KATALOG DYSTRYBUCJI DARKZONE PRODUCTIONS - MAJ 2015

Najnowszy katalog DarkZone Productions do pobrania tutaj
Wiele tytułów w wyprzedaży w cenach promocyjnych!!!
Zamówienia można składać pisząc na maila mrocznastrefa@go2.pl.

UWAGA! Ilość produktów jest ograniczona - zanim zamówicie, zapytajcie o dostępność danego tytułu. Przy zamówieniu powyżej 200 PLN koszt wysyłki bierzemy na siebie. Wysyłka najpóźniej w 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty na konto w ING Banku Śląskim: 65 1050 1793 1000 0090 6564 5120
Zapraszamy do zakupów!!!


WSPÓŁPRACOWNICY POSZUKIWANI!

Mroczna Strefa poszukuje osób, które chciałyby rozwijać swoje muzyczne pasje poprzez przygotowywanie materiałów do naszego serwisu. Zależy nam głównie na tych, którzy podchodzą do sprawy poważnie, rzetelnie i bezkompromisowo, mających co najmniej podstawową wiedzę na temat metalu i muzyki jej pokrewnej lub choćby części jego podgatunków. Ze swojej strony oferujemy dostęp do wszelkich możliwych materiałów w postaci muzyki (generalnie w formacie cyfrowym, otrzymywanym przez nasz serwis oficjalnie od wydawców lub samych zespołów) oraz pomoc przy aranżowaniu wywiadów lub otrzymaniu bezpłatnych wejściówek/akredytacji na wybrane koncerty, nad którymi serwis Mroczna Strefa sprawuje patronat medialny. W pierwszej kolejności potrzebujemy osób do pisania recenzji, przeprowadzania wywiadów oraz redagowania newsów, ale również tych co chcieliby pisać relacje z koncertów oraz artykuły o treści muzycznej i wokółmuzycznej. Jest oczywiście możliwość wybrania sobie pewnych podgatunków metalowych, w których najlepiej się czujecie, a ponieważ MS jest miejscem, gdzie nie ograniczamy się ramami, to tych stylistyk jest całe mnóstwo: heavy, power, thrash, death, doom, black i post metal, industrial, dark ambient, neo-folk, post-rock, noise etc.
Wszelkie zgłoszenia i zapytania kierujcie mailowo na adres mrocznastrefa@go2.pl. Próbki tekstów mile widziane.


NOWY ALBUM DEEP DESOLATION WCIĄŻ DOSTĘPNY

Wciąż dostępne jest nowe wydawnictwo DarkZone Productions, czyli drugi pełny album łódzkiego DEEP DESOLATION - "Rites of Blasphemy". Wydany w formacie limitowanego do 666 kopii, 3-panelowego digipaka wspólnymi siłami DarkZone Productions i The End Of Time Records. Pozycja zdecydowanie dla fanów BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST i MERCYFUL FATE, tradycyjnego doom metalu oraz pierwszej i drugiej fali black metalu. Płyta jest do kupienia w sklepie DarkZone pod adresem http://darkzoneproductions.8merch.com. Zamówienia można również składać na maila mrocznastrefa@go2.pl. Cena płyty to 21,99 zł + wysyłka 5 zł (list polecony priorytetowy). Jeden z nowych utworów („Searching For Yesterday”) jest do odsłuchania na stronie MySpace DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl.

NEW ALBUM OF DEEP DESOLATION IS ALREADY OUT

Brand new release of DarkZone Productions - a second full-length album of Polish band DEEP DESOLATION titled "Rites of Blasphemy" - is already out. Released in a format of limited to 666 copies, 3-panel digipack by common forces of DarkZone Productions and The End Of Time Records. The band plays that kind of music that should amaze The album is must have for all fans of BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST and MERCYFUL FATE, traditional doom metal, and first and second wave of black metal. You can order it by e-mail diovis@go2.pl. One of the songs („Searching For Yesterday”) you can hear of MySpace site of DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl. Buy your copy for 12 Euro (incl. postage and shipping) and play it loud!!!Newsy

THE MOTH GATHERER: NOWA EPKA POD KONIEC MARCA

Szwedzcy sludge/doom metalowcy z elementami elektroniki oraz post-rocka, THE MOTH GATHERER, wypuszczą nową epkę zatytułowaną "The Comfortable Low" 31 marca nakładem Agonia Records. Od strony muzycznej, materiał będzie ukłonem w stronę debiutanckiego albumu grupy, "A Bright Celestial Light" (2013), z naciskiem na brzmienia elektroniczne oraz hardcore. Gościnnie w nagraniach wzięli udział Dennis Lyxzén (Refused/INVSN) oraz Fred Burman (Satan Takes A Holiday). Jak komentuje zespół: "Po 'The Earth Is the Sky' (2015) naszła nas potrzeba poszerzenia horyzontów wraz z jednoczesnym powrotem do korzeni. Stąd swoje piętno na dwóch nowych utworach odcisnął hardocre, wraz z elektroniką, która w ostatnim czasie ma na nas niemały wpływ. Zarówno muzyka, jak i teksty są z jednej strony bolesne, a z drugiej piękne, zmuszając do refleksji. Tematyka nowej epki opiewa tematy wewnętrznych poszukiwań i zmagań z depresją". 
Za konsolą ponownie zasiadł Karl Daniel Lidén, a okładką zajął się SCG. "Obydwaj są integralną częścią The Moth Gatherer" - dodał zespół.
"The Comfortable Low" ukaże się w wersji cyfrowej oraz na płycie winylowej w dwóch wersjach:
- szary winyl (limit 250 sztuk)
- szary winyl z czarnymi i białymi bryzgami (limit 250 sztuk).


Utwór "Pale Explosions": https://youtu.be/cplLvJ1J_XY
Wideo z tekstem do utworu "Attacus Atlas": https://youtu.be/Sh6ePQIlEpM
Wideo do utworu "Probing The Descent of Man": https://youtu.be/17zrVkjHsF0
Stream "The Earth Is the Sky": https://youtu.be/-ASFD1QNRzA
THE MOTH GATHERER on-line:
www.facebook.com/TheMothGatherer
www.themothgatherer.com
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-09

NICKELBACK PREZENTUJĄ NOWY SINGIEL I ZAPOWIADAJĄ NOWY ALBUM

NICKELBACK - zespół, który ma na koncie multi platynowe płyty oraz całe mnóstwo numerów „1” na listach przebojów i sprzedaży, zapowiada nowy album! Muzycy kończą właśnie prace nad  swoim dziewiątym studyjnym krążkiem. Dzieło będzie zatytułowane „Feed the Machine” i ukaże się na rynku 9 czerwca. Ale to nie koniec niespodzianek. Fani już dzisiaj mogą posłuchać kompozycji tytułowej. Utwór napisany przez Nickelback i współprodukowany przez Chrisa Baseforda (Slash, Shinedown) to zadziorny kawał mocnego rocka, pełen znakomitych riffów. Piosenkę można oczywiście zamawiać już w wersji cyfrowej iTunes: http://smarturl.it/FeedTheMachineIT oraz w pozostałych sklepach: http://smarturl.it/FeedTheMachine
Lyric video do „Feed the Machine” można obejrzeć tutaj: www.youtube.com/user/nickelbacktv
Zespół ujawnił też pierwsze plany koncertowe. 23 czerwca rozpocznie się ogromna trasa Nickelback po Ameryce Północnej, a pierwszy koncert odbędzie się w Noblesville, Indiana. Muzycy odwiedzą w sumie czterdzieści cztery miasta, wśród których znajdą się Detroit, Los Angeles, Chicago, Toronto, Vancouver i wiele innych.
NICKELBACK powstał w Kanadzie w 1995 roku i przez lata dorobił się statusu jednego z najważniejszych zespołów dwóch ostatnich dekad. Muzycy mają na koncie ponad 50 milionów sprzedanych płyt, co stawia ich wśród jedenastu najlepiej sprzedających się zespołów w USA. Są także drugim najlepiej sprzedającym się zagranicznym zespołem w USA w XXI wieku - zaraz po The Beatles. Ich hit „How You Remind Me” był okrzyknięty przez magazyn „Billboard” „Najlepszą Rockową Piosenką Dekady”, a sam zespół jako „Rockowy Zespół Dekady”. Nickelback mają na koncie dwanaście światowych, wyprzedanych tras, podczas których zaprezentowali się ponad ośmiu milionom fanów.


Nickelback tworzą:
Chad Kroeger (wokal, gitara)
Ryan Peake (gitara, wokal)
Mike Kroeger (bas)
Daniel Adair (perkusja, wokal)


Więcej na:
www.nickelback.com
www.facebook.com/Nickelback
www.youtube.com/nickelbacktv
www.mystic.pl


2017-03-09

DEBIUTANCKI DŁUGOGRAJ HOLYCIDE W KOŃCU DOSTĘPNY

1 lutego miała miejsce premiera mocno nagłośnionego między innymi dzięki akcji crowdfundingowej, pierwszej pełnej płyty hiszpańskich thrasherów z HOLYCIDE. „Annihilate... Then Ask!” przynosi 9 nowych numerów plus cover DÉTENTE. Na wokalach oczywiście Dave Rotten z AVULSED. Sama muza to intensywny, agresywny thrash metal w stylu zbliżonym do DARK ANGEL, INFERNAL MAJESTY, ATROPHY, CORONER, SACRIFICE i SEPULTURY z okresu płyty “Beneath the Remains”. Za okładkę odpowiada Andrei Bouzikov (MUNICIPAL WASTE, SKELETONWITCH, TOXIC HOLOCAUST...).


Tracklista: 
01. Afterworld Remnants
02. Annihilate... Then Ask!
03. Human's Last Dawn
04. Eager to Take Control
05. Motörhead
06. Bonebreaker
07. Deserve to be Erased
08. Losers (Détente cover)
09. Leather Spikes Chains & Blood
10. Back and Forth


Album do odsłuchu w całości: http://xtreemmusic.bandcamp.com
Strona zespołu: www.holycide.com
Pojedyncze kawałki do przesłuchania:
https://youtu.be/TMtNZIVEaqw
https://youtu.be/bLmbh7HVfSA
Więcej:
www.xtreemmusic.com


2017-03-09

NOWY SPLIT VI, TEMPLE OF BAAL I THE ORDER OF APOLLYON UKAŻE SIĘ W MARCU

Na 31 marca została zaplanowana premiera nowego splitu francuskich black/death metalowców VI, TEMPLE OF BAAL oraz THE ORDER OF APOLLYON. Wydawnictwo ukaże się nakładem Agonia Records na płycie winylowej w trzech różnych wersjach:
- czarnej (z laserowym grawerem na stronie B),
- limitowanej do 200 sztuk czerwonej (z laserowym grawerem na stronie B),
- limitowanej do 100 kopii złotej (z laserowym grawerem na stronie B i naszywką).
Utwory:
- Chapter One: "Trident Of Flesh" (The Order Of Apollyon),
- Caput Secundum: "Non Sum Dignus" (Temple Of Baal),
- Troiseme Chapitre: "Aucun d'entre vous ne sera sauvé. Car c'est impossible aux hommes et tout est possible a dieu. Il ne va rien rester de vous, rien de votre nombre, de votre grandeur" (VI).
Za produkcję splitu odpowiada BST (Aosoth, ex-Aborted, The Order Of Apollyon oraz VI). Nagrania, miks oraz mastering miały miejsce w jego własnym studiu (poza perkusją, która zastała nagrana w Hybreed Studios oraz Studio Vallet). Każdy z zespołów nagrał na potrzeby spiltu jeden nowy utwór.
VI: "Oczekujcie czegoś unikalnego, a za razem odrobinę innego niż na naszym debiutanckim albumie, De Praestigiis Angelorum".
TEMPLE OF BAAL: "Przez lata wydaliśmy wiele spiltów i każdy z nich jest wyjątkowy. Decydujemy się na współpracę tylko z zespołami które mają dla nas szczególne znaczenie i nie inaczej jest w tym wypadku".
THE ORDER OF APOLLYON: "Łącząc siły z Agonią na nowy start dla The Order, pomyśleliśmy, że warto wydać coś szczególnego. Zdecydowaliśmy się na ten split by wydać coś łącznie z artystami, których szanujemy nie tylko jako muzyków, ale jako również jako ludzi. Utwór który napisaliśmy na tę okazję da wam przedsmak nadchodzącego albumu".
VI wydał swój pierwszy album w zeszłym roku. Jest to nowa grupa założona przez muzyków Antaeus, Aosoth oraz byłego członka Aborted, którzy pod szyldem VI wymienili się instrumentami. Głównym pomysłodawcą jest INVRI, który w VI odpowiada za partie gitar i wokale. 
THE ORDER OF APOLLYON (również TOOA) powstał w 2008 z inicjatywy BST oraz Daniel'a Wilding'a (Carcass). Zespół wykonuje black/death metal z elementami martial ambient. Do tej pory ukazały się ich dwa pełne albumy: "The Flesh" (2010) oraz "The Sword And The Dagger" (2015). W skład zespołu wchodzą członkowie Aosoth, Hell Militia oraz Temple Of Baal.
TEMPLE OF BAAL istnieje na metalowej scenie już ponad 15 lat. Formacja zmieniała swój styl, przechodząc od prymitywnego black/thrash metalowego projektu do black/death metalowej maszyny o epickim wymiarze. Ich ostatni album "Mysterium" (2015) to zwrot w stronę black metalowych korzeni grupy, w których nacisk został położony na atmosferę oraz szerokie spektrum muzyczne.


VI on-line:
www.facebook.com/VIthdevotion
THE ORDER OF APOLLYON on-line:
www.facebook.com/theorderofapollyon
www.tooa.org
TEMPLE OF BAAL on-line:
www.facebook.com/pages/Temple-Of-Baal
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-09

DERANGED: NOWY WOKALISTA I NOWE KONCERTY NA WIOSNĘ

Szwedzcy death metalowcy DERANGED rozstali się ze swoim dotychczasowym wokalistą, Anders'em Johansson’em. Anders dołączył do składu w 2011 roku i od tego czasu nagrał z zespołem jeden album - wydany przed kilkoma miesiącami "Struck By a Murderous Siege". Jego następcą został Johan Bergström (Visceral Bleeding).
Jak informuje DERANGED: "2016 rok był dla na bardzo owocny. Pierwszy występ w USA, niesamowita trasa po Indonezji, nowa umowa z Agonia Records i wydanie dziewiątego albumu. To wszystko kosztowało nas dużo pracy, dlatego chcielibyśmy podziękować organizatorom, prasie oraz przede wszystkim naszym fanom. Rozpoczynając 2017 rok, mamy zarówno dobre jak i złe wieści. Najpierw złe: Anders opuścił zespół. Zdecydował się poświęcić rodzinie. Rozstaliśmy się w przyjaźni i życzymy mu jak najlepiej. Jeśli chodzi o dobre wiadomości: znaleźliśmy już nowego wokalistę, Johan'a. To stary przyjaciel, świetny za mikrofonem i tętniący energią na scenie. Przekonacie się o tym wiosną, podczas nadchodzących koncertów po Europie". 


Nowe koncerty:
10.03.2017: The Hague @ Musicon, NL
11.03.2017: Heidelberg @ Deathfest, DE
30.03.2017: Madrid @ Sala Silikona, ES
31.03.2017: Salamancea @ Nave Bunker, ES
01.04.2017: Tondela @ Tondela Rocks II, PT
02.04.2017: Vigo @ Transylvanie Club, ES
21.04.2017: Erfut @ From Hell, DE
22.04.2017: April Valley Festival, DE
12.05.2017: Holsteiner @ Deathfest, DE
13.05.2017: London @ Incineration Fest, UK
18.05.2017: Vienna @ Viper Room, AU
19.05.2017: Leipzig @ Bandhaus, DE
20.05.2017: Deinze @ Elpee, BEL


Najnowszy album DERANGED został nagrany w Berno Studio (Amon Amarth, The Crown, Witchery). Dzieli go pięć lat od poprzednika, "Cut Carve Rip Serve" z 2011. Autorem okładki jest Mike Hrubovcak (Grave, Six Feet Under, Sinister). W ubiegłym roku ukazał się także kompilacyjny album formacji, "Postmortem Rituals". Znalazło się na nim wiele trudno dostępnych nagrań demo oraz siedmiocalówek, zremasterowanych z oryginalnych taśm DAT.
DERANGED powstał w 1991 roku w południowej Szwecji. Jego początki zostały zainspirowane flagowymi zespołami wczesnych lat dziewięćdziesiątych, takimi jak Carcass, Napalm Death, Imetigo czy Suffocation. Inspiracje te odzwierciedla muzyka Szwedów - siarczysty i brutalny death metal w starym stylu. Grupa funkcjonuje już ponad dwadzieścia lat i wydała osiem pełnych albumów. Jej założycielem, a obecnie jedynym oryginalnym członkiem jest Rikard Wermén, autor muzyki i perkusista.
"Reverent Decomposition" (nowy utwór): https://youtu.be/GhpCegVlN8M
"The Frail Illusion Of Osteology" (wideo z tekstem): https://youtu.be/lBsbIpyH7rg
"Hello From The Gutters" (studyjny fragment nowego utworu / wideo): https://youtu.be/VfHmhZNSWHQ
Stream nowego albumu: https://youtu.be/wWOCr7LunnQ


DERANGED on-line:
www.facebook.com/derangedband
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-09

IMPIETY NA JEDYNYM KONCERCIE W POLSCE

Legendarna bestia ze wschodu przyjedzie do Polski na jedyny koncert w ramach trasy „Armageddon Supremacy Tour 2017”. Bestialskie komando z Singapuru, dowodzone od prawie 30 lat przez Shyaitana wystąpi w Gliwicach w piątek 6 października; a wspomogą ją szwedzki Wormwood, norweski Asagraum oraz coraz bardziej szanowana na świecie bestialska horda z Brazylii - Bode Preto. IMPIETY występuje aktualnie w barwach samego Hell's Headbangers, a ich albumy „Skullfucking Armageddon”, czy „Kaos Kommand 696” to dzisiaj pozycje owiane kultem. Każdy, kto miał okazję obcować z IMPIETY na żywo potwierdzi, że po ich koncertach raczej nie ma co zbierać, bo barbarzyńska horda ze wschodu zwyczajnie nie bierze jeńców.
Profanacja. Chaos. Zniszczenie.
Wydarzenie: www.facebook.com/events/212694389197130
Data: 06.10.2017
Miejsce: Mrowisko, ul. Pszczyńska 85, 44-121 Gliwice
Ceny biletów:
45 zł - przedsprzedaż
55 zł - w dniu koncertu


2017-03-09

NOWY ALBUM HELLIAS JUŻ DOSTĘPNY

Po siedmiu latach HELLIAS, legenda polskiego podziemia, powraca z nowym bezkompromisowym thrash metalowym materiałem "Eight Cardinal Sins". Dwanaście metalowych utworów wykutych w najtwardszych kanonach thrash metalu na modłę EXODUS i SLAYER! Obok autorskich utworów zespołu, na płycie pojawił się cover AC/DC "Sin City" z gościnnym udziałem Roberta Mastalerza z formacji 4 SZMERY. Płyta ukazała się nakładem Thrashing Madness Prod. "Release party" krążka odbyło się 10 lutego 2017 w krakowskim klubie Spółdzielnia Ogniwo.


Więcej info:
www.facebook.com/helliasthrash
www.hellias.com.pl
http://oldschool-metal-maniac.com


2017-03-09

AZARATH POWRACA Z NOWYM ALBUMEM „IN EXTREMIS”

Pomorscy black/death metalowcy ujawniają szczegóły najbardziej niszczycielskiego dzieła w swoim dorobku. Premiera "In Extremis" już 7 kwietnia w Agonia Records. Każde wydawnictwo w blisko dwudziestoletniej karierze hordy z Pomorza pozostawiło po sobie trwały i bolesny ślad. Nadchodzące, szóste dzieło AZARATH nie będzie od tej reguły wyjątkiem. Ukazujący się po sześciu latach od poprzednika "In Extremis" potwierdza totalną dominację zespołu będącego u szczytu sił twórczych. Album złożony z dziesięciu cuchnących siarką utworów nie pozostawia żadnego pola dyskusji z jego zawartością. To czarny jak smoła black/death metal, huragan chaosu gotów rozerwać wszystkie świętości na strzępy. Tytuł płyty, oznaczający po łacinie "w chwili śmierci" koresponduje z zawartością, będącą rezultatem kolejnych przekraczanych granic. Niczym wściekła jazda przez królestwo zmarłych, "In Extremis" to jedyne w swoim rodzaju "doświadczenie najwyższej próby Metalu Śmierci". Wizję zespołu i oddanie śmiertelnemu żywiołowi doskonale uchwycił obraz Marty Promińskiej (Hypnagogic Painting), znajdujący się na okładce. Rejestrowany w różnych studiach na przestrzeni 2016 r., album został zmiksowany w Satanic Audio Haldora Grunberga. Projekt graficzny i layout jest zasługą Mentalporn z kaligrafią autorstwa Ihasan Art i dodatkowymi grafikami Holy Poison Design.


Lista utworów:
1. The Triumph of Ascending Majesty
2. Let My Blood Become His Flesh
3. Annihilation (Smite All the Illusions)
4. The Slain God
5. At the Gates of Understanding
6. Parasu Blade
7. Sign of Apophis
8. Into the Nameless Night
9. Venomous Tears (Mourn of the Unholy Mother)
10. Death
"In Extremis" ukaże się w następujących formatach:
- Digipack CD z 36-stronicową książeczką.
- Limitowany do 100 sztuk czerwony winyl z 20-stronicową książeczką.
- Limitowany do 150 sztuk biały winyl z 20-stronicową książeczką.
- Limitowany do 250 sztuk picture disc z 20-stronicową książeczką.
- Klasyczny czarny winyl.
- Cyfrowy.
- T-shirt w dwóch wersjach.
- Bluza.
- Bluza z zamkiem.
Tuż po premierze albumu, AZARATH wystąpi na Inferno Festival w Norwegii oraz Party.San Open Air w Niemczech. Koncertowa premiera płyty odbędzie się w Warszawie kilka tygodni po jej wydaniu.
Powstała w 1998 roku formacja zrzesza obecnie Inferno (Behemoth) na perkusji, Barta (Armagedon, Damnation) na gitarach, Necrosodoma (Anima Damnata, Deus Mortem, ex-Infernal War) na wokalu i gitarach, oraz Peter'a (ex-Lost Soul) na basie. Ich najnowszy krążek "In Extremis" jest następcą "Blasphemers' Maledictions" z 2011, oraz pierwszym albumem od 2009, który ukaże się nakładem Agonia Records.


AZARATH on-line:
www.facebook.com/AzarathBand
www.azarath.pl
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-09

LUNATIC SOUL: TEASER NOWEGO ALBUMU

Znamy już tytuł najnowszego albumu LUNATIC SOUL - solowego projektu, za którym stoi Mariusz Duda, lider Riverside. Piąty album Lunatic Soul będzie zatytułowany „Fractured” i ukaże się we wrześniu 2017 r. Teaser albumu można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/4Kk6k2OBXmk
„Lunatic Soul się zmienia. Gdybym miał tę muzykę w jakiś sposób określić, to nazwałbym ją „mroczną i transową melancholią”, z większą ilością elektroniki i ostrzejszego brzmienia. Nie zabraknie jednak lirycznych fragmentów, w dwóch utworach pojawi się bowiem orkiestra symfoniczna, z którą współpracowałem po raz pierwszy w swojej karierze. Nowy Lunatic Soul będzie odważnym, bogatym i bardzo intensywnym muzycznie albumem, będącym raczej początkiem nowego stylu niż kontynuacją poprzedniego. Mam wrażenie, że wszystkie moje muzyczne doświadczenia zmierzały właśnie tutaj i że będzie to jedna z najlepszych płyt, jakie udało mi się stworzyć” - mówi Duda.
„Fractured” LUNATIC SOUL ukaże tradycyjnie dzięki firmie Kscope na całym świecie oraz Mystic Production w Polsce. Więcej szczegółów już niebawem.


www.mystic.pl


2017-03-09

DRAGONFORCE ZAPOWIADA “REACHING INTO INFINITY” 

Międzynarodowe gwiazdy metalu, DRAGONFORCE, wracają z nowym albumem „Reaching Into Infinity”, który ukaże się 19 maja 2017 r. Wydawnictwo dostępne będzie w formatach CD, LP i specjalne wydanie CD+DVD. Ciekawostką jest fakt, że na DVD znajdzie się 6 utworów zarejestrowanych podczas Przystanku Woodstock w 2016r. Większość materiału na nowy krążek została nagrana w Szwecji w Fascination Street Studios z producentem Jensem Bogrenem. Część ścieżek została zarejestrowana podczas trasy koncertowej promującej kompilację „Killer Elite”, w Lamerluser i Dark Lane Studios w Anglii, a także w należącym do zespołu Evil1 Studios we Francji i Shredforce One Studios w USA. „Lecieliśmy na koncerty, graliśmy na festiwalach, potem jechaliśmy do studia i tak cały czas” - mówi basista Frédéric Leclercq, który jest także odpowiedzialny za większość kompozycji na płycie. - „To bardzo intensywna praca, ale także bardzo męcząca. Nagrałem oczywiście bas, ale także dużo gitar rytmicznych i akustycznych. Myślę, że już udowodniliśmy, że jesteśmy dobrzy w graniu szybkich rzeczy, a tym razem postanowiliśmy postawić na różnorodność. To świetne stawiać przed sobą wyzwania zamiast siedzieć w swojej strefie komfortu. Bardzo zależało mi na eksperymentowaniu z wokalami Marca. Myślę, że ludzie będą zaskoczeni ich brutalnością”.
Będzie to pierwsza płyta, którą z zespołem nagrywał włoski perkusista Gee Anzalone. Pierwszy raz zespół zaprezentuje nowe utwory podczas koncertu w londyńskim Camden 12 kwietnia 2017 roku.


Lista utworów wydania standardowego:
1. Reaching into Infinity
2. Ashes of the Dawn
3. Judgement Day
4. Astral Empire
5. Curse of Darkness
6. Silence
7. Midnight Madness
8. WAR!
9. Land of Shattered Dreams
10. The Edge of the World
11. Our Final Stand
Lista utworów wydania specjalnego z DVD:
CD 1
1. Reaching into Infinity
2. Ashes of the Dawn
3. Judgement Day
4. Astral Empire
5. Curse of Darkness
6. Silence
7. Midnight Madness
8. WAR!
9. Land of Shattered Dreams
10. The Edge of the World
11. Our Final Stand
Bonusy:
12. Hatred and Revenge
13. Evil Dead
Bonus DVD:
DragonForce Live at Woodstock Festival Poland 2016
1. Holding On
2. Heroes of Our Time
3. Operation Ground and Pound
4. Holding On (Multi-angles)
5. Heroes of Our Time (Multi-angles)
6. Operation Ground and Pound (Multi-angles)


www.mystic.pl


2017-03-09


Archiwum newsów:

2010:
marzec luty styczeń

2009:
grudzień listopad pażdziernik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2008:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2007:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2006:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

Archiwum - 2005