KATALOG DYSTRYBUCJI DARKZONE PRODUCTIONS - MAJ 2015

Najnowszy katalog DarkZone Productions do pobrania tutaj
Wiele tytułów w wyprzedaży w cenach promocyjnych!!!
Zamówienia można składać pisząc na maila mrocznastrefa@go2.pl.

UWAGA! Ilość produktów jest ograniczona - zanim zamówicie, zapytajcie o dostępność danego tytułu. Przy zamówieniu powyżej 200 PLN koszt wysyłki bierzemy na siebie. Wysyłka najpóźniej w 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty na konto w ING Banku Śląskim: 65 1050 1793 1000 0090 6564 5120
Zapraszamy do zakupów!!!


WSPÓŁPRACOWNICY POSZUKIWANI!

Mroczna Strefa poszukuje osób, które chciałyby rozwijać swoje muzyczne pasje poprzez przygotowywanie materiałów do naszego serwisu. Zależy nam głównie na tych, którzy podchodzą do sprawy poważnie, rzetelnie i bezkompromisowo, mających co najmniej podstawową wiedzę na temat metalu i muzyki jej pokrewnej lub choćby części jego podgatunków. Ze swojej strony oferujemy dostęp do wszelkich możliwych materiałów w postaci muzyki (generalnie w formacie cyfrowym, otrzymywanym przez nasz serwis oficjalnie od wydawców lub samych zespołów) oraz pomoc przy aranżowaniu wywiadów lub otrzymaniu bezpłatnych wejściówek/akredytacji na wybrane koncerty, nad którymi serwis Mroczna Strefa sprawuje patronat medialny. W pierwszej kolejności potrzebujemy osób do pisania recenzji, przeprowadzania wywiadów oraz redagowania newsów, ale również tych co chcieliby pisać relacje z koncertów oraz artykuły o treści muzycznej i wokółmuzycznej. Jest oczywiście możliwość wybrania sobie pewnych podgatunków metalowych, w których najlepiej się czujecie, a ponieważ MS jest miejscem, gdzie nie ograniczamy się ramami, to tych stylistyk jest całe mnóstwo: heavy, power, thrash, death, doom, black i post metal, industrial, dark ambient, neo-folk, post-rock, noise etc.
Wszelkie zgłoszenia i zapytania kierujcie mailowo na adres mrocznastrefa@go2.pl. Próbki tekstów mile widziane.


NOWY ALBUM DEEP DESOLATION WCIĄŻ DOSTĘPNY

Wciąż dostępne jest nowe wydawnictwo DarkZone Productions, czyli drugi pełny album łódzkiego DEEP DESOLATION - "Rites of Blasphemy". Wydany w formacie limitowanego do 666 kopii, 3-panelowego digipaka wspólnymi siłami DarkZone Productions i The End Of Time Records. Pozycja zdecydowanie dla fanów BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST i MERCYFUL FATE, tradycyjnego doom metalu oraz pierwszej i drugiej fali black metalu. Płyta jest do kupienia w sklepie DarkZone pod adresem http://darkzoneproductions.8merch.com. Zamówienia można również składać na maila mrocznastrefa@go2.pl. Cena płyty to 21,99 zł + wysyłka 5 zł (list polecony priorytetowy). Jeden z nowych utworów („Searching For Yesterday”) jest do odsłuchania na stronie MySpace DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl.

NEW ALBUM OF DEEP DESOLATION IS ALREADY OUT

Brand new release of DarkZone Productions - a second full-length album of Polish band DEEP DESOLATION titled "Rites of Blasphemy" - is already out. Released in a format of limited to 666 copies, 3-panel digipack by common forces of DarkZone Productions and The End Of Time Records. The band plays that kind of music that should amaze The album is must have for all fans of BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST and MERCYFUL FATE, traditional doom metal, and first and second wave of black metal. You can order it by e-mail diovis@go2.pl. One of the songs („Searching For Yesterday”) you can hear of MySpace site of DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl. Buy your copy for 12 Euro (incl. postage and shipping) and play it loud!!!Newsy

NOWA PŁYTA FORMIS W BARWACH DEFENSE RECORDS

17 marca 2017 r. krakowska Defense Records wydała "Chaozium" - najnowszą, trzecią płytę death metalowców z FORMIS. Zgodnie z zapowiedziami muzyków, album jest zdecydowanie mroczniejszy od poprzednich dokonań, a partie wokalne wykonane w języku polskim. Jako przedsmak wydawnictwa, zespół udostępnił przedpremierowo utwór "Haeresis", w którym gościnnie wystąpił Dariusz "Daron" Kupis z Frontside.
Link: www.youtube.com/watch?v=m_uzZPAvGJI
Oprócz Darona, w sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Chris z Voidhanger i Infernal War oraz Przemysław Latacz z Planet Hell. "Chaozium" zarejestrowany został w JNS Studio, a miksami i masteringiem zajął się Piotr Gruenpeter (Satanic Audio). Za okładkę odpowiada Izabela Krawczyk.


Tracklista:
1. Arcanum
2. Skaven
3. Alchemizer
4. Fornelius
5. Epigon
6. Silurian
7. Haeresis
8. Luminescent
9. Chaozium


Ponadto, Defense Records po marcowych premierach płyt FORMIS "Chaozium" i UGANGA "Opressor", zapowiada kolejne wydawnictwa. Na kwiecień planowane jest trashowe uderzenie w postaci nowych płyt WHOREHOUSE "Corporation" (utwór tytułowy do odsłuchu tutaj: www.youtube.com/watch?v=iYHmWFcBHyI) oraz ROTENGEIST "The Test That Divides Us All".


Więcej informacji:
www.facebook.com/formismetal
www.defensemerch.com
www.facebook.com/defensemerch
 


2017-04-06

DRUGA EDYCJA BLACK SILESIA FESTIVAL JUŻ 1 KWIETNIA

Black Silesia Festival to flagowa impreza Black Silesia Productions i zarazem realizacja własnej wizji festiwalu klubowego. Wyłącznie ekstremalny metal. Wyłącznie oldschoolowy metal. Wyłącznie kultowe zespoły. Żadnych kompromisów. Żadnych półśrodków.

Data: 01.04.2017

Miejsce: Mrowisko, ul. Pszczyńska 85, 44-121 Gliwice

Wydarzenie: www.facebook.com/events/155179541623754

Zagrają:

DESASTER (Niemcy) - ikona niemieckiego black/thrashu, autorzy kultowych „Hellfire's Dominion” oraz „Tyrants of the Netherworld” przylecą na ten jeden ekskluzywny koncert specjalnie na Śląsk. Po prawie 30 latach istnienia i ośmiu doskonałych płytach, Black Silesia Productions udało się ściągnąć ich po raz pierwszy i jedyny do Polski.

GEHENNAH (Szwecja) - niepokorni szwedzcy Rock'n'Rollowcy, deprawujący scenę od ponad ćwierćwiecza; autorzy kultowych „Hardrocker” i „King of the Sidewalk”, a przy tym ojcowie założyciele legendarnej kampanii „Headbangers Against Disco”; przylecą do nas na zaproszenie Black Silesia Productions na ten jeden ekskluzywny koncert. Zaskakującym jest fakt, że pomimo tak kultowego statusu w naszym kraju, będzie to również ich pierwsza wizyta w Polsce.

VIOLENTOR (Włochy) - włoscy speed/thrash metalowcy, kultywujący tradycyjną szkołę grania przyjadą do nas na ten jedyny koncert. Będzie to ich druga wizyta w naszym kraju.

NEKKROFUKK - swój drugi koncert w historii i zarazem jedyny aktualnie planowany zagra horda, która przez zaledwie kilka lat działalności dorobiła się kultowej pozycji na scenie ekstremalnej. Zespół, lub jak kto woli - koncertowe oblicze projektu Lorda Kaosa okazuje się mieć tak zagorzałych "die hard" fanów, że już dochodzą nas słuchy o maniakach, dla których ten koncert będzie jednym z najważniejszych punktów festiwalu. Dla Nekkrofukk będzie to drugi koncert w historii i jedyny, jaki aktualnie mają w planach.

SLAUGHTER MESSIAH (Belgia) - Black Speed Terror prosto z Belgii. Black/thrashowy wymiot przyjedzie do Polski na swój pierwszy i jedyny koncert. Dowodzony przez Lorda Sabathana, były mózg Enthroned, który wspomniany zespół opuścił, żeby siać zniszczenie bardziej prymitywne i śmierdzące zgnilizną. Jako, że za jego czasów Enthroned nigdy nie zagościł w Polsce - będzie to pierwsza wizyta Lorda S. w naszym kraju.

BESTIALITY - wieczór otworzy młoda, aczkolwiek bardzo uznana już w polskim podziemiu formacja. Bestiality zaprezentuje  na żywo m.in. nie grane jeszcze utwory z nadchodzącej płyty.


2017-03-30

TERRORDOME NA TRASIE MORBID INTOXICUNTS JUŻ W KWIETNIU

TRDM booking, Mythrone Promotion i Defense Records zapraszają na kwietniowe koncerty TERRORDOME, CHAOS SYNOPSIS oraz DIRA MORTIS w ramach kwietniowej trasy Morbid Intoxicunts Tour 2017!

Poszczególne koncerty:

Sobota, 1 kwietnia 2017 - Olkusz, Koneser

www.facebook.com/events/274907486277734

Niedziela, 2 kwietnia 2017 - Rzeszów, Vinyl

www.facebook.com/events/1108751592569023

Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 - Przemyśl, Fort XXII

www.facebook.com/events/1876103685962494

Wtorek, 4 kwietnia 2017 - Białystok, Hary Pub

www.facebook.com/events/637142343138856

Środa, 5 kwietnia 2017 - Warszawa, Voodoo

www.facebook.com/events/1690624371238181

Czwartek, 6 kwietnia 2017 - Łódź, Klub New York

www.facebook.com/events/238009533336057

Piątek, 7 kwietnia 2017 - Poznań, Elizjum

www.facebook.com/events/257664184686214

Sobota, 8 kwietnia 2017 - Gdańsk, Torpeda

www.facebook.com/events/201635490321892

Niedziela, 9 kwietnia 2017 - Słupsk, Motor Rock Pub

www.facebook.com/events/1332401850168430

 

Info o zespołach:

TERRORDOME to polski kwartet grający szybki i brutalny Crossover Thrash Metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Będąc aktywnym na scenie od 12 lat, zespół zagrał jak dotąd kilkaset koncertów w kraju i za granicą, dzieląc scenę z takimi kapelami jak: Suicidal Tendencies, Anthrax, Destruction, D.R.I., Whiplash, Hobbs’ Angel of Death, Vader oraz innymi.

www.terrordome.net.pl

www.facebook.com/terrordomeband

https://youtu.be/KigZ4tpIR6c

 

CHAOS SYNOPSIS to brazyliski Death Metal z wpływami oldschoolowego Thrashu. Szybkie tempa i brutalne wokale sprawiają, że koncerty Chaos Synopsis pełne są energii i nie pozwalają obojętnie spojrzeć na ich dorobek muzyczny. Po wielu europejskich trasach Chaos Synopsis wraca do nas z najnowszym wydawnictwem "Gods of Chaos", który będą promować jako pierwsi w Europie, zaczynając od Polski.

www.chaossynopsis.com

www.metal-archives.com/bands/Chaos_Synopsis/63568

https://youtu.be/_vRYIV_P5co

 

DIRA MORTIS to podziemny, cuchnący trupem Death Metal. Powstali w 1998 roku i z każdym wydawnictwem zaskakują swoją brutalnością. Obecnie promują ich najnowsze dzieło "Psalms of Morbid Existence". Absolutny mus dla fanów Autopsy, Incantation, Sadistic Intent, Pentacle czy Cianide!

https://youtu.be/bGSYYR2BHFo

www.facebook.com/diramortis

www.metal-archives.com/bands/Dira_Mortis/42286

 

MROCZNA STREFA patronuje tej trasie!!!


2017-03-30

INFERNUM MEDIA ZAPRASZA NA INFERNAL BLOODY NIGHT DO WŁOCŁAWKA

Infernum Media wraz z zespołami zaprasza do Włocławka na perwersyjną krucjatę dla fanów ciężkiego grania! Razem wyruszymy w tę podróż poprzez pozornie niepowiązane gatunki takie jak death, grind, sludge, doom, z melodyjną nutą symfonii i industrialu. Przy dźwiękach ostrego łojenia popłyniemy prosto w nuklearny świt. Nikogo nie może zabraknąć gdy rozpocznie się ta surrealistyczna, obłąkana uczta. Do zobaczenia pod sceną!


Zagrają:
ORCHIVION
www.facebook.com/orchivionband
[extreme symphonic metal - Warszawa]
Do 2016 roku zespół działał pod nazwą STRAIN. Przez ten czas zagrał wiele koncertów z mniej i bardziej znanymi zespołami, m.in. Materia, Thy Disease, Valkenrag, Sphere, Pandemonium. W 2013 wydana została płyta EP "Reigncraft" nagrana w studio Demontażownia. Zespół rozpoczął promocję albumu i w 2014 odbył w marcu pierwszą mini-trasę w 3 miastach na wschodzie Polski z thrashmetalowym Psychopath. Trasa zaliczona została do udanych i na jesieni odbyła się kolejna, 6-koncertowa trasa z wiking-metalowym Valkenrag, po centralnej i południowej Polsce. W 2016 roku została wydana druga i ostatnia przed pełnym albumem płyta EP "Impairor". Miks i mastering płyty wykonał Arkadiusz "Malta" Malczewski, w Sound Division Studio. Na płycie pojawiają się dużo bogatsze aranżacje gitar, klawiszy i wokali, wliczywszy nagrany w studio chór męski.


ZACHLAPANY SZCZYPIOR
www.facebook.com/zachlapanyszczypior
[agro drunkcore - Włocławek]
Zachlapany Szczypior powstał na przełomie 1994 i 2012 roku z babraniny starego siana z domieszką woni odchodów kaczki wraz z kawałkiem kurnika. Miało to miejsce w pewnym centralnie położonym w Polsce mieście, tętniącym alkoholem, no i pewnie jeszcze kilkoma innymi rzeczami, lecz one już za bardzo nas nie obchodzą. Szczypiorowa twórczość inspirowana jest przede wszystkim tematyką związaną z problemami współczesnej wsi, martwych zwierząt hodowlanych, maszyn budowniczych, wspólnych wypadów na działkę, jak i również tym, że żelazkiem można zrobić sobie krzywdę. Skład zespołu waha się od 4 do 5 osób, w tym: dwóch tych co szarpią druty, jeden ten co wali we wszystko i jeden ten co wydobywa z siebie dziwne odgłosy oraz pieści harmoszkje. Czasem też Kubańczyk krząta się od kąta do kąta, ale tak naprawdę nic nie robi w tym zespole.... Zdecydowaliśmy się na nazwę Zachlapany Szczypior, bo stwierdziliśmy że fajnie będzie jak nasi fani zza granicy nie będą umieli wypowiedzieć jej poprawnie. Łączy nas wspólne, nieustające przekonanie, iż najważniejsze w życiu są dobre imprezy i że nawet te niedobre zawsze mogą być dobre. Jeśli chodzi o grilla, to też wchodzi w grę. Do widzenia…


KONTAGION
www.facebook.com/kontagion
[industrial/groove/post-metal]
Zespół powstał w 2007 roku z początku jako poboczny projekt muzyków UNBORN SUFFER oraz ENEMY DIVISION. Zespół ma na koncie Epkę „!” z 2008, debiutancką Płytę „[R-!-E]” wydaną w 2011, EPkę p.t. „[R-!-E]/[]|_+”, która ukazała się we wrześniu 2012 poprzez amerykańską wytwórnię Internetową TORN FLESH RECORDS, jak również występy przed takimi kapelami jak LOST SOUL, TRAUMA, HATE, SCHIZMA, ARMAGEDDON, TOXIC BONKERS, TORTURE SQUAD. 22 czerwca 2015 r. zespół wydał swój drugi album p.t. "[R-!-E]LEN+LESS" nakładem polskiej wytwórni INFERNUM MEDIA i wypuścił videoklip do utworów „My Deepest Despise” oraz "Soul Embrace". Obecne koncerty promują właśnie ten album.


CICATRIX
www.facebook.com/cicatrix666
[brutal death grind]
Cicatrix powstał na przełomie 94/95 roku z inicjatywy Bartka, Janka, Piotrka i Artka. W tym składzie po po roku wspólnych prób rejestruje pierwszą taśmie demo "Unearth". W roku 98 nakładem Novum Vox Mortiis wydaje swoje drugie demo "Disable" jako split-tape z Herezy. W roku 99 zespół rejestruje materiał na debiutancką płytę "Eviscerated". Z przyczyn niezależnych od zespołu i faktu przeciągającego się czasu wydania płyty materiał zostaje w 2000 roku wydany w formie demo przez zespół. W tym samym roku następuje zmiana na miejscu perkusisty Artura zastępuje Sławek. Kolejne wydawnictwo "Heading For Mental Suicide" zarejestrowane zostaje w 2001 roku a wydany jako MCD przez zespół w 2003 roku. W 2005 roku zespół nagrywa trzy utworowe promo, które było zapowiedzią nowego pełnego wydawnictwa. Rejestracja nowego CD pod roboczym tytułem "Beloved In Killing" odbyła sie na przełomie 2007/2008 roku. W trakcie sesji szeregi Cicatrix opuszcza Janek, którego obowiązki przejmuje Kuszol. W 2010 roku za sprawą Brute! Productions został wydany pierwszy pełnoprawny album „Beloved in Killing”. Po kilku latach prób i koncertów zespół nagrał nowy materiał pod tytułem „Suffocated Faith”. Dzięki młodej i prężnej wytwórni Infernum Media z początkiem czerwca 2016 roku najnowsze nagrania ujrzały światło dzienne.


PARH
www.facebook.com/parhband
[sludge/death/doom]
Parh powstał w 2014 rokuz inicjatywy trzech osób - Anslauta, Bediego i Szkiela. Od samego początku w zamysle było grać to co najbardziej obskurne, obleśne i zwyczajnie parchate. Wyciągnięcie wspólnego mianownika z old schoolowych death metalowych riffów i połączyć je z opętańczym sludge. Wynikiem pierwszych poczynań zespołu jest EPka "Nihil" z 2014 roku. Następnym epizodem ważnym dla zespołu było dołączenie Mariana i jego syna Pietra do składu - wynik - EPka "Journey Through Wasteland " z 2016 roku. Zespół jest właśnie po rejestracji 4 numerów, które niebawem zostaną wydane na splicie z naszymi ziomkami - black/deathowym Baalberith - w Necro Crew Records.


Start: 19:00
Bilety:
20zł przedsprzedaż
30zł w dniu koncertu
Rezerwacja biletów przelewem na konto:
Nazwa odbiorcy: Aleksander Bobynko
Numer konta: 15 1050 1025 1000 0092 2630 4005
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW
Cena biletu w przedsprzedaży: 20,00zł
W tytule prosimy wpisać: Adres email - Imię i nazwisko - liczba biletów
Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/148934042284837


2017-03-14

NIGHT OF TERROR PO RAZ 32.

Po raz pierwszy w tym roku, a po raz trzydziesty drugi w ogóle Śląskiem zawładnie Noc Terroru. Na sobotę 11 marca 2017 Organizatorzy tej cyklicznej jak wszyscy diabli imprezy przyszykowali wyjątkowo staroszkolny skład, któremu w murach katowickiej Korby przewodniczyć będzie NECROSADIST. Black/thrashowi mordercy ze Stalowej Woli udowodnią, że przez ponad15 lat szerzenia wojny i bluźnierstwa opanowali do perfekcji black/thrashowy wpierdol w starym stylu. Wydana dwa lata temu EPka "Infernal Stench of Blasphemy" to namacalny dowód znakomitej formy tej bandy! Nie spoczywają jednak na laurach, bo według zapowiedzi zespołu, zaraz po katowickim koncercie wchodzą do studia w celu nagrania nowego materiału. Jako, że NECROSADIST swoimi poprzednimi koncertami na Śląsku, w tym zeszłorocznym w ramach Black Silesia Festival przed Archgoat i Throneum, udowodnili niezbicie, że wiedzą, o co chodzi w ekstremalnym metalu, należy oczekiwać, że po ich koncercie pozostanie jedynie posprzątać zwłoki.
www.facebook.com/bastardsfromhell666
Bezpośrednio przed nimi swoje sztandary rozwinie śląski HATE THEM ALL, znany choćby z doskonałej płyty "Last Feast with the Beast" i wielu pomniejszych wydawnictw. Enigmatyczny twór ekstremalny swoim spojrzeniem na obskurny black metal nie bierze jeńców, o czym przekonali katowicką publikę już nie raz. Reszta do sprawdzenia na żywo...
www.facebook.com/HateThemAll666
Przed Ślązakami na scenie zamelduje się jeszcze bardziej enigmatyczna formacja z Raszyna, ukrywająca się pod nazwą TRUCHŁO STRZYGI. Katowicki koncert będzie jednym z ich pierwszych w ogóle, więc zalecamy sprawdzić, ile jest prawdy w stwierdzeniu, że uprawiają sport zwany Pierwszą Falą Black Metalu oparty na umiłowaniu Hellhammer i pierwszych wydawnictw Sepultury.
Koncert otworzy gliwicka GILOTYNA, której zasadniczo nie należy mylić z równie thrashową, nieżyjąca już Gilotyną z Bielska-Białej. Głoszą "mowę nienawiści", czego dowodem ciepła jeszcze płyta pod tym samym tytułem. "Hate Speech" to kawał dobrze zagranego thrash metalu na wysokich obrotach, więc w wydaniu koncertowym również nie będzie litości.
www.facebook.com/Gilotyna-971790896279902/?fref=ts
Ponadto, ponownie zapowiada się, że Noc Terroru będzie dobrym pretekstem do cotygodniowego zjazdu sklepikarzy muzycznych, zatem portfele warto wypchać czymś więcej niż tylko zużytymi biletami KZK GOP i paragonami z McDonalda.


Szczegóły:
NIGHT OF TERROR 32
Pub KORBA, ul. Złota 1, Katowice
11 marca 2017, sobota
start: 19:30, wjazd 15 zł
Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/368191820240425


2017-03-14

ALBUM UGANGA W DEFORMEATHING I DEFENSE

Kolejny raz drogi Deformeathing Prod. i Defense Rec. krzyżują się, przynosząc konkretny owoc wspólnej kooperacji. 3 marca ukazała się europejska wersja czwartego pełnego albumu UGANGA - combo prosto z Brazylii - operujące w klimacie energetycznego thrash / crossover. "Opressor" to płyta zawierająca 13 strzałów zamkniętych w nieco ponad 40 minutach. Album nagrany i zmiksowany w Rocklab Studio pod okiem Gustavo Vasqueza. Grafika przygotowana przez Beto Andrade. W składzie UGANGA między innymi Manu „Joker” występujący w Sarcofago w pierwszych latach działalności grupy. Na płycie cover zespołu Vulcano z gościnnym udziałem Murillo Leite z grupy Genocidio.


Płytę „Opressor” promują dwa video clipy:
„Guerra”: www.youtube.com/watch?v=hK1rn6XxywU
„Casa”: www.youtube.com/watch?v=k8UFjEcBJC4
Płyta zostanie wydana w klasycznym jewel case + 8 stronnicowy booklet.


2017-03-14

EUROPEJSKA TRASA IMPIETY 

Pochodzące z Singapuru IMPIETY rozsiewa swoje złowrogie, black/death metalowe dźwięki już od 1990 roku. To na pewno jeden z przodujących w południowo-wschodniej Azji zespół, mający na koncie 8 studyjnych albumów i koncertujący praktycznie na wszystkich kontynentach. Jesienią wracają do Europy na kilka gigów, a jeden z nich odbędzie się w Polsce, w Gliwicach, o czym zresztą pisaliśmy już w Mrocznej Strefie. Dziś możemy podać pełną rozpiskę tej trasy, na której IMPIETY będą towarzyszyć black metalowcy WORMWOOD ze Szwecji, norweski ASAGRAUM oraz BODE PRETO z Brazylii.


IMPIETY + WORMWOOD + ASAGRAUM + BODE PRETO - Armageddon Supremacy European tour 2017
29.09 Hultsfred - Mörkaste Smaland Festival (SE) *
01.10 Berlin - Nuke (DE)
02.10 Tilburg - Little Devil (NL)
03.10 Oberhausen - Helvete (DE)
04.10 Weiher-Mörlenbach - Live Music Hall (DE)
05.10 Praha - Modra Vopice (CZ)
06.10 Gliwice - Mrowisko (PL)
07.10 Löberschütz - Gleisberg (DE)
* tylko IMPIETY


Facebook-event
www.facebook.com/dreamtidemusic


2017-03-14

AYREON PREZENTUJE NOWY UTWÓR 

Nowy album AYREON ukaże się 28.04, i będzie nosił nazwę "The Source". Dziś prezentujemy efektowne lyric video do utworu „Everybody Dies”. Obrazek można zobaczyć pod tym linkiem: https://youtu.be/fUSoR4EdyIo
Arjen Lucassen, mózg całego przedsięwzięcia, bardzo słusznie ma w środowisku muzycznym opinię człowieka, który przywrócił do łask klasyczną rock operę. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydawnictw AYREON, tak i tym razem na płycie nie zabrakło znakomitych gości. Na "The Source" można będzie usłyszeć takie sławy jak: James LaBrie (Dream Theater), Simone Simons (Epica), Floor Jansen (Nightwish), Hansi Kürsch (Blind Guardian), Tobias Sammet (Edguy, Avantasia), Russell Allen (Symphony X) oraz instrumentalistów takich jak Paul Gilbert (Mr.Big), Guthrie Govan (Asia, Steven Wilson), Ed Warby (Elegy, Gorefest, Hail Of Bullets) czy Mark Kelly (Marillion).
Sam Lucassen tak opisuje swoje najnowsze dzieło: "O ile "Theory Of Everything" (2013) był zdecydowanie progresywny, o tyle "The Source" nazywam albumem stricte rockowym. To rzecz o wiele bardziej gitarowa, przez to zdecydowanie cięższa, niż moje poprzednie wydawnictwa. Utwory pisane są w bardziej konwencjonalny sposób, melodie są niezwykle chwytliwe, co czyni ten materiał zdecydowanie bardziej przystępnym, niż np. ostatni album".


A oto szczegółowa tracklista "The Source":
CD1
Chronicle 1: The 'Frame
01. The Day That The World Breaks Down
02. Sea Of Machines
03. Everybody Dies
Chronicle 2: The Aligning Of The Ten
04. Star Of Sirrah
05. All That Was
06. Run! Apocalypse! Run!
07. Condemned To Live
CD2
Chronicle 3: The Transmigration
08. Aquatic Race
09. The Dream Dissolves
10. Deathcry Of A Race
11. The Rebirth
Chronicle 4: The Rebirth
12. Bay Of Dreams
13. Planet Y Is Alive!
14. The Source Will Flow
15. Journey To Forever
16. The Human Compulsion
17. March Of The Machines


Album "The Source” będzie dostępny w sprzedaży 28.04 w formatach Earbook [4CD+DVD], Digibook [2CD+DVD] oraz 2LP+MP3.


www.mystic.pl


2017-03-14

SZCZEGÓŁY NOWEGO ALBUMU ERUPTION

Słoweńscy thrasherzy ERUPTION zakończyli nagrywanie swojego trzeciego pełnego albumu zatytułowanego "Cloaks of Oblivion", który ma się ukazać nakładem Xtreem Music 2 maja. Przypomnijmy, że ERUPTION wyrywa się z modnego ostatnio naśladowania grup z kalifornijskiego Bay Area i brzmi bardziej w stylu amerykańskich zespołów z kręgu power/heavy metalu, czyli między innymi SANCTUARY, HELSTAR czy VICIOUS RUMORS, choć nie unikają też wpływów FORBIDDEN, VIO-LENCE i DEATH ANGEL. Za okładkę odpowiada Alex Boca.


Oto tracklista:
1. Pharos
2. Sanity Ascend
3. Cloaks of Oblivion
4. Drones
5. Reborn Into Demise
6. The Yearning
7. This Barren Existence
8. Seven Archons
9. The Prophet


Strona Facebook zespołu: www.facebook.com/EruptionMetal
Pierwszy singiel do odsłuchu: 
https://youtu.be/-S-gAP7TIlA
http://soundcloud.com/xtreemmusic


Więcej na:
www.xtreemmusic.com


2017-03-14

DEADFEST VOL. 1

Zapraszamy wszystkich maniaków brutalnego grania na pierwszą edycję DEADFEST! 2 maja w Klubie Zet Pe Te zawita VULVODYNIA [RPA], której raczej nie trzeba przedstawiać! Wspierać Hordę z Południowej Afryki będą Rzeźniki z Obsolete Incarnation [GER] oraz rodzime składy: Indignity, Oblivion oraz Astarot. Zapraszamy!
Rozkład jazdy:
19:00 [Brama]
19.30 start


- Oblivion
www.facebook.com/Oblivionpl
- Astarot
www.facebook.com/ASTAROT666PL
- Indignity
www.facebook.com/indignityofficial
- Obsolete Incarnation [GER]
www.facebook.com/obsoleteincarnation
- Vulvodynia [RPA]
www.facebook.com/vulvodyniaslam


Bilety:
Przedsprzedaż - 25PLN !! [Bilet do odebrania w dniu koncertu]
Zamawiać można pod linkiem http://indignityofficial.8merch.com/ticket_deadfest-id10981
Bilet w dniu koncertu - 30PLN


2017-03-14


Archiwum newsów:

2010:
marzec luty styczeń

2009:
grudzień listopad pażdziernik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2008:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2007:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2006:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

Archiwum - 2005