KATALOG DYSTRYBUCJI DARKZONE PRODUCTIONS - MAJ 2015

Najnowszy katalog DarkZone Productions do pobrania tutaj
Wiele tytułów w wyprzedaży w cenach promocyjnych!!!
Zamówienia można składać pisząc na maila mrocznastrefa@go2.pl.

UWAGA! Ilość produktów jest ograniczona - zanim zamówicie, zapytajcie o dostępność danego tytułu. Przy zamówieniu powyżej 200 PLN koszt wysyłki bierzemy na siebie. Wysyłka najpóźniej w 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty na konto w ING Banku Śląskim: 65 1050 1793 1000 0090 6564 5120
Zapraszamy do zakupów!!!


WSPÓŁPRACOWNICY POSZUKIWANI!

Mroczna Strefa poszukuje osób, które chciałyby rozwijać swoje muzyczne pasje poprzez przygotowywanie materiałów do naszego serwisu. Zależy nam głównie na tych, którzy podchodzą do sprawy poważnie, rzetelnie i bezkompromisowo, mających co najmniej podstawową wiedzę na temat metalu i muzyki jej pokrewnej lub choćby części jego podgatunków. Ze swojej strony oferujemy dostęp do wszelkich możliwych materiałów w postaci muzyki (generalnie w formacie cyfrowym, otrzymywanym przez nasz serwis oficjalnie od wydawców lub samych zespołów) oraz pomoc przy aranżowaniu wywiadów lub otrzymaniu bezpłatnych wejściówek/akredytacji na wybrane koncerty, nad którymi serwis Mroczna Strefa sprawuje patronat medialny. W pierwszej kolejności potrzebujemy osób do pisania recenzji, przeprowadzania wywiadów oraz redagowania newsów, ale również tych co chcieliby pisać relacje z koncertów oraz artykuły o treści muzycznej i wokółmuzycznej. Jest oczywiście możliwość wybrania sobie pewnych podgatunków metalowych, w których najlepiej się czujecie, a ponieważ MS jest miejscem, gdzie nie ograniczamy się ramami, to tych stylistyk jest całe mnóstwo: heavy, power, thrash, death, doom, black i post metal, industrial, dark ambient, neo-folk, post-rock, noise etc.
Wszelkie zgłoszenia i zapytania kierujcie mailowo na adres mrocznastrefa@go2.pl. Próbki tekstów mile widziane.


NOWY ALBUM DEEP DESOLATION WCIĄŻ DOSTĘPNY

Wciąż dostępne jest nowe wydawnictwo DarkZone Productions, czyli drugi pełny album łódzkiego DEEP DESOLATION - "Rites of Blasphemy". Wydany w formacie limitowanego do 666 kopii, 3-panelowego digipaka wspólnymi siłami DarkZone Productions i The End Of Time Records. Pozycja zdecydowanie dla fanów BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST i MERCYFUL FATE, tradycyjnego doom metalu oraz pierwszej i drugiej fali black metalu. Płyta jest do kupienia w sklepie DarkZone pod adresem http://darkzoneproductions.8merch.com. Zamówienia można również składać na maila mrocznastrefa@go2.pl. Cena płyty to 21,99 zł + wysyłka 5 zł (list polecony priorytetowy). Jeden z nowych utworów („Searching For Yesterday”) jest do odsłuchania na stronie MySpace DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl.

NEW ALBUM OF DEEP DESOLATION IS ALREADY OUT

Brand new release of DarkZone Productions - a second full-length album of Polish band DEEP DESOLATION titled "Rites of Blasphemy" - is already out. Released in a format of limited to 666 copies, 3-panel digipack by common forces of DarkZone Productions and The End Of Time Records. The band plays that kind of music that should amaze The album is must have for all fans of BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST and MERCYFUL FATE, traditional doom metal, and first and second wave of black metal. You can order it by e-mail diovis@go2.pl. One of the songs („Searching For Yesterday”) you can hear of MySpace site of DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl. Buy your copy for 12 Euro (incl. postage and shipping) and play it loud!!!Newsy

MARCOWE KONCERTY NUCLEAR HOLOCAUST

Grindowi wojownicy z NUCLEAR HOLOCAUST nie zwalniają tempa. Nie dość, że dopiero co uraczyli nas nowym wydawnictwem w postaci kompaktowego splitu z Łbem Prosiaka (wyd. Fat Ass Records), to kolejny miesiąc z rzędu weekendy zamiast przy piłkarzykach w pubie koło domu, spędzają w koncertowych rozjazdach z zaprzyjaźnionymi kapelami. Z racji Wielkiego Postu "turbuk" skromniejszy jakby trochę, a wygląda on mianowicie tak:

11.03 Biała Podlaska@Fregata
Putrid METAL Madness vol. 1
Zagrają: Armagh, Incinerator, Nuclear Holocaust, Crippling Madness
www.facebook.com/events/1383136691750364/?ti=cl


17.03 Radom@Alibi
Thrashgig 2
Zagrają: Brüdny Skürwiel, Nuclear Holocaust, Christhole, Wostok 
www.facebook.com/events/177564566072804/?ti=cl


18.03 Piekary Śląskie@Piekarnik
Diabelny Piekarnik
Zagrają: Offence, Nuclear Holocaust, Brüdny Skürwiel, Abnormal Sickness, Bottom
www.facebook.com/events/1468674763157040/?ti=cl


Więcej informacji:
www.facebook.com/Nuclearmetalpunks


2017-03-14

DEBIUTANCKI ALBUM CRYPTIC BROOD JUŻ DOSTĘPNY

Od 1 marca jest już dostępny debiutancki album niemieckiego CRYPTIC BROOD - „Brain Eater”. Materiał wydany przez Xtreem Music jest hybrydą death i doom metalu z cholernie ciężkim i zgniłym brzmieniem, inspirowanym między innymi AUTOPSY, WINTER, DERKETA, UNDERGANG, wczesnym ASPHYX czy HELLHAMMER.


Poniżej tracklista:
01. A Box Full of Bones
02. Slurping Reeking Slime
03. Urban Coffin
04. Corroded Remains
05. Maggot-Infested Flesh
06. Ridden With Dementia
07. Gorging Severed Pieces
08. Brain Eater
09. Until it Starts to Rot


Album do odsłuchania w całości pod linkiem http://xtreemmusic.bandcamp.com
Strona zespołu: www.facebook.com/crypticbrood
Pojedyncze kawałki do odsłuchu:
https://youtu.be/s6NfPGn6Vtw
http://soundcloud.com/xtreemmusic
Więcej na:
www.xtreemmusic.com


2017-03-14

ROOT: VIDEO DO UTWORU “MOMENT OF FRIGHT”

Legendarni czescy dark metalowcy ROOT wypuścili wideo do utworu „Moment of Wright”. Kawałek pochodzi z najnowszej płyty zespołu, "Kärgeräs - Return From Oblivion", która ukazała się w listopadzie nakładem Agonia Records. Wideo można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/j-EyN-Ckr_Y
ROOT działa nieprzerwanie od 1987 roku wraz z ikonicznym wokalistą Jiri 'Big Boss' Valter'em na czele. W przeciwieństwie do Bathory oraz Venom, muzyka Czechów podążyła w nieco bardziej wyrafinowanym kierunku, charakteryzując się czystymi partiami wokalnymi, mrocznym brzmieniem oraz epickim podejściem. Łącznie stanowią one znak rozpoznawczy ROOT już od niemal trzydziestu lat. Zespół zawdzięcza swój styl w głównej mierze unikalnemu wokaliście, Big Boss'owi. Obecnie ROOT jest określany jako epicki heavy/black metal, bądź też jak sam siebie określa zespół, dark metal. Zgodnie z zapowiedziami, nowy album różni się od poprzednika, "Heritage of Satan", z 2011 roku: "Jak zawsze w historii Root, staraliśmy się nagrać coś wyjątkowego. Nasze płyty nigdy nie były do siebie podobne, każdy album był dla na czymś nowym. Tak też będzie w tym wypadku. Dark metal w doborowym wydaniu, urozmaicony o kilka niespodziewanych smaczków. Nagraliśmy jeden w pełni akustyczny utwór i jeden instrumentalny. Łącznie na płycie znajdujie się dziesięć kompozycji".
"Kärgeräs - Return From Oblivion" to dziesiąty album w karierze ROOT. Od strony lirycznej jest to płyta koncept, stanowiąca kontynuację albumu z 1996 roku o podobnej, lecz krótszej nazwie - "Kärgeräs". 
Okładka płyty została ręcznie namalowana przez Thomas'a Bruno. Album został nagrany, zmiksowany i zmasterowany w Shaark Studio w Czechach. Za jego produkcję odpowiada Big Boss.  


Utwory:
1. Life Of Demons
2. Osculum Infame
3. Moment Of Fright
4. The Book Of Death
5. Black Iris
6. Moment Of Hope
7. The Key To The Empty Room
8. New Empire
9. Up To The Down
10. Do You Think Is It The End?


Dostępne formaty:
- Digipack CD z 28-stroncową książeczką
- Czarna płyta LP 
- Czerwona płyta LP z plakatem A2*
- Transparentna, czerwono-czarna płyta LP (splatter) z plakatem A2 i naszywką**
- Koszulka w dwóch wersjach
*ręcznienumerowana i limitowana do 222 sztuk
**ręcznienumerowana i limitowana do 100 sztuk


ROOT zagrał w swojej karierze setki koncertów na całym świecie, dzieląc scenę z takimi zespołami jak Moonspell, Behemoth, Impaled Nazarene, Nifelheim, Anathema, Cradle Of Filth, Apocalyptica, Mercyful Fate, King Diamond, Sodom, Desaster, Pungent Stench, Master, Destroyer 666, Master´s Hammer, Enslaved, Testament, Marduk, Napalm Death, Krabathor, Hypnos oraz wieloma innymi. Wokalista ROOT, Big Boss, występował gościnnie na albumach wielu czołowych wykonawców muzyki metalowej, takich jak Moonspell czy Behemoth. Jest on jednym z najstarszych, a jednocześnie najbardziej charakterystycznych wokalistów gatunku.


Wideo do utworu "Black Iris": https://youtu.be/myfFgVG6JkU
Stream nowego albumu: https://youtu.be/J0JasaskA00
ROOT on-line:
www.rootan.net
www.facebook.com/pages/ROOT-Official/396971113678944
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-14

RUSZYŁA TRASA PANDEMONIUM

W ramach Nihilist Tour 2017 legendarne już PANDEMONIUM w towarzystwie F. A. M. oraz gości objeżdża od 3 marca Polskę. Oto rozpiska koncertów, które jeszcze przed nami:


17.03. Rzeszów -Klub Vinyl, ul. Piłsudskiego 31
18.03. Skarżysko - Kamienna - Klub Muzyczny SEMAFOR, ul. Towarowa 2,
24.03. Chorzów - Red&Black ul. Rynek13/4
25.03. Wrocław - Ciemna Strona Miasta, Pl. Wróblewskiego 3
31.03. Białystok - Klub Gwint, Zwierzyniecka 10
07.04. Warszawa - Klub Znośna Lekkość Bytu, Lubelska 30/32


Ceny biletów :
w dniu koncertu 35 pln,
przedsprzedaż 30 pln,
studencki i do 21 roku życia 20 pln


Więcej info:
www.facebook.com/Nihilist2017/?fref=ts


2017-03-14

CHROME MOLLY PREZENTUJĄ ALBUM „HOODOO VOODOO”

CHROME MOLLY pojawili się na scenie w drugiej połowie lat 80-tych, otwierając koncerty m. in. Alice'a Coopera i Ozzy'ego Osbourne'a. Wystąpili w legendarnym klubie Marquee ponad 20 razy, a także byli częstymi gośćmi w legendarnym klubie CBGB w Nowym Jorku. Na swojej nadchodzącej szóstej płycie, „Hoodoo Voodoo”, zespół postawił na to co lubi najbardziej - metal, którego siłą napędową są melodyjne riffy i wspaniałe solówki gitarowe. „Mollies” inspirowali się zespołami z nurtu NWOBHM tj. Judas Priest, UFO, wczesny Def Leppard czy Saxon, a nowa płyta jest oddaniem hołdu tym zespołom. Steve Hawkins, wokalista Chrome Molly, mówi: „Chcieliśmy stworzyć płytę, która spowodowałaby, że poczujemy się jak w latach 80-tych. Płytę, którą można włączyć w samochodzie i śpiewać razem z zespołem”.
Grupa udostępniła fragmenty płyty „Hoodoo Voodoo” do odsłuchu: https://youtu.be/mC5kb3shqOY


Lista utworów:
1. In The Beginning
2. Can't Be Afraid Of The Dark
3. Some Kind Of Voodoo
4. Pillars Of Creation (Albion)
5. Now That Those Days Have Gone
6. Indestructible
7. Save Me
8. Rock For You
9. Feeling Pressurised
10. Dial 'F' For Freakshow


Nowa płyta CHROME MOLLY „Hoodoo Voodoo” ukaże się 27 stycznia 2017 r.


Więcej na:
www.mystic.pl


2017-03-09

ABORYM: STREAM NOWEGO ALBUMU

Legendarni industrial/electro metalowcy ABORYM wypuścili przedpremierowy stream swojej najnowszej płyty "Shifting.Negative", która ukazała się 25 stycznia nakładem Agonia Records. Albumu można posłuchać tutaj: https://youtu.be/g8XFwy2Qx8Y
"Shifting.negative" jest następcą "Dirty" z 2013. Od tego czasu wydania poprzedniego albumu zmianie uległ skład formacji, którą obecnie stanowią założyciel Fabban, multiinstrumentalista Dan V, gitarzysta Davide Tiso (Ephel Duath, Gospel Of The Witches), klawiszowiec Stefano Angiulli oraz basista/gitarzysta RG Narchost.
W pracę nad albumem zaangażowało się również gościnnie wielu muzyków, w tym Sin Quirin z Ministry oraz  Guido Elmi (ceniony manager i producent Vasco Rossi). Ten ostatni zajął się postprodukcją krążka. Nowy album został zmiksowany i zmasterowany przez wielokrotnego zdobywcę nagrody Grammy Marc'a Urselli w Eastside Sound Studios (Lou Reed, John Zorn, Mike Patton) w Nowym Jorku, który tak wypowiada się o płycie:
"Znam Fabban'a od ponad 20 lat. Cieszy mnie zatem możliwość współpracy z nim nad jedną z najoryginalniejszych płyt Aborym. Jest ona do pewnego stopnia zerwaniem z przeszłością oraz ucieczką naprzód. Ten zespół nigdy nie stał w miejscu i nie imitował nikogo innego. Aborym rośnie z każdą płytą. Nowy album brzmi świetnie i stanowi miks ich metalowych i industrialnych pomysłów. Jest to kamień milowy w dyskografii tak szanowanego zespołu". Okładkę albumu zdobi grafika autorstwa David'a Cragne (Asymetric Entity). Realizatorami nagrań "Shifting.negative" są Emiliano Natali (Fear No One Studios), Teo Pizzolante (Braingasm Lab) oraz Luciano Lamanna (Subsound Studios). Poza wspomnianym gitarzystą Ministry, gościnnie na albumie wystąpili również: Ricktor (The Electric Hellfire Club), Pier Marzano (Koza Noztra), perkusista Andrea Mazzucca, wokalista Victor Love (Dope Stars Inc., Victor Love), Cain Cressall (The Amenta) oraz Nicola Favaretto N-ikonoclast. A także: Greg Watkins (Static of Masses, Order Sixty Six), Luciano Lamanna na modularnych syntezatorach, Kelly Bogues (Zogthorgven) dostarczający dodatkowe dźwięki ambientowe, Joel Gilardini (The Land Of The Snow, Mulo Muto, Black Machineries) odpowiedzialny za dodatkowe gitary, elektronike oraz (D)ronin, Ben Hall (Silent Eretic) i Tor Helge Skei (Manes), który gościnie dograł elektronike w stylu ambient. Na albumie wystąpią również pochodzący z Tokio artysta Youko Heidy (dźwięki eksperymentalne i FX) oraz Leja Siv Harju, która napisała tekst do utworu "Going new places".
Dostępne formaty:
- limitowany Box CD (zawierający album w wersji jewelcase z dwoma bonusowymi utworami, naszywką oraz podkładką pod wino),
- czarny winyl limitowany do 500 sztuk,
- brązowy winyl limitowany do 100 ręcznie-numerowanych sztuk,
- koszulka,
- wersja cyfrowa.


Utwory:
1. Unpleasantness
2. Precarious
3. Decadence in a nutshell
4. 10050 cielo drive
5. Slipping through the cracks
6. You can't handle the truth
7. For a better past
8. Tragedies for sales
9. Going new places
10. Big h


Wideo do kawałka"Precarious": https://youtu.be/x7AiOP4AS8g
Dokument o grafice albumu: https://youtu.be/UmBwny-DBZM
Trailer albumu: https://youtu.be/83X_4p32WQU


ABORYM on-line:
www.aborym.it
https://aborym.bandcamp.com
www.facebook.com/aborymofficial
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-09

SZCZEGÓŁY NOWEGO ALBUMU CRYPTIC BROOD UJAWNIONE

Najbardziej obrzydliwy death metalowy akt w Niemczech - CRYPTIC BROOD ujawnił szczegóły swojego długogrającego debiutu o tytule "Brain Eater", przy okazji ukazując okładkę albumu, jak i zapowiadający materiał numer "A Box Full of Bones". Płyta ukaże się 1 marca nakładem Xtreem Music.
CRYPTIC BROOD zrodziło się w 2013 roku i od tego czasu wypuścili demo, dwie split-epki oraz mini-album, już w barwach Xtreem Music. Niemców określono jako najbardziej poważnych w Europie następców AUTOPSY i to właśnie do fanów tego bandu jest skierowana twórczość CRYPTIC BROOD, ale także do tych, co poważają WINTER, DERKETA, UNDERGANG czy nawet HELLHAMMER.


Tracklista:
01. A Box Full of Bones
02. Slurping Reeking Slime
03. Urban Coffin
04. Corroded Remains
05. Maggot-Infested Flesh
06. Ridden With Dementia
07. Gorging Severed Pieces
08. Brain Eater
09. Until it Starts to Rot


Więcej info i muzyki na:
www.facebook.com/crypticbrood
https://youtu.be/s6NfPGn6Vtw
http://soundcloud.com/xtreemmusic
www.xtreemmusic.com


2017-03-09

CODE: NOWA EPKA „LOST SIGNAL” DO ODSŁUCHU

Można już posłuchać sześciu nowych utworów CODE, które znajdą się na nadchodzącej epce zespołu zatytułowanej "Lost Signal". Jej data wydania to 27 stycznia (edycja cyfrowa) i 22 lutego (płyty winylowe) nakładem Agonia Records. Z najnowszym nagraniem Brytyjczyków spajających black metal z progresywnym rockiem można się zapoznać tutaj: https://youtu.be/L1gLKlii05o
Nagrania "Lost Signal" miały miejsce latem 2015 roku. Produkcją oraz miksami zajął się sam zespół. W skład wydawnictwa wejdą trzy utwory z płyty "Mut" (2015) zagrane w ciężkim, metalowym stylu, oraz trzy utwory pochodzące z pierwszych albumów zespołu, wykonane w post-rockowym stylu charakterystycznym dla ostatniego albumu.


Utwory, które pojawią się na nagraniu to:
- "On Blinding Larks", "Cocoon" i "Affliction" z albumu "Mut".
- "The Rattle of Black Teeth" z albumu "Resplendent Grotesque".
- "The Lazarus Cord" z albumu "Augur Nox".
- "Brass Dogs" z albumu "Nouveau Gloaming".
Epka ukaże się na płycie winylowej oraz w formie cyfrowej. Vinyl dostępny będzie w dwóch wersjach:
- Transparentny 12" LP limitowany do 389 kopii.
- Transparentny 12" LP z czarnymi plamami limitowany do 111 kopii.


CODE to:
Aort - gitara
Andras - gitara
LORDt - perkusja
Syhr - bass
Wacian - wokal


Trailer "Lost Signal": https://youtu.be/r35ielAjSos
Utwór "Brass Dogs": https://youtu.be/YcaZS4jY25c
CODE on-line:
www.facebook.com/codeblackmetal
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-09

RIVERSIDE ZAPOWIADA TRASĘ KONCERTOWĄ!

RIVERSIDE powraca do aktywności koncertowej i ogłasza nową trasę! Oto treść oficjalnego oświadczenia zespołu: "Rok 2017 musi być lepszym rokiem. A my musimy powrócić do życia. Nie zrobimy tego bez powrotu na scenę. Jest nam więc niezwykle miło poinformować Was wszystkich, że w tym roku Riverside powraca do grania na żywo. Po dwóch specjalnych wieczorach w lutym, które z wiadomych względów będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, zaplanowaliśmy dla Was dwie odsłony specjalnej trasy koncertowej, którą postanowiliśmy nazwać „Towards The Blue Horizon Tour”. Pierwsza jej odsłona rusza w kwietniu i maju. Druga, podczas której odwiedzimy więcej europejskich krajów, wystartuje jesienią. Na „Towards The Blue Horizon Tour” pojawimy się w nowym składzie koncertowym. Podczas trasy zagra z nami gitarzysta, dzięki któremu nasza muzyka zabrzmi tak jak powinna, nie tylko dlatego, że jest bardzo dobrym muzykiem, ale przede wszystkim dlatego, że ma w sobie skromność i pokorę, która dla nas na scenie zawsze była niezwykle ważna. Dodatkowo zaprezentujemy masę kompozycji, które zagramy po raz pierwszy w swojej karierze. Do naszych występów dołączą też emocje, jakich wcześniej nie czuliśmy. Wspólnie z Wami chcielibyśmy się im poddać i sprawić, by każdy z naszych utworów zabrzmiał potężnie jak nigdy. Stajemy się innym zespołem, dojrzalszym, poważniejszym, naznaczonym przez życie. Jednak mimo braku Piotra, który zawsze będzie z nami obecny, wciąż jesteśmy przede wszystkim zespołem koncertowym. Co już całkiem niedługo udowodnimy Wam podczas „Towards The Blue Horizon Tour”. Pamiętajcie - „This is not the end, this is not the time”.


A oto szczegóły trasy „Towards The Blue Horizon Tour":
20.04. Olsztyn, Andergrant (Poland)
21.04. Gdańsk, Stary Maneż (Poland)
22.04. Poznań, B17 (Poland)
23.04. Wrocław, A2 (Poland)
26.04. Wałbrzych, Stara Kopalnia (Poland)
27.04. Katowice, Mega Club (Poland)
28.04. Bielsko Biała, Rude Boy (Poland)
29.04. Bydgoszcz, MCK (Poland)
05.05. Berlin, Columbia Theater, (Germany)
06.05. Worpswede, Music Hall, (Germany)
07.05. Hamburg, Markthalle (Germany)
09.05. Aschaffenburg, Colos-Saal (Germany)
10.05. Pratteln, Z7 (Switzerland)
12.05. Lyon, MJC Ô Totem (France)
13.05. Barcelona, Salamandra 1 (Spain)
14.05. Madrid, Teatro Barcelo (Spain)
16.05. Bordeaux, Krakatoa (France)
17.05. Paris, Divan du Monde (France)
19.05. Edinburgh, Liquid Room (UK)
22.05. London, Islington Assembly Hall (UK)
24.05. Maastricht, Muziekgieterij (The Netherlands)
25.05. Zoetermeer, De Boerderij (The Netherlands)
26.05. Zwolle, Hedon (The Netherlands)
27.05. Uden, De Pul (The Netherlands)
28.05. Cologne, Die Kantine (Germany)
30.05. Kraków, Łaźnia (Poland)


Przypomnijmy, że w październiku zeszłego roku ukazał się podwójny album RIVERSIDE, zatytułowany "Eye of the Soundscape", który jest kompilacją utworów instrumentalnych, zawierającą ponad 30 minut premierowego materiału, ostatniego nagranego ze zmarłym rok temu gitarzystą zespołu, Piotrem Grudzińskim.


Więcej na:
www.mystic.pl


2017-03-09

DEPESEBLO W BARWACH SELFMADEGOD RECORDS

Szwedzki zespół DEPESEBLO podpisał kontrakt z wytwórnią Selfmadegod Records na wydanie debiutanckiego albumu. DEPESEBLO to solowy projekt Dennisa Blomberga znanego z takich zespołów jak DOWN AMONG THE DEAD MEN, PAGANIZER, THOSE WHO BRING THE TORTURE. "Nightmare Desolation" to pierwszy materiał w całości skomponowany i nagrany przez samego Dennisa. Muzyka zespołu to osiem utworów ciężkiego, intensywnego death metalu ze sporą dawką melodii inspirowanego przez HYPOCRISY, DISSECTION, wczesny IN FLAMES czy nawet AMON AMARTH. Materiał nagrano w Roadkill Studio, a za mastering odpowiedzialny jest Dennis "DerClint" Israel i jego Clintworks Studio (MISERY INDEX, 3 INCHES OF BLOOD, AMON AMARTH). Oprawa graficzna to dzieło Roberto Toderico (SINISTER, ASPHYX, PAGANIZER). Utwór “Odious And Obscene” dostępny jest do odsłuchu na profilu SoundCloud wytwórni Selfmadegod Records oraz na kanale YouTube.
“Nightmare Desolation” jest już dostępny na CD w Selfmadegod Records. Zamówienia można składać w sklepie internetowym wytwórni.


Lista utworów:
1. Odious And Obscene
2. On The Edge Of Insanity
3. That Time Will Come
4. From Ancient Times To Present Lies
5. Nightmare Desolation
6. Deep Below
7. Born In Flames
8. From Present To Destruction


Info:
www.metal-archives.com/bands/Depeseblo/3540422368
www.selfmadegod.com
www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords
www.facebook.com/selfmadegod


2017-03-09


Archiwum newsów:

2010:
marzec luty styczeń

2009:
grudzień listopad pażdziernik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2008:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2007:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2006:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

Archiwum - 2005