FR, Toulouse @ Pavillon Sauvages
19.11.2017 ES, Madrid @ Caracol
20.11.2017 ES, Barcelona @ Razz3
21.11.2017 FR, Nantes @ Le Ferrailleur
22.11.2017 FR, Paris @ Backstage
Mini-trasa z Ars Veneficium, Antzaat:
24.11.2017 NL, Geleen @ Cafe De Meister
25.11.2017 TBA
26.11.2017 DE, Loberschutz @ Gleisberg
BLAZE OF PERDITION to jeden z najciekawszych zespołów black metalowych młodego pokolenia, z trzema albumami studyjnymi na koncie. Grupa charakteryzuje się kreatywnym i metodycznym podejściem do gatunku, stawiając na aranżacje oraz enigmatyczny klimat. Prace nad "Conscious Darkness" zostały ukończone w czerwcu. Okładkę przygotował Karmazid, a za layout odpowiada Kontamination Design. Miksy i mastering odbyły się w Satanic Audio Studio. Nowe zdjęcia są zasługą Aleksandry Burskiej. 
Utwory:
1. A Glimpse of God
2. Ashes Remain
3. Weight of the Shadow
4. Detachment Brings Serenity
Formaty:
- Digipak CD
- Gatefold LP (czarny, biały, pikczer)
- T-shirt (czarny i biały)
- Czarna bluza z zakiem.
- Pliki cyfrowe.
BLAZE OF PERDITION on-line:
www.facebook.com/blazeofperdition
Agonia Records:
http://agoniarecords.com 
https://facebook.com/agoniarecords


2017-10-29

NEOCAESAR Z EKS-MUZYKAMI SINISTER W XTREEM MUSIC

Xtreem Music z dumą ogłosiło podpisanie kontraktu z death metalową formacją NEOCAESAR z Holandii, w której skład wychodzą znani z SINISTER muzycy z osobach Mike'a van Mastrigta (wokal), Barta van Wallenberga (gitary), Michela Alderliefstena (bas) i Erica de Windta (bębny). Co prawda debiutancki album "11:11" był wydany przez sam zespół już kilka miesięcy, ale 5 grudnia ukaże się z logo Xtreem Music, które zajmie się dystrybucją i promocją na terenie całego świata. Materiał na płytę powstawał w 2015 roku i został nagrany w 2016 roku między koncertami w Holandii, Niemczech, Danii i w Czechach. Muzyka powinna trafić między innymi do tych, którzy uwielbiają brzmienie SINISTER z lat 90-ych.
Poniżej tracklista: 
01. Initial Novum (Intro) 
02. From Hell 
03. Victims of Deception 
04. Invocation of the Watcher 
05. Sworn to Hate 
06. Valhalla Rising 
07. Prelude to Darkness 
08. Angelic Carnage 
09. Sigillorum Satanas 
10. Blood of the Nephilim 
Więcej info oraz muzyka:
www.facebook.com/neocaesar.official 
https://youtu.be/kBVZFw9H7oQ
http://soundcloud.com/xtreemmusic
www.xtreemmusic.com


2017-10-29

THREAT SIGNAL: SZCZEGÓŁY ALBUMU, PIERWSZY SINGIEL 

Pierwszy od sześciu lat nowy album kanadyjskiej formacji THREAT SIGNAL, wykonującej melodyjny thrash metal/techniczny metalcore, ukaże się 10 listopada nakładem Agonia Records. Tytuł krążka to "Disconnect", a pierwszy singiel, "Exit The Matrix" jest dostępny jako wideo z tekstem pod linkiem http:/youtu.be/Kviui27X7RU
Jak komentuje założyciel i wokalista zespołu, Jon Howard: "Nasz czwarty album jeszcze nigdy nie był tak blisko. Powiedzieć, że była to ciężka podróż, byłoby poważnym niedomówieniem. Zaczęliśmy pisać Disconnect już w 2012 roku i dopiero po trzech latach trafiliśmy z nowym materiałem do studia. Umyślnie pisaliśmy bez końcowej wizji tego, jak ten albumu powinien brzmieć. Nie planowaliśmy nagrać ciężkiego albumu, ani melodyjnego albumu, ani słuchać niczyich opinii na ten temat. Po prostu pisaliśmy album z czystym i otwartym umysłem, aż Disconnect zwyczajnie się narodził. Końcowy efekt to przekrój między melodyjnym metalem, hard rock'iem, thrash metalem, a nawet chilloutowymi akustycznymi tonami. To prawdziwa karuzela, wierna oryginalnemu brzmieniu Threat Signal. Można w niej poczuć energię naszych poprzednich albumów wraz z czymś zupełnie nowym. Dziękujemy Agonii za to, że a nas uwierzyła i za to, że ten album może się wreszcie ukazać. Dziękujemy naszym fanom, za to że byli z nami przez te wszystkie lata. Chciałbym zadedykować Disconnect mojemu zmarłemu przyjacielowi i byłemu perkusiście Threat Signal, Norm'owi Killeen".      
Nowy album został nagrany i wyprodukowany przez wokalistę Jon'a Howard'a oraz głównego gitarzystę Travis'a Montgomery'ego. Miksy i mastering to zasługa Mark'a Lewis'a (DevilDriver, Whitechapel, Battlecross, Coal Chamber). Za okładkę albumu odpowiada Ludovic Cordelieres z Rusalkadesign (Kamelot). uzyka THREAT SIGNAL to melodyjny thrash metal z elementami groove oraz licznymi technicznymi zagrywkami. Ostatnie dwa albumy grupy, "Vigilance" (2009) oraz "Threat Signal" (2011), trafiły na notowanie Billboard Top Heatseekers, plasując się na pozycjach #32 oraz #26. 
Zespół powstał w 2003 roku w Ontario (Kanada). Jego dotychczasowym wydawcą był Nuclear Blast. Pod szyldem tej firmy ukazały się trzy studyjne nagrania grupy. Przełomowym momentem było wydanie debiutu, "Under Reprisal" (2006), który uzyskał nagrodę "Canadian Recording Of The Award" (Kanadyskie Nagranie Roku) na gali Hamilton Music Awards. Od tego momentu zespół intensywnie koncertował, dzieląc scenę i odbywają trasy z takimi formacjami jak Children Of Bodom, Soilwork, Motorhead, Saxon, Opeth, Kataklysm, Hatebreed, Epica czy Arch Enemy. 
W listopadzie 2016 roku THREAT SIGNAL zagra na europejskiej trasie koncertowej u boku Vader oraz Hate Eternal. Nowe koncerty zostaną ogłoszone niebawem. 
Utwory:
1. Elimination Process
2. Nostalgia
3. Walking Alone
4. Exit The Matrix
5. Falling Apart
6. Aura
7. Betrayal
8. To Thine Own Self Be True
9. Dimensions
10. Terminal Madness
11. Eyes Sewn Shut*
*BOX CD exclusive.
Formaty albumu:
- Digipack CD.
- Limitowany do 500 sztuk BOX CD*.
- Czarny winyl.
- Limitowany do 150 sztuk  transparentny niebiesko-czerwony winyl*. 
- Pliki cyfrowe.
- Koszulka.
*Box: CD + bonusowy utwór, plakat, naszywka i naklejka.
*Limitowany winyl: typ "colour in clolour".
THREAT SIGNAL on-line:
https://facebook.com/threatsignal
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-10-29

NOWY ALBUM MESMUR W SOLITUDE PRODUCTIONS

15 września, ze znaczkiem Solitude Productions, ukazał się nowy album amerykańskiego MESMUR. Następca miażdżącego debiutu pt. "M", a zatytułowany równie enigmatycznie "S", to potężna dawka apokaliptycznego funeral doom metalu eksplorującego szaleństwo kosmosu. Stworzony przez muzyka progressive black metalowej formacji DALLA NEBBIA band oferuje szeroką paletę wpływów: od pogrzebowych lamentów EVOKEN, aż po transowy klimat NEUROSIS.
Oto tracklista:
1. Singularity
2. Exile
3. Distension
4. S = k ln ?
Więcej na:
www.youtube.com/watch?v=GpxfBzkOmjU
https://mesmur.bandcamp.com/album/s
http://solitude-prod.com


2017-10-29

TRZECI ALBUM CANKER JUŻ DOSTĘPNY

18 wrzesnia ukazał się nakładem Xtreem Music trzeci album jednego z pionierów death metalu w Hiszpanii, czyli formacji CANKER. Na "Earthquake" można znaleźć oryginalną miksturę death i thrash metalu w oldskulowym stylu, zbliżoną do dokonań DEATH, CARCASS i PESTILENCE.
Poniżej tracklista albumu:
01. Whale Hunt
02. Earthquake
03. Hand of God
04. Biosfear
05. Leyla Island
06. Bedout
07. Ravenous
08. The Ghosts of Past
09. Black Star
10. Obliteration
Album do odsłuchania pod linkiem http://xtreemmusic.bandcamp.com
Strona zespołu: https://goo.gl/d6gGBU
Pojedyncze utwory do przesłuchania:
https://youtu.be/_Z-Dn6_k9Sg
http://soundcloud.com/xtreemmusic
Więcej na:
www.xtreemmusic.com


2017-10-29

PRAPREMIERA NOWEGO ALBUMU DEVILISH IMPRESSIONS W DECIBEL MAGAZINE

„The I”, najnowszy krążek polskich epic black / death metalowców DEVILISH IMPRESSIONS, ukazał się 22 września 2017 r. nakładem Lifeforce Records. Płyta dostępna jest jako CD digipak, limitowany winyl LP oraz digital download. Można posłuchać całego albumu dzięki Decibel Magazine: www.decibelmagazine.com/2017/09/18/full-album-stream-devilish-impressions/
Na płycie gościnnie wystąpili gitarzysta MERCYFUL FATE i KING DIAMOND Mike Wead oraz Ares, wokalista norweskich pionierów dark metalu AETERNUS. Obok w/w swoje piętno na „The I” odcisnęli także muzycy enigmatycznego projektu BO¨N (shamanic ritual meditative experimental) oraz właściciel Impressive Art Studio, Przemysław Nowak, odpowiedzialny za intra oraz dodatkowe dźwięki i efekty. Album został zarejestrowany w kilku miejscach: Dobra12 Studio (perkusja), Icaros Studio (gitary) oraz Impressive Art Studio, gdzie zreampowano gitary i nagrano wokale, po czym całość poddano miksom i masteringowi. Okładkę, layout i artwork zaprojektował Infected Minds. Za sesję zdjęciową odpowiadają Robert Zembrzycki i Paweł Kowalski z Bandphoto.pl.
“The I” (official music video): https://youtu.be/6feb0OlaEro
“Eosphoros” (official lyric video): www.youtube.com/watch?v=YeJKjIhon6Q
Zapraszamy na profil Facebook DEVILISH IMPRESSIONS, gdzie znajdziecie najświeższe informacje dotyczące zespołu:
www.facebook.com/devilishimpressions
www.twitter.com/devilishimpress
www.devilish-impressions.com


2017-10-29


Archiwum newsów:

2010:
marzec luty styczeń

2009:
grudzień listopad pażdziernik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2008:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2007:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2006:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

Archiwum - 2005