KATALOG DYSTRYBUCJI DARKZONE PRODUCTIONS - MAJ 2015

Najnowszy katalog DarkZone Productions do pobrania tutaj
Wiele tytułów w wyprzedaży w cenach promocyjnych!!!
Zamówienia można składać pisząc na maila mrocznastrefa@go2.pl.

UWAGA! Ilość produktów jest ograniczona - zanim zamówicie, zapytajcie o dostępność danego tytułu. Przy zamówieniu powyżej 200 PLN koszt wysyłki bierzemy na siebie. Wysyłka najpóźniej w 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty na konto w ING Banku Śląskim: 65 1050 1793 1000 0090 6564 5120
Zapraszamy do zakupów!!!


WSPÓŁPRACOWNICY POSZUKIWANI!

Mroczna Strefa poszukuje osób, które chciałyby rozwijać swoje muzyczne pasje poprzez przygotowywanie materiałów do naszego serwisu. Zależy nam głównie na tych, którzy podchodzą do sprawy poważnie, rzetelnie i bezkompromisowo, mających co najmniej podstawową wiedzę na temat metalu i muzyki jej pokrewnej lub choćby części jego podgatunków. Ze swojej strony oferujemy dostęp do wszelkich możliwych materiałów w postaci muzyki (generalnie w formacie cyfrowym, otrzymywanym przez nasz serwis oficjalnie od wydawców lub samych zespołów) oraz pomoc przy aranżowaniu wywiadów lub otrzymaniu bezpłatnych wejściówek/akredytacji na wybrane koncerty, nad którymi serwis Mroczna Strefa sprawuje patronat medialny. W pierwszej kolejności potrzebujemy osób do pisania recenzji, przeprowadzania wywiadów oraz redagowania newsów, ale również tych co chcieliby pisać relacje z koncertów oraz artykuły o treści muzycznej i wokółmuzycznej. Jest oczywiście możliwość wybrania sobie pewnych podgatunków metalowych, w których najlepiej się czujecie, a ponieważ MS jest miejscem, gdzie nie ograniczamy się ramami, to tych stylistyk jest całe mnóstwo: heavy, power, thrash, death, doom, black i post metal, industrial, dark ambient, neo-folk, post-rock, noise etc.
Wszelkie zgłoszenia i zapytania kierujcie mailowo na adres mrocznastrefa@go2.pl. Próbki tekstów mile widziane.


NOWY ALBUM DEEP DESOLATION WCIĄŻ DOSTĘPNY

Wciąż dostępne jest nowe wydawnictwo DarkZone Productions, czyli drugi pełny album łódzkiego DEEP DESOLATION - "Rites of Blasphemy". Wydany w formacie limitowanego do 666 kopii, 3-panelowego digipaka wspólnymi siłami DarkZone Productions i The End Of Time Records. Pozycja zdecydowanie dla fanów BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST i MERCYFUL FATE, tradycyjnego doom metalu oraz pierwszej i drugiej fali black metalu. Płyta jest do kupienia w sklepie DarkZone pod adresem http://darkzoneproductions.8merch.com. Zamówienia można również składać na maila mrocznastrefa@go2.pl. Cena płyty to 21,99 zł + wysyłka 5 zł (list polecony priorytetowy). Jeden z nowych utworów („Searching For Yesterday”) jest do odsłuchania na stronie MySpace DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl.

NEW ALBUM OF DEEP DESOLATION IS ALREADY OUT

Brand new release of DarkZone Productions - a second full-length album of Polish band DEEP DESOLATION titled "Rites of Blasphemy" - is already out. Released in a format of limited to 666 copies, 3-panel digipack by common forces of DarkZone Productions and The End Of Time Records. The band plays that kind of music that should amaze The album is must have for all fans of BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST and MERCYFUL FATE, traditional doom metal, and first and second wave of black metal. You can order it by e-mail diovis@go2.pl. One of the songs („Searching For Yesterday”) you can hear of MySpace site of DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl. Buy your copy for 12 Euro (incl. postage and shipping) and play it loud!!!Newsy

INDIGNITY: WIEŚCI Z OBOZU ZESPOŁU 

INDIGNITY to formacja grająca brutal death metal, swój debiutancki album „Realm of Dissociation” zarejestrowała w Studio Orion, a producentem jest Daniel Azar Arendarski. Okładka to dzieło Pachu Design. Zespół udostępnił również tracklistę:


01 Genotype of Murderer
02 Addicted to Brutality
03 Embodiment of Internal Corruption
04 Bloodlust
05.Consumed by Anhedonia
06 Skull Trepanation
07 Whine of Conceit
08 Violence Escalation
09 Kerathoprothesis


Info:
www.facebook.com/indignityofficial


2017-04-27

DRUGI ALBUM CALLIOPHIS JUŻ OSIĄGALNY

Od 27 marca dostępny jest wydany przez Solitude Productions drugi album niemieckiej grupy CALLIOPHIS. "Cor Serpentis" powstał po dłuższej przerwie w działalności zespołu, ponieważ debiutancki krążek o tytule "Doomsday" ukazał się w 2008 roku. Niemcy koncertowali wówczas całkiem sporo w swoim ojczystym kraju, jak również we Francji, w Belgii, Szwajcarii, Czechach i Austrii, pojawili się też na legendarnym Doom Shall Rise Festival. Najnowszy materiał potwierdza, że warto było czekać tak długo. Dużo tutaj potężnych partii gitar, głębokich growlingów, kombinacji klimatu i ciężaru, co powinno przyciągnąć każdego fana wysokiej jakości doom death metalu. Materiał jest do odsłuchania pod linkiem https://bit.ly/solitudetube

Więcej na:
http://solitude-prod.com


2017-04-27

TOTENGOTT W XTREEM MUSIC

Hiszpański, heavy dark metalowy TOTENGOTT właśnie podpisał stosowne papiery z Xtreem Music na wydanie ich debiutanckiego albumu latem tego roku. Hiszpańska firma zajmie się wydaniem wersji CD, natomiast holenderska Burning World zajmie się wersją cyfrową i winylową. Album był nagrywany, produkowany i zmiksowany przez TOTENGOTT w Anglagard Recording Studio (Grao, Hiszpania) pod koniec 2016 roku i na początku 2017 roku, natomiast masteringiem zajął się sam James Plotkin, znany z produkcji materiałów Conan, Electric Wizard, Isis, Amenra, Thou i Jesu. Za grafiki odpowiada Procesonegro Art Studio, a zdjęcia promocyjne wykonało Jaimephotolive. Konkretne informacje na temat daty wydania, tytułu i listy utworów zostaną podane niebawem.


Więcej info:
www.facebook.com/totengottmetal
https://youtu.be/4cW0qh1sSv0 (utwór z demo z 2015 roku)
www.xtreemmusic.com


2017-04-27

NOWY TELEDYSK CREMASTER

Zespół CREMASTER udostępnił nowy klip do piosenki "Chodak do chlaniości" promujący ich nowy album zatytułowany "Wcale nie jestem zadowolony z tego, co zrobiłem dotychczas i mam zamiar zacząć od początku". Link: www.youtube.com/watch?v=tYZU177vYq4


Więcej info:
www.facebook.com/Cremaster.Band


2017-04-27

NOWY ALBUM EVOKE THY LORDS JUŻ JEST

24 kwietnia Solitude Productions wydała najnowszy album syberyjskiej formacji EVOKE THY LORDS. Kluczowi reprezentanci tamtejszej sceny zatytułowali swój nowy materiał "Lifestories" i tak jak poprzednie płyty różniły się od siebie w pewny sposób, tak i ta jeszcze świeża również jest nieco odmienna. Wciąż jest to jednak unikalny, psychodeliczny doom metal z mocarnym groove’m i brzmieniami fletu. 
Album do odsłuchania pod linkiem https://solitudeproductions.bandcamp.com/album/lifestories


Więcej na:
http://solitude-prod.com


2017-04-27

BOTTOM - ?PSYCHOFILIA?: PREMIERA PŁYTY JUŻ W PIĄTEK

Premiera "Psychofilia", trzeciego albumu BOTTOM już 28.04.2017. 14 numerów masywnego, ciężkiego materiału inspirowanego dokonaniami takich ekip jak Napalm Death, Bolt Thrower czy Nasum. Płyta wydana w standardowym jewel case + 16-stronnicowa książeczka. Do utworu „Ołtarze Zbrodni” powstał teledysk. Do obejrzenia pod tym linkiem: www.youtube.com/watch?v=v6rOVAKi1Mg
Na stronie wydawcy czyli Deformeathing Production płyta jest dostępna w przedsprzedaży.
Przypominamy, że również w ten piątek startuje Psychofilia Mini’Tour z udziałem BOTTOM i STRAIGHT HATE. Zespoły odwiedzą Rzeszów, Katowice i Wrocław (kolejno 28-29-30.04.2017). Na każdym z koncertów dodatkowo zaproszone zespoły (Rotengeist, Offence, Psycho Visons, Torched, Underule). Gościem specjalnym w Katowicach będzie Psychoneurosis. Będzie to pierwszy koncert po 15-letniej przerwie!!!


Szczegóły dotyczące poszczególnych koncertów pod linkami wydarzeń:
Rzeszów: www.facebook.com/events/1191196104311827
Katowice: www.facebook.com/events/619761408148461
Wrocław: www.facebook.com/events/234396313677986
Zapraszamy!!!


Więcej na:
www.facebook.com/Bottom1995
www.facebook.com/Deformeathing
www.deformeathing.com


2017-04-27

DEADFEST Z UDZIAŁEM VULVODYNIA JUŻ 2 MAJA

Zapraszamy wszystkich maniaków brutalnego grania na pierwszą edycję DEADFEST! 2 maja do krakowskiego klubu Zaścianek zawitają do nas VULVODYNIA [RPA]! Wspierać Hordę z Południowej Afryki będą Rzeźniki z Obsolete Incarnation [GER] oraz rodzime składy: Indignity, Oblivion oraz Astarot! 
Rozkład jazdy:
19:00 [Bramy]
19.30 start
- Oblivion 
- Astarot
- Indignity
- Obsolete Incarnation [GER]
- Vulvodynia [RPA] 


OBLIVION:
www.facebook.com/Oblivionpl
ASTAROT:
www.facebook.com/ASTAROT666PL
INDIGNITY:
www.facebook.com/indignityofficial
OBSOLETE INCARNATION:
www.facebook.com/obsoleteincarnation
VULVODYNIA:
www.facebook.com/vulvodyniaslam


Bilety: 25 zł - przedsprzedaż; 30 zł - w dniu koncertu.


2017-04-27

KMFDM: NOWA EPKA I ALBUM

23 czerwca, ukaże się „YEAH!” - 5 utworowa EPka KMFDM. Już w sierpniu fani zespołu będą mogli cieszyć się też nową studyjną płytą. Na „YEAH!” znajdą się 2 nowe utwory: „HELL YEAH”, który brzmi jak klasyczny utwór KMFDM z mocnym bitem i cynicznym tekstem oraz „FREAK FLAG”. To hymn wyrzutków, freaków i w zasadzie nas wszystkich. KMFDM zrobiło także nową wersję znanego z 2002 roku „ATTAK/RELOAD” tworząc remix „ATTAK 2017”. Niemiecki zespół rockowy, Lord Of The Lost, zremiksował utwór „Hell Yeah”, zabierając go w nowe, zaskakujące rejony. Okładka EP-ki to dzieło Aidana Hughesa aka BRUTE!.
KMFDM wystąpią w tym roku na BRUTAL ASSAULT Festival w Czechach i na M’era Luna w Niemczech. Zagrają także 6 koncertów w Wielkiej Brytanii, a potem pojadą na miesięczną trasę po USA, grając we wszystkich głównych miastach, a także jako headliner festiwalu Cold Waves w Chicago.


Lista utworów na „YEAH!”:
1. HELL YEAH (Album Version)*                      
2. FREAK FLAG (Edit)*
3. HELL YEAH (Lord Of The Lost Version)              
4. ATTAK 2017 (KMFDM Remix)**                      
5. HELL YEAH (Edit)


* Pochodzi z nadchodzącego albumu „HELL YEAH”.
** wcześniej niewydawane i dostępne tylko na tym wydawnictwie.


Więcej:
www.mystic.pl
 


2017-04-27

MUSICK MAGAZINE 17 (4/2016)

Na okładce nr 17 Musick Magazine zagościło logo Bolt Thrower - 30 letni, niezawodny skład z Coventry ogłosił w ub.r. swój koniec, a my z dumą prezentujemy materiał o tym wyjątkowym zespole. Historia to coś, czego nikt, i nigdy temu zespołowi nie zabierze.
Obok głównego tematu proponujemy w numerze również rarytasy w postaci niebanalnych rozmów z Teitanblood i Ryanem Forsterem znanym z Conqueror, Revenge czy Blasphemy, a ostatnio z Death Worship. Bohaterowie tych wywiadów unikają udzielania wywiadów jak diabeł święconej wody, więc tym bardziej chcemy pochwalić się tymi unikatowymi materiałami.
O nowych, świetnych płytach rozmawiamy z Immolation, Lock Up i Helheim. Tempo podnosimy również dzięki rozmowom z Dead Congregation, Bethlehem, Bestial Raids, Overkill, Sinister, ARRM, Planet Hell, Horisont, Mord’a’Stigmata, Dread Sovereign, Power Trip, Kosmokrator, Ritualization, Deivos, Arkona, Venenum, Arstidir Lifsins, Auroch, Deserted Fear, Hetroerzen czy Jarnem z Party San Festiwal.
Nie marnujemy papieru na blichtr – stąd dodatkowo szczelnie go zapełniliśmy dodatkowo relacjami z koncertów, kolejnymi odcinkami stałych rubryk oraz, ma się rozumieć, konkretną porcją recenzji.
Do numery dołączona jest 11. część naszej kompilacji ‚Budząc umarłych”, na program której składają się utwory: Planet Hell, Lęk, Deithwen, Inverted Mind, Neuronia, The Croach, Youdash, Meta Menardi, Varmia, Elegis, Gallileous, Wostok, UDS, Maszyna.
Numer jest już dostępny w sprzedaży wysyłkowej pod tym linkiem: http://musickmagazine.8merch.com/services/store, w salonach Empik jest dostępny od czwartku, 23 marca. Polecamy się!
MROCZNA STREFA zdecydowanie poleca ten magazyn!!!


2017-04-08

DEEP PURPLE PREZENTUJĄ KLIP ?ALL I GOT IS YOU?

Jeszcze przed premierą albumu „inFinite” zespół DEEP PURPLE zaprezentował nowy klip promujący płytę. Video „All I Got Is You” można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/HzavoVQhlOA. Klip zawiera sceny z  97-minutowego filmu dokumentalnego „From Here To inFinite”, który doskonale pokazuje proces tworzenia i nagrywania nowego albumu DEEP PURPLE. Muzycy po raz pierwszy pozwolili, aby w trakcie pracy w studio obecne były kamery. Przez wiele lat nikt nie towarzyszył zespołowi podczas procesu powstawania i nagrywania płyt. Film „From Here To inFinite” ukaże się na limitowanej wersji CD+DVD albumu „inFinite”. Singiel „All I Got Is You” ukazał się 10 marca jako limitowane CD oraz limitowany 12-calowy vinyl.


Lista utworów:
1. All I Got Is You (album version)
2. Simple Folk (a solo guitar improvisation by Steve Morse)
3. Above And Beyond (previously unreleased instrumental version)
4. Time For Bedlam (first take from the album recording)
5. Highway Star (previously unreleased live version)


Więcej na:
www.mystic.pl


2017-04-08


Archiwum newsów:

2010:
marzec luty styczeń

2009:
grudzień listopad pażdziernik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2008:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2007:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2006:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

Archiwum - 2005