KATALOG DYSTRYBUCJI DARKZONE PRODUCTIONS - MAJ 2015

Najnowszy katalog DarkZone Productions do pobrania tutaj
Wiele tytułów w wyprzedaży w cenach promocyjnych!!!
Zamówienia można składać pisząc na maila mrocznastrefa@go2.pl.

UWAGA! Ilość produktów jest ograniczona - zanim zamówicie, zapytajcie o dostępność danego tytułu. Przy zamówieniu powyżej 200 PLN koszt wysyłki bierzemy na siebie. Wysyłka najpóźniej w 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty na konto w ING Banku Śląskim: 65 1050 1793 1000 0090 6564 5120
Zapraszamy do zakupów!!!


WSPÓŁPRACOWNICY POSZUKIWANI!

Mroczna Strefa poszukuje osób, które chciałyby rozwijać swoje muzyczne pasje poprzez przygotowywanie materiałów do naszego serwisu. Zależy nam głównie na tych, którzy podchodzą do sprawy poważnie, rzetelnie i bezkompromisowo, mających co najmniej podstawową wiedzę na temat metalu i muzyki jej pokrewnej lub choćby części jego podgatunków. Ze swojej strony oferujemy dostęp do wszelkich możliwych materiałów w postaci muzyki (generalnie w formacie cyfrowym, otrzymywanym przez nasz serwis oficjalnie od wydawców lub samych zespołów) oraz pomoc przy aranżowaniu wywiadów lub otrzymaniu bezpłatnych wejściówek/akredytacji na wybrane koncerty, nad którymi serwis Mroczna Strefa sprawuje patronat medialny. W pierwszej kolejności potrzebujemy osób do pisania recenzji, przeprowadzania wywiadów oraz redagowania newsów, ale również tych co chcieliby pisać relacje z koncertów oraz artykuły o treści muzycznej i wokółmuzycznej. Jest oczywiście możliwość wybrania sobie pewnych podgatunków metalowych, w których najlepiej się czujecie, a ponieważ MS jest miejscem, gdzie nie ograniczamy się ramami, to tych stylistyk jest całe mnóstwo: heavy, power, thrash, death, doom, black i post metal, industrial, dark ambient, neo-folk, post-rock, noise etc.
Wszelkie zgłoszenia i zapytania kierujcie mailowo na adres mrocznastrefa@go2.pl. Próbki tekstów mile widziane.


NOWY ALBUM DEEP DESOLATION WCIĄŻ DOSTĘPNY

Wciąż dostępne jest nowe wydawnictwo DarkZone Productions, czyli drugi pełny album łódzkiego DEEP DESOLATION - "Rites of Blasphemy". Wydany w formacie limitowanego do 666 kopii, 3-panelowego digipaka wspólnymi siłami DarkZone Productions i The End Of Time Records. Pozycja zdecydowanie dla fanów BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST i MERCYFUL FATE, tradycyjnego doom metalu oraz pierwszej i drugiej fali black metalu. Płyta jest do kupienia w sklepie DarkZone pod adresem http://darkzoneproductions.8merch.com. Zamówienia można również składać na maila mrocznastrefa@go2.pl. Cena płyty to 21,99 zł + wysyłka 5 zł (list polecony priorytetowy). Jeden z nowych utworów („Searching For Yesterday”) jest do odsłuchania na stronie MySpace DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl.

NEW ALBUM OF DEEP DESOLATION IS ALREADY OUT

Brand new release of DarkZone Productions - a second full-length album of Polish band DEEP DESOLATION titled "Rites of Blasphemy" - is already out. Released in a format of limited to 666 copies, 3-panel digipack by common forces of DarkZone Productions and The End Of Time Records. The band plays that kind of music that should amaze The album is must have for all fans of BLACK SABBATH, SAINT VITUS, CELTIC FROST and MERCYFUL FATE, traditional doom metal, and first and second wave of black metal. You can order it by e-mail diovis@go2.pl. One of the songs („Searching For Yesterday”) you can hear of MySpace site of DarkZone Productions: www.myspace.com/darkzonepl. Buy your copy for 12 Euro (incl. postage and shipping) and play it loud!!!Newsy

CODE: NOWA EPKA ?LOST SIGNAL? DO ODSŁUCHU

Można już posłuchać sześciu nowych utworów CODE, które znajdą się na nadchodzącej epce zespołu zatytułowanej "Lost Signal". Jej data wydania to 27 stycznia (edycja cyfrowa) i 22 lutego (płyty winylowe) nakładem Agonia Records. Z najnowszym nagraniem Brytyjczyków spajających black metal z progresywnym rockiem można się zapoznać tutaj: https://youtu.be/L1gLKlii05o
Nagrania "Lost Signal" miały miejsce latem 2015 roku. Produkcją oraz miksami zajął się sam zespół. W skład wydawnictwa wejdą trzy utwory z płyty "Mut" (2015) zagrane w ciężkim, metalowym stylu, oraz trzy utwory pochodzące z pierwszych albumów zespołu, wykonane w post-rockowym stylu charakterystycznym dla ostatniego albumu.


Utwory, które pojawią się na nagraniu to:
- "On Blinding Larks", "Cocoon" i "Affliction" z albumu "Mut".
- "The Rattle of Black Teeth" z albumu "Resplendent Grotesque".
- "The Lazarus Cord" z albumu "Augur Nox".
- "Brass Dogs" z albumu "Nouveau Gloaming".
Epka ukaże się na płycie winylowej oraz w formie cyfrowej. Vinyl dostępny będzie w dwóch wersjach:
- Transparentny 12" LP limitowany do 389 kopii.
- Transparentny 12" LP z czarnymi plamami limitowany do 111 kopii.


CODE to:
Aort - gitara
Andras - gitara
LORDt - perkusja
Syhr - bass
Wacian - wokal


Trailer "Lost Signal": https://youtu.be/r35ielAjSos
Utwór "Brass Dogs": https://youtu.be/YcaZS4jY25c
CODE on-line:
www.facebook.com/codeblackmetal
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-09

RIVERSIDE ZAPOWIADA TRASĘ KONCERTOWĄ!

RIVERSIDE powraca do aktywności koncertowej i ogłasza nową trasę! Oto treść oficjalnego oświadczenia zespołu: "Rok 2017 musi być lepszym rokiem. A my musimy powrócić do życia. Nie zrobimy tego bez powrotu na scenę. Jest nam więc niezwykle miło poinformować Was wszystkich, że w tym roku Riverside powraca do grania na żywo. Po dwóch specjalnych wieczorach w lutym, które z wiadomych względów będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, zaplanowaliśmy dla Was dwie odsłony specjalnej trasy koncertowej, którą postanowiliśmy nazwać „Towards The Blue Horizon Tour”. Pierwsza jej odsłona rusza w kwietniu i maju. Druga, podczas której odwiedzimy więcej europejskich krajów, wystartuje jesienią. Na „Towards The Blue Horizon Tour” pojawimy się w nowym składzie koncertowym. Podczas trasy zagra z nami gitarzysta, dzięki któremu nasza muzyka zabrzmi tak jak powinna, nie tylko dlatego, że jest bardzo dobrym muzykiem, ale przede wszystkim dlatego, że ma w sobie skromność i pokorę, która dla nas na scenie zawsze była niezwykle ważna. Dodatkowo zaprezentujemy masę kompozycji, które zagramy po raz pierwszy w swojej karierze. Do naszych występów dołączą też emocje, jakich wcześniej nie czuliśmy. Wspólnie z Wami chcielibyśmy się im poddać i sprawić, by każdy z naszych utworów zabrzmiał potężnie jak nigdy. Stajemy się innym zespołem, dojrzalszym, poważniejszym, naznaczonym przez życie. Jednak mimo braku Piotra, który zawsze będzie z nami obecny, wciąż jesteśmy przede wszystkim zespołem koncertowym. Co już całkiem niedługo udowodnimy Wam podczas „Towards The Blue Horizon Tour”. Pamiętajcie - „This is not the end, this is not the time”.


A oto szczegóły trasy „Towards The Blue Horizon Tour":
20.04. Olsztyn, Andergrant (Poland)
21.04. Gdańsk, Stary Maneż (Poland)
22.04. Poznań, B17 (Poland)
23.04. Wrocław, A2 (Poland)
26.04. Wałbrzych, Stara Kopalnia (Poland)
27.04. Katowice, Mega Club (Poland)
28.04. Bielsko Biała, Rude Boy (Poland)
29.04. Bydgoszcz, MCK (Poland)
05.05. Berlin, Columbia Theater, (Germany)
06.05. Worpswede, Music Hall, (Germany)
07.05. Hamburg, Markthalle (Germany)
09.05. Aschaffenburg, Colos-Saal (Germany)
10.05. Pratteln, Z7 (Switzerland)
12.05. Lyon, MJC Ô Totem (France)
13.05. Barcelona, Salamandra 1 (Spain)
14.05. Madrid, Teatro Barcelo (Spain)
16.05. Bordeaux, Krakatoa (France)
17.05. Paris, Divan du Monde (France)
19.05. Edinburgh, Liquid Room (UK)
22.05. London, Islington Assembly Hall (UK)
24.05. Maastricht, Muziekgieterij (The Netherlands)
25.05. Zoetermeer, De Boerderij (The Netherlands)
26.05. Zwolle, Hedon (The Netherlands)
27.05. Uden, De Pul (The Netherlands)
28.05. Cologne, Die Kantine (Germany)
30.05. Kraków, Łaźnia (Poland)


Przypomnijmy, że w październiku zeszłego roku ukazał się podwójny album RIVERSIDE, zatytułowany "Eye of the Soundscape", który jest kompilacją utworów instrumentalnych, zawierającą ponad 30 minut premierowego materiału, ostatniego nagranego ze zmarłym rok temu gitarzystą zespołu, Piotrem Grudzińskim.


Więcej na:
www.mystic.pl


2017-03-09

DEPESEBLO W BARWACH SELFMADEGOD RECORDS

Szwedzki zespół DEPESEBLO podpisał kontrakt z wytwórnią Selfmadegod Records na wydanie debiutanckiego albumu. DEPESEBLO to solowy projekt Dennisa Blomberga znanego z takich zespołów jak DOWN AMONG THE DEAD MEN, PAGANIZER, THOSE WHO BRING THE TORTURE. "Nightmare Desolation" to pierwszy materiał w całości skomponowany i nagrany przez samego Dennisa. Muzyka zespołu to osiem utworów ciężkiego, intensywnego death metalu ze sporą dawką melodii inspirowanego przez HYPOCRISY, DISSECTION, wczesny IN FLAMES czy nawet AMON AMARTH. Materiał nagrano w Roadkill Studio, a za mastering odpowiedzialny jest Dennis "DerClint" Israel i jego Clintworks Studio (MISERY INDEX, 3 INCHES OF BLOOD, AMON AMARTH). Oprawa graficzna to dzieło Roberto Toderico (SINISTER, ASPHYX, PAGANIZER). Utwór “Odious And Obscene” dostępny jest do odsłuchu na profilu SoundCloud wytwórni Selfmadegod Records oraz na kanale YouTube.
“Nightmare Desolation” jest już dostępny na CD w Selfmadegod Records. Zamówienia można składać w sklepie internetowym wytwórni.


Lista utworów:
1. Odious And Obscene
2. On The Edge Of Insanity
3. That Time Will Come
4. From Ancient Times To Present Lies
5. Nightmare Desolation
6. Deep Below
7. Born In Flames
8. From Present To Destruction


Info:
www.metal-archives.com/bands/Depeseblo/3540422368
www.selfmadegod.com
www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords
www.facebook.com/selfmadegod


2017-03-09

THE MOTH GATHERER: NOWA EPKA POD KONIEC MARCA

Szwedzcy sludge/doom metalowcy z elementami elektroniki oraz post-rocka, THE MOTH GATHERER, wypuszczą nową epkę zatytułowaną "The Comfortable Low" 31 marca nakładem Agonia Records. Od strony muzycznej, materiał będzie ukłonem w stronę debiutanckiego albumu grupy, "A Bright Celestial Light" (2013), z naciskiem na brzmienia elektroniczne oraz hardcore. Gościnnie w nagraniach wzięli udział Dennis Lyxzén (Refused/INVSN) oraz Fred Burman (Satan Takes A Holiday). Jak komentuje zespół: "Po 'The Earth Is the Sky' (2015) naszła nas potrzeba poszerzenia horyzontów wraz z jednoczesnym powrotem do korzeni. Stąd swoje piętno na dwóch nowych utworach odcisnął hardocre, wraz z elektroniką, która w ostatnim czasie ma na nas niemały wpływ. Zarówno muzyka, jak i teksty są z jednej strony bolesne, a z drugiej piękne, zmuszając do refleksji. Tematyka nowej epki opiewa tematy wewnętrznych poszukiwań i zmagań z depresją". 
Za konsolą ponownie zasiadł Karl Daniel Lidén, a okładką zajął się SCG. "Obydwaj są integralną częścią The Moth Gatherer" - dodał zespół.
"The Comfortable Low" ukaże się w wersji cyfrowej oraz na płycie winylowej w dwóch wersjach:
- szary winyl (limit 250 sztuk)
- szary winyl z czarnymi i białymi bryzgami (limit 250 sztuk).


Utwór "Pale Explosions": https://youtu.be/cplLvJ1J_XY
Wideo z tekstem do utworu "Attacus Atlas": https://youtu.be/Sh6ePQIlEpM
Wideo do utworu "Probing The Descent of Man": https://youtu.be/17zrVkjHsF0
Stream "The Earth Is the Sky": https://youtu.be/-ASFD1QNRzA
THE MOTH GATHERER on-line:
www.facebook.com/TheMothGatherer
www.themothgatherer.com
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-09

NICKELBACK PREZENTUJĄ NOWY SINGIEL I ZAPOWIADAJĄ NOWY ALBUM

NICKELBACK - zespół, który ma na koncie multi platynowe płyty oraz całe mnóstwo numerów „1” na listach przebojów i sprzedaży, zapowiada nowy album! Muzycy kończą właśnie prace nad  swoim dziewiątym studyjnym krążkiem. Dzieło będzie zatytułowane „Feed the Machine” i ukaże się na rynku 9 czerwca. Ale to nie koniec niespodzianek. Fani już dzisiaj mogą posłuchać kompozycji tytułowej. Utwór napisany przez Nickelback i współprodukowany przez Chrisa Baseforda (Slash, Shinedown) to zadziorny kawał mocnego rocka, pełen znakomitych riffów. Piosenkę można oczywiście zamawiać już w wersji cyfrowej iTunes: http://smarturl.it/FeedTheMachineIT oraz w pozostałych sklepach: http://smarturl.it/FeedTheMachine
Lyric video do „Feed the Machine” można obejrzeć tutaj: www.youtube.com/user/nickelbacktv
Zespół ujawnił też pierwsze plany koncertowe. 23 czerwca rozpocznie się ogromna trasa Nickelback po Ameryce Północnej, a pierwszy koncert odbędzie się w Noblesville, Indiana. Muzycy odwiedzą w sumie czterdzieści cztery miasta, wśród których znajdą się Detroit, Los Angeles, Chicago, Toronto, Vancouver i wiele innych.
NICKELBACK powstał w Kanadzie w 1995 roku i przez lata dorobił się statusu jednego z najważniejszych zespołów dwóch ostatnich dekad. Muzycy mają na koncie ponad 50 milionów sprzedanych płyt, co stawia ich wśród jedenastu najlepiej sprzedających się zespołów w USA. Są także drugim najlepiej sprzedającym się zagranicznym zespołem w USA w XXI wieku - zaraz po The Beatles. Ich hit „How You Remind Me” był okrzyknięty przez magazyn „Billboard” „Najlepszą Rockową Piosenką Dekady”, a sam zespół jako „Rockowy Zespół Dekady”. Nickelback mają na koncie dwanaście światowych, wyprzedanych tras, podczas których zaprezentowali się ponad ośmiu milionom fanów.


Nickelback tworzą:
Chad Kroeger (wokal, gitara)
Ryan Peake (gitara, wokal)
Mike Kroeger (bas)
Daniel Adair (perkusja, wokal)


Więcej na:
www.nickelback.com
www.facebook.com/Nickelback
www.youtube.com/nickelbacktv
www.mystic.pl


2017-03-09

DEBIUTANCKI DŁUGOGRAJ HOLYCIDE W KOŃCU DOSTĘPNY

1 lutego miała miejsce premiera mocno nagłośnionego między innymi dzięki akcji crowdfundingowej, pierwszej pełnej płyty hiszpańskich thrasherów z HOLYCIDE. „Annihilate... Then Ask!” przynosi 9 nowych numerów plus cover DÉTENTE. Na wokalach oczywiście Dave Rotten z AVULSED. Sama muza to intensywny, agresywny thrash metal w stylu zbliżonym do DARK ANGEL, INFERNAL MAJESTY, ATROPHY, CORONER, SACRIFICE i SEPULTURY z okresu płyty “Beneath the Remains”. Za okładkę odpowiada Andrei Bouzikov (MUNICIPAL WASTE, SKELETONWITCH, TOXIC HOLOCAUST...).


Tracklista: 
01. Afterworld Remnants
02. Annihilate... Then Ask!
03. Human's Last Dawn
04. Eager to Take Control
05. Motörhead
06. Bonebreaker
07. Deserve to be Erased
08. Losers (Détente cover)
09. Leather Spikes Chains & Blood
10. Back and Forth


Album do odsłuchu w całości: http://xtreemmusic.bandcamp.com
Strona zespołu: www.holycide.com
Pojedyncze kawałki do przesłuchania:
https://youtu.be/TMtNZIVEaqw
https://youtu.be/bLmbh7HVfSA
Więcej:
www.xtreemmusic.com


2017-03-09

NOWY SPLIT VI, TEMPLE OF BAAL I THE ORDER OF APOLLYON UKAŻE SIĘ W MARCU

Na 31 marca została zaplanowana premiera nowego splitu francuskich black/death metalowców VI, TEMPLE OF BAAL oraz THE ORDER OF APOLLYON. Wydawnictwo ukaże się nakładem Agonia Records na płycie winylowej w trzech różnych wersjach:
- czarnej (z laserowym grawerem na stronie B),
- limitowanej do 200 sztuk czerwonej (z laserowym grawerem na stronie B),
- limitowanej do 100 kopii złotej (z laserowym grawerem na stronie B i naszywką).
Utwory:
- Chapter One: "Trident Of Flesh" (The Order Of Apollyon),
- Caput Secundum: "Non Sum Dignus" (Temple Of Baal),
- Troiseme Chapitre: "Aucun d'entre vous ne sera sauvé. Car c'est impossible aux hommes et tout est possible a dieu. Il ne va rien rester de vous, rien de votre nombre, de votre grandeur" (VI).
Za produkcję splitu odpowiada BST (Aosoth, ex-Aborted, The Order Of Apollyon oraz VI). Nagrania, miks oraz mastering miały miejsce w jego własnym studiu (poza perkusją, która zastała nagrana w Hybreed Studios oraz Studio Vallet). Każdy z zespołów nagrał na potrzeby spiltu jeden nowy utwór.
VI: "Oczekujcie czegoś unikalnego, a za razem odrobinę innego niż na naszym debiutanckim albumie, De Praestigiis Angelorum".
TEMPLE OF BAAL: "Przez lata wydaliśmy wiele spiltów i każdy z nich jest wyjątkowy. Decydujemy się na współpracę tylko z zespołami które mają dla nas szczególne znaczenie i nie inaczej jest w tym wypadku".
THE ORDER OF APOLLYON: "Łącząc siły z Agonią na nowy start dla The Order, pomyśleliśmy, że warto wydać coś szczególnego. Zdecydowaliśmy się na ten split by wydać coś łącznie z artystami, których szanujemy nie tylko jako muzyków, ale jako również jako ludzi. Utwór który napisaliśmy na tę okazję da wam przedsmak nadchodzącego albumu".
VI wydał swój pierwszy album w zeszłym roku. Jest to nowa grupa założona przez muzyków Antaeus, Aosoth oraz byłego członka Aborted, którzy pod szyldem VI wymienili się instrumentami. Głównym pomysłodawcą jest INVRI, który w VI odpowiada za partie gitar i wokale. 
THE ORDER OF APOLLYON (również TOOA) powstał w 2008 z inicjatywy BST oraz Daniel'a Wilding'a (Carcass). Zespół wykonuje black/death metal z elementami martial ambient. Do tej pory ukazały się ich dwa pełne albumy: "The Flesh" (2010) oraz "The Sword And The Dagger" (2015). W skład zespołu wchodzą członkowie Aosoth, Hell Militia oraz Temple Of Baal.
TEMPLE OF BAAL istnieje na metalowej scenie już ponad 15 lat. Formacja zmieniała swój styl, przechodząc od prymitywnego black/thrash metalowego projektu do black/death metalowej maszyny o epickim wymiarze. Ich ostatni album "Mysterium" (2015) to zwrot w stronę black metalowych korzeni grupy, w których nacisk został położony na atmosferę oraz szerokie spektrum muzyczne.


VI on-line:
www.facebook.com/VIthdevotion
THE ORDER OF APOLLYON on-line:
www.facebook.com/theorderofapollyon
www.tooa.org
TEMPLE OF BAAL on-line:
www.facebook.com/pages/Temple-Of-Baal
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-09

DERANGED: NOWY WOKALISTA I NOWE KONCERTY NA WIOSNĘ

Szwedzcy death metalowcy DERANGED rozstali się ze swoim dotychczasowym wokalistą, Anders'em Johansson’em. Anders dołączył do składu w 2011 roku i od tego czasu nagrał z zespołem jeden album - wydany przed kilkoma miesiącami "Struck By a Murderous Siege". Jego następcą został Johan Bergström (Visceral Bleeding).
Jak informuje DERANGED: "2016 rok był dla na bardzo owocny. Pierwszy występ w USA, niesamowita trasa po Indonezji, nowa umowa z Agonia Records i wydanie dziewiątego albumu. To wszystko kosztowało nas dużo pracy, dlatego chcielibyśmy podziękować organizatorom, prasie oraz przede wszystkim naszym fanom. Rozpoczynając 2017 rok, mamy zarówno dobre jak i złe wieści. Najpierw złe: Anders opuścił zespół. Zdecydował się poświęcić rodzinie. Rozstaliśmy się w przyjaźni i życzymy mu jak najlepiej. Jeśli chodzi o dobre wiadomości: znaleźliśmy już nowego wokalistę, Johan'a. To stary przyjaciel, świetny za mikrofonem i tętniący energią na scenie. Przekonacie się o tym wiosną, podczas nadchodzących koncertów po Europie". 


Nowe koncerty:
10.03.2017: The Hague @ Musicon, NL
11.03.2017: Heidelberg @ Deathfest, DE
30.03.2017: Madrid @ Sala Silikona, ES
31.03.2017: Salamancea @ Nave Bunker, ES
01.04.2017: Tondela @ Tondela Rocks II, PT
02.04.2017: Vigo @ Transylvanie Club, ES
21.04.2017: Erfut @ From Hell, DE
22.04.2017: April Valley Festival, DE
12.05.2017: Holsteiner @ Deathfest, DE
13.05.2017: London @ Incineration Fest, UK
18.05.2017: Vienna @ Viper Room, AU
19.05.2017: Leipzig @ Bandhaus, DE
20.05.2017: Deinze @ Elpee, BEL


Najnowszy album DERANGED został nagrany w Berno Studio (Amon Amarth, The Crown, Witchery). Dzieli go pięć lat od poprzednika, "Cut Carve Rip Serve" z 2011. Autorem okładki jest Mike Hrubovcak (Grave, Six Feet Under, Sinister). W ubiegłym roku ukazał się także kompilacyjny album formacji, "Postmortem Rituals". Znalazło się na nim wiele trudno dostępnych nagrań demo oraz siedmiocalówek, zremasterowanych z oryginalnych taśm DAT.
DERANGED powstał w 1991 roku w południowej Szwecji. Jego początki zostały zainspirowane flagowymi zespołami wczesnych lat dziewięćdziesiątych, takimi jak Carcass, Napalm Death, Imetigo czy Suffocation. Inspiracje te odzwierciedla muzyka Szwedów - siarczysty i brutalny death metal w starym stylu. Grupa funkcjonuje już ponad dwadzieścia lat i wydała osiem pełnych albumów. Jej założycielem, a obecnie jedynym oryginalnym członkiem jest Rikard Wermén, autor muzyki i perkusista.
"Reverent Decomposition" (nowy utwór): https://youtu.be/GhpCegVlN8M
"The Frail Illusion Of Osteology" (wideo z tekstem): https://youtu.be/lBsbIpyH7rg
"Hello From The Gutters" (studyjny fragment nowego utworu / wideo): https://youtu.be/VfHmhZNSWHQ
Stream nowego albumu: https://youtu.be/wWOCr7LunnQ


DERANGED on-line:
www.facebook.com/derangedband
Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords


2017-03-09

IMPIETY NA JEDYNYM KONCERCIE W POLSCE

Legendarna bestia ze wschodu przyjedzie do Polski na jedyny koncert w ramach trasy „Armageddon Supremacy Tour 2017”. Bestialskie komando z Singapuru, dowodzone od prawie 30 lat przez Shyaitana wystąpi w Gliwicach w piątek 6 października; a wspomogą ją szwedzki Wormwood, norweski Asagraum oraz coraz bardziej szanowana na świecie bestialska horda z Brazylii - Bode Preto. IMPIETY występuje aktualnie w barwach samego Hell's Headbangers, a ich albumy „Skullfucking Armageddon”, czy „Kaos Kommand 696” to dzisiaj pozycje owiane kultem. Każdy, kto miał okazję obcować z IMPIETY na żywo potwierdzi, że po ich koncertach raczej nie ma co zbierać, bo barbarzyńska horda ze wschodu zwyczajnie nie bierze jeńców.
Profanacja. Chaos. Zniszczenie.
Wydarzenie: www.facebook.com/events/212694389197130
Data: 06.10.2017
Miejsce: Mrowisko, ul. Pszczyńska 85, 44-121 Gliwice
Ceny biletów:
45 zł - przedsprzedaż
55 zł - w dniu koncertu


2017-03-09

NOWY ALBUM HELLIAS JUŻ DOSTĘPNY

Po siedmiu latach HELLIAS, legenda polskiego podziemia, powraca z nowym bezkompromisowym thrash metalowym materiałem "Eight Cardinal Sins". Dwanaście metalowych utworów wykutych w najtwardszych kanonach thrash metalu na modłę EXODUS i SLAYER! Obok autorskich utworów zespołu, na płycie pojawił się cover AC/DC "Sin City" z gościnnym udziałem Roberta Mastalerza z formacji 4 SZMERY. Płyta ukazała się nakładem Thrashing Madness Prod. "Release party" krążka odbyło się 10 lutego 2017 w krakowskim klubie Spółdzielnia Ogniwo.


Więcej info:
www.facebook.com/helliasthrash
www.hellias.com.pl
http://oldschool-metal-maniac.com


2017-03-09


Archiwum newsów:

2010:
marzec luty styczeń

2009:
grudzień listopad pażdziernik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2008:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2007:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

2006:
grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń

Archiwum - 2005