Polecamy

MUSICK MAGAZINE 17 (4/2016)

Na okładce nr 17 Musick Magazine zagościło logo Bolt Thrower ? 30 letni, niezawodny skład z Coventry ogłosił w ub.r. swój koniec, a my z dumą prezentujemy materiał o tym wyjątkowym zespole. Historia to coś, czego nikt, i nigdy temu zespołowi nie zabierze. Obok głównego tematu proponujemy w numerze również rarytasy w postaci niebanalnych rozmów z Teitanblood i Ryanem Forsterem znanym z Conqueror, Revenge czy Blasphemy, a ostatnio z Death Worship. Bohaterowie tych wywiadów unikają udzielania wywiadów jak diabeł święconej wody, więc tym bardziej chcemy pochwalić się tymi unikatowymi materiałami.
O nowych, świetnych płytach rozmawiamy z Immolation, Lock Up i Helheim. Tempo podnosimy również dzięki rozmowom z Dead Congregation, Bethlehem, Bestial Raids, Overkill, Sinister, ARRM, Planet Hell, Horisont, Mord?a?Stigmata, Dread Sovereign, Power Trip, Kosmokrator, Ritualization, Deivos, Arkona, Venenum, Arstidir Lifsins, Auroch, Deserted Fear, Hetroerzen czy Jarnem z Party San Festiwal.
Nie marnujemy papieru na blichtr ? stąd dodatkowo szczelnie go zapełniliśmy dodatkowo relacjami z koncertów, kolejnymi odcinkami stałych rubryk oraz, ma się rozumieć, konkretną porcją recenzji.
Do numery dołączona jest 11. część naszej kompilacji ?Budząc umarłych?, na program której składają się utwory: Planet Hell, Lęk, Deithwen, Inverted Mind, Neuronia, The Croach, Youdash, Meta Menardi, Varmia, Elegis, Gallileous, Wostok, UDS, Maszyna. Numer jest już dostępny w sprzedaży wysyłkowej pod tym linkiem http://musickmagazine.8merch.com/services/store, w salonach Empik jest dostępny od czwartku, 23 marca. Polecamy się!

MROCZNA STREFA zdecydowanie poleca ten magazyn!!!<<<---powrót